Osiedle Myśliwska III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Myśliwska 57-, oferowane bezpośrednio przez Spravia

Kraków, Podgórze, ul. Myśliwska 57- 63

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1496 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Myśliwska III

3 zdjęcia

Osiedle Myśliwska III
Osiedle Myśliwska III
Osiedle Myśliwska III

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

DOBRE MIEJSCE NA MAPIE KRAKOWA

Osiedle powstaje przy ul. Myśliwskiej 57-63, w spokojnej i cichej części Krakowa. Zaletą tej lokalizacji jest bardzo dobra komunikacja – dzięki linii szybkiego tramwaju dojazd do centrum Krakowa zajmuje mieszkańcom kilkanaście minut. Są tu też sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola, poczta, przychodnie i apteki.

DLA KAŻDEGO COŚ MIŁEGO

Okolice osiedla Myśliwska są atrakcyjne dla każdego miłośnika aktywnego spędzania czasu na powietrzu. W wolnej chwili można pograć na niedawno wybudowanym „orliku” czy przespacerować się nad niedaleki Zalew Bagry, gdzie latem można popływać na kajakach czy żaglówkach lub skorzystać ze strzeżonej plaży i bezpiecznego kąpieliska. Nad Stawem Płaszowskim można z kolei spokojnie powędkować. Zwolennicy pięknych widoków koniecznie powinni wybrać się na Kopiec Krakusa, a fani spokojnej rekreacji – do malowniczo położonego parku im. Bednarskiego.

TWÓJ SĄSIAD JUŻ TU MIESZKA. WYGODNIE!

Mieszkania I etapu osiedla są już zamieszkane, zakończono również realizację II etapu. Całość będzie stanowić 6 budynków.

Osiedle Myśliwska to doskonały pomysł na pierwsze mieszkanie dla młodej rodziny, ale nie tylko. To także dobra propozycja dla tych osób, które szukają większego mieszkania w dobrej cenie. Tu każdy metr kwadratowy powierzchni został dokładnie przemyślany i zaplanowany, dzięki czemu lokale powinny spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Powstaje funkcjonalnie zaprojektowane, bezpieczne, ogrodzone i chronione osiedle.

BUDUJEMY JUŻ III ETAP

W trzecim etapie inwestycji zaplanowano dwa budynki: czteropiętrowy budynek A z lokalami usługowymi na parterze oraz budynek B o wysokości 5 pięter. Powstaną tu mieszkania o powierzchni od 34 do 78 mkw., które mieć będą od 1 do 4 pokoi. Plany mieszkań zostały tak zaprojektowane, aby w razie potrzeby można je było łatwo przerobić, np. z mieszkania 2-pokojowego na 3-pokojowe, lub inaczej zaaranżować.

W trzecim etapie osiedla Myśliwska zostanie również oddany do użytku plac zabaw dla dzieci – z bezpieczną nawierzchnią, piaskownicą, huśtawkami i ławeczkami.

Inwestycja Osiedle Myśliwska III znajduje się na Podgórzu, ul. Myśliwska 57- 63 (4.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Spravia.

Inwestycja Osiedle Myśliwska III została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 107 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Myśliwska III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spravia przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 107 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Myśliwska III ?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Myśliwska III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 480 metrów od inwestycji Osiedle Myśliwska III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mały Płaszów P+R.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Myśliwska III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Myśliwska III znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Prywatne Moje Przedszkole ABC w odległości 120 m, Publiczne Przedszkole Artystyczno-Językowe "PUCHATKOWO" w odległości 200 m, NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "NUTKI" w odległości 430 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Myśliwska III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Judym, Filia w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Myśliwska III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Lewiatan, w odległości 260 m znajduje się Żabka, w odległości 420 m znajduje się Spar.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Myśliwska III w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.04.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: