Pychowicka 27

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Pychowicka, oferowane bezpośrednio przez Janex Sp. z o.o.

Kraków, Dębniki, ul. Pychowicka 27
Ceny od: 11 500 zł brutto/m2
Pychowicka 27

2 zdjęcia

Pychowicka 27

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Pychowicka 27 dostępnych jest 16 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • instalacja fotowoltaiczna
 • pompa ciepła

Opis Inwestycji

Nową inwestycją Firmy Janex będzie realizowany kameralny, energooszczedny16-to lokalowy budynek wielorodzinny przy ul. Pychowickiej w bliskim sąsiedztwie Parku Zakrzówek.

Budynek 4 kondygnacyjny stanowił będzie naturalna kontynuację obecnej zabudowy. Stanowić on będzie prostą, zwartą bryłę. Z myślą o rowerzystach i rodzinach na poziomie -1 zlokalizowano pomieszczenie wózkowni oraz duże komórki lokatorskie dla każdego mieszkania. W nadziemnych kondygnacjach zaprojektowano mieszkania 38-62 m2 (dwu i trzy pokojowe) w różnych konfiguracjach aranżacji wnętrz. Istnieje również możliwość łączenia lokali. Mieszkania posiadają balkony zapewniające dodatkową przestrzeń dla ich przyszłych właścicieli. Przed budynkiem od strony północnej zlokalizowane będą zewnętrzne, zadaszone miejsca postojowe dla właścicieli lokali – z opcjonalna możliwością wyposażenia ich w indywidualne gniazda do ładowania samochodów elektrycznych.

Prawdziwym atutem inwestycji jest jej energooszczędność. Nowa inwestycją wpisuje się w Energooszczędne Rozwiązania Użytkowe (ERU) dla przyszłych mieszkańców. Kameralny budynek wzniesiony będzie z zastosowaniem materiałów i technologii energooszczędnych, gwarantujących obniżenie kosztów eksploatacyjnych. Dla potrzeb ogrzewania i ciepłej wody użytkowej zastosowano nowoczesne rozwiązania w postaci wysokosprawnych pomp ciepła. Dla optymalizacji zapotrzebowania na energie elektryczną zaprojektowano natomiast liczne panele fotowoltaiczne produkujące prąd dla potrzeb mieszkańców. Wprowadzenie w/w technologii pozwala uniezależnić się od zewnętrznych dostawców energii, co przy obecnych tendencjach wzrostowych cen za energie nie pozostaje bez znaczenia dla właścicieli mieszkań. Inwestycja jest wypełni przyjazna dla środowiska poprzez obniżenie emisji CO 2 , wykorzystanie energii odnawialnej jak i umożliwia wielokrotną redukcję emisji gazów cieplarnianych.

Pragniemy poinformować wszystkich swoich klientów, że planowane rozpoczęcie budowy nastąpi na przełomie czerwca / lipca 2022r., a zakończenie 4 kw. 2023r.

Inwestycja Pychowicka 27 znajduje się na Dębnikach, ul. Pychowicka 27 (4.1 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Janex Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Pychowicka 27 w sprzedaży jest 16 nowych mieszkań o powierzchni od 38 do 62 metrów kwadratowych, w cenie od 11 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni 38 m2 w cenie od 479 625 zł (4 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 52 do 62 m2 w cenie od 655 875 zł (12 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Janex Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (19 miejsc) w cenie 48 750 zł

W inwestycji znajduje się 16 komórek lokatorskich 4 - 11 m2, dla każdego mieszkania, 19000 - 44000 zł.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 266 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Ogrzewanie

pompa ciepła

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada (16): 4 - 11 m2, dla każdego mieszkania, 19000 - 44000 zł
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (19 miejsc) w cenie 48 750 zł: zadaszone dla każdego mieszkania, można kupić dwa.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, zalew

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 16 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 38 do 62 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 479 625 do 915 680 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 11 500 do 15 000 zł.
Opis płatności:
zgodnie z postępem robót, etapowo.
Warunki rezerwacji:
45000 zł.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Pychowicka 27 znajdują się 4 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Pychowickiej pomiędzy ulicami Grota-Roweckiego i Kapelanka w środkowej części Krakowa. Cicha okolica, liczne tereny zielone dadzą Państwu poczucie wytchnienia od codziennego zgiełku. Miłośnicy przyrody docenią bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych w pobliskim Parku Zakrzówek. Pośród zbiorników wodnych w parku przy których będzie można odpocząć i zażyć kąpieli w piękne letnie dni, znajdować będzie się kawiarnia z szerokimi pomostami i alejkami. Całość otoczona jest pięknymi wapiennymi formami tzw. Skałkami Twardowskiego. W sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, przedszkola, szkoła, centra handlowe. Obsługę komunikacyjną zapewniają linie tramwajowe w ciągu ulicy Grota-Roweckiego oraz linie autobusowe, których przystanki oddalone są o niecałe 5 min spaceru od inwestycji.

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Pychowicka 27?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pychowicka 27 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Pychowicka 27 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grota Roweckiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Pychowicka 27 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pychowicka 27 znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Orła Białego w odległości 180 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pychowicka 27 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 420 m znajduje się Quick, w odległości 470 m znajduje się Kaufland, w odległości 610 m znajduje się TESCO.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pychowicka 27 w odległości 290 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 09.03.2022
Data aktualizacji: 20.05.2022
Janex Sp. z o.o. logo

Janex Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Wężyka 26, Kraków

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: