Nowe Czyżyny - Orlińskiego 8

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bolesława Orlińskiego, oferowane bezpośrednio przez Spravia

Kraków, Czyżyny, ul. Bolesława Orlińskiego 8

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 782 oferty w najbliższej okolicy!

Nowe Czyżyny - Orlińskiego 8

2 zdjęcia

Nowe Czyżyny - Orlińskiego 8

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Mieszkania mają od 1 do 4 pokoi, a dostępne tu metraże należą do najczęściej poszukiwanych (29 - 90 m kw.). Plany mieszkań zostały funkcjonalnie zaprojektowane – mają praktyczne rozkłady, a części wspólne są przemyślane i przyjazne. Na parterze budynku będą się znajdować liczne lokale usługowe.

Inwestycja Nowe Czyżyny - Orlińskiego 8 znajduje się na Czyżynach, ul. Bolesława Orlińskiego 8 (4.5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Spravia.

Inwestycja Nowe Czyżyny - Orlińskiego 8 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 226 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Czyżyny - Orlińskiego 8 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spravia przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 226 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
usługi w budynku, TV kablowa, internet, winda, pomieszczenie rekreacyjne, ochrona całodobowa
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Czyżyny, czyli dzielnica XIV Krakowa leży w centralnej części miasta i zajmuje powierzchnię 1225,68 ha. Mieszka w niej 26 699 osób. Jest to jedna z bardziej zindustrializowanych części miasta. Znajduje się tu m.in. Elektrociepłownia Kraków i Krakowski Park Technologiczny. Początkowo krajobraz Czyżyn miał charakter stricte przemysłowy, jednak w latach 70-tych i 80-tych XXw. zaczęły powstawać także osiedla mieszkaniowe dla pracowników pobliskich zakładów. Z czasem zostały one odnowione, a zabudowa jest w ostatnich latach uzupełniana kolejnymi nieruchomościami pełniącymi funkcję mieszkalną. Zadbano również o rozbudowę infrastruktury społecznej w postaci m.in. przedszkoli i szkół. W dzielnicy znajduje się także krakowska Akademia Wychowania Fizycznego. Na Czyżynach bez problemu znajdziemy tereny zielone. Poza działkami, mamy tu Lasek Łęgowski i 60-hektarowy Park Lotników Polskich będący drugim, co do wielkości parkiem w mieście. W dzielnicy mieści się także Muzeum Lotnictwa Polskiego. Ze względu na swoje znaczenie przemysłowe, Czyżyny są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Biegnie przez nie także droga krajowa i droga wojewódzka.

Komunikacja

Czyżyny mają bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Krakowa. Regularnie odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Dodatkowo biegnie tędy droga wojewódzka nr. 776, a północną granicę dzielnicy stanowi droga krajowa nr. 79.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Czyżyny - Orlińskiego 8?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Czyżyny - Orlińskiego 8 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 410 metrów od inwestycji Nowe Czyżyny - Orlińskiego 8 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stella-Sawickiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Czyżyny - Orlińskiego 8 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Czyżyny - Orlińskiego 8 znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE ,,MAŁE ANIOŁKI 2" w odległości 70 m, Szkoła Podstawowa Nr 155 w odległości 380 m, SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 182 PRZY ŹRÓDEŁKU W KRAKOWIE w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowe Czyżyny - Orlińskiego 8 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Rejonowa nr 14 - SPZOZ Nowa Huta w odległości 220 m, Prywatna Przychodnia Ortopedyczna w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Czyżyny - Orlińskiego 8 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Żabka, w odległości 190 m znajduje się Pierogarnia, w odległości 210 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Czyżyny - Orlińskiego 8 w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.01.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: