Lublańska Park

Mieszkania na sprzedaż ul. Promienistych, oferowane bezpośrednio przez Wawel Service Sp. z o.o.

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Promienistych
Ceny od: 9 000 zł brutto/m2
Lublańska Park

9 zdjęć

Lublańska Park
Lublańska Park
Lublańska Park
Lublańska Park

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Lublańska Park dostępnych jest 9 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Nowoczesna inwestycja przy ul.Promienistych, to świetny adres dla dynamicznych osób, które cenią nowoczesne rozwiązania i wielkomiejski klimat. Zlokalizowana jest tuż przy Rondzie Młyńskim, a co za tym idzie w pobliżu kilku dużych biurowców, takich jak m.in. Quatro Biznes Park, Siemens czy Capgemini. Jest to więc interesująca opcja dla osób szukających mieszkań inwestycyjnych. W bardzo bliskiej odległości znajduje się Centrum Handlowe Serenada i Multikino. Nie ma również problemu z komunikacją - do ścisłego centrum dostaniemy się w niespełna 10 min. samochodem, a przystanek autobusowy znajduje się kilkadziesiąt metrów od inwestycji. Nie brakuje również atrakcji dla osób aktywnych fizycznie. Świetna infrastruktura ścieżek rowerowych spod budynku doprowadzi nas niemal do każdego zakątka Krakowa, a położony dosłownie kilka kroków od inwestycji, niezwykle urokliwy Park Zaczarowanej Dorożki zapewni chwilę wytchnienia od wielkomiejskiego pędu. W kilka minut dostaniemy się również do Parku Wodnego, gdzie możemy spędzić miło czas z całą rodziną lub poszaleć z przyjaciółmi. Budynek składa się z 5 kondygnacji i liczy 131 bardzo funkcjonalnych i elastycznych pod względem aranżacji mieszkań ze zróżnicowanymi balkonami i tarasami. Duże okna zapewniają bardzo dobre doświetlenie i doskonale komponują się z nowoczesną, ponadczasową elewacją budynku. W podziemiach budynku dla mieszkańców zostanie przygotowanych 111 miejsc parkingowych i 77 komórek lokatorskich.

Mieszkanie w rozliczeniu - program „Zamień stare na nowe”

Program „Zamień stare na nowe” proponujemy naszym klientom od 10 lat. Już od samego początku projekt ten cieszył się olbrzymim zainteresowaniem. Pozwala on w prosty i bezpieczny sposób zamienić obecne lokum na nowe, wymarzone mieszkanie - bez zbędnych formalności i przy minimalnym wysiłku.

Nowe mieszkanie w rozliczeniu za stare - jak to możliwe?

Nasz program „Zamień stare na nowe” polega na „zamianie” obecnie posiadanej nieruchomości na nową. Jak wygląda to w praktyce? Mieszkanie w rozliczeniu jest sfinansowanie poprzez zakup nowej nieruchomości z oferty Wawel Service ze środków uzyskanych dzięki sprzedaży dotychczas zajmowanego lokum. Głównym założeniem programu jest zapewnienie klientom profesjonalnej pomocy przy sprzedaży starego mieszkania.

Jak przebiega ten proces?

Dbamy, aby zakup mieszkania, który jest bez wątpienia ważnym momentem w życiu, był jak najbardziej przyjazny dla klientów. Aby skorzystać z programu "Zamień Stare Na Nowe" wystarczy umówić się z naszym doradcą na wycenę dotychczas zamieszkiwanego lokum. Spotkanie jest zupełnie bezpłatne, a Ty nie ponosisz żadnych kosztów pośrednictwa. Kolejnym krokiem jest wybór nowego mieszkania, które może znajdować się zarówno w inwestycjach o początkowym stopniu realizacji, jak również tych, w których mieszkania już są gotowe i czekają na odbiór właściciela. Gwarantujemy płynną przeprowadzkę.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą Wawel Service.

Inwestycja Lublańska Park znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Promienistych (3 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Wawel Service Sp. z o.o..

Inwestycja Lublańska Park jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 108 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Lublańska Park pozostało na sprzedaż 9 mieszkań o powierzchniach od 68 do 83 metrów kwadratowych w cenie od 9 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 68 do 83 m2 w cenie od 618 982 zł (9 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wawel Service Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 108 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 68 do 83 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 618 982 do 742 950 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 000 do 9 200 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lublańska Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Lublańska Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Olsza II.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lublańska Park znajduje się się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Morion System w odległości 150 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13 w Krakowie w odległości 150 m, Gimnazjum nr 9 w odległości 150 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lublańska Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 210 m, Centrum Medicover w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lublańska Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 230 m znajduje się Lewiatan Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lublańska Park w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.10.2018
Data aktualizacji: 07.06.2021
Wawel Service Sp. z o.o. logo

Wawel Service Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Plac na Groblach 21 Kraków

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 18:00
 • Wtorek: 09:00 - 18:00
 • Środa: 09:00 - 18:00
 • Czwartek: 09:00 - 18:00
 • Piątek: 09:00 - 18:00

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: