Willa Sołtysowska

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Sołtysowska, oferowane bezpośrednio przez Samson-Dom

Kraków, Czyżyny, ul. Sołtysowska 5
Ceny od: 9 500 zł brutto/m2
Willa Sołtysowska

4 zdjęcia

Willa Sołtysowska
Willa Sołtysowska
Willa Sołtysowska
Willa Sołtysowska

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Willa Sołtysowska dostępnych jest 6 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Piętra
Filtruj listę

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Willa Sołtysowska logo

Kameralna inwestycja przy ulicy Sołtysowskiej w Krakowie, w spokojnej dzielnicy Czyżyny położona jest w otoczeniu łączącym bliskości miasta z zielonymi terenami rekreacyjnymi. Osiedle składa się z 33 mieszkań: dwu i trzy pokojowych, od 32m2 do 60m2. Oferujemy niewielki metraż w zamian za funkcjonalny układ mieszkań, który pozwoli na zaprojektowanie przestrzeni według własnych potrzeb. Budynki, składające się z czterech poziomów nadziemnych i jednego podziemnego, zaopatrzone będą w windę, gdzie dodatkowo znajdować się będą 3 lokale usługowe. Nasze osiedle zaprojektowane jest z myślą o zadowoleniu klientów, w trosce o wysokiej jakości materiały, z dbałością o najdrobniejszy szczegół.

Jest to przemyślana inwestycja zarówno pod względem projektu, użytych materiałów budowlanych i wykończeniowych aż po kompetencje ekipy budowlano-remontowej.

Inwestycja Willa Sołtysowska znajduje się na Czyżynach, ul. Sołtysowska 5 (4.8 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Samson-Dom.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 33 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Willa Sołtysowska w sprzedaży jest 6 nowych mieszkań o powierzchni od 41 do 62 metrów kwadratowych, w cenie od 9 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 50 do 62 m2 w cenie od 470 440 zł (2 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 41 do 55 m2 w cenie od 467 550 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Samson-Dom przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 33 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 41 do 62 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 467 550 do 612 810 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 500 do 11 500 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Willa Sołtysowska znajduje się 1 oferta rekomendowana do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Nasze kameralne, nowe osiedle to szczególna propozycja dla mieszkańców, którzy nie chcą rezygnować ze spokoju i zieleni jak np. łąki nowohuckie, jednocześnie mieszkając w centrum Krakowa, korzystając z rozbudowanej infrastruktury i szeregu oferowanych przez miasto usług. To fantastyczna okolica z doskonalą infrastrukturą, swobodnym dojazdem do szkół, przedszkoli i uczelni ( Politechnika, AWF) oraz z doskonałym dostępem do firm, sklepów i usług. W okolicy znajdują się: Tauron Arena, Expo, Centra Handlowe czy też obiekty sportowe, takie jak GOjump, czy Avatar Centrala Ruchu i FunClimb.

Czyżyny, czyli dzielnica XIV Krakowa leży w centralnej części miasta i zajmuje powierzchnię 1225,68 ha. Mieszka w niej 26 699 osób. Jest to jedna z bardziej zindustrializowanych części miasta. Znajduje się tu m.in. Elektrociepłownia Kraków i Krakowski Park Technologiczny. Początkowo krajobraz Czyżyn miał charakter stricte przemysłowy, jednak w latach 70-tych i 80-tych XXw. zaczęły powstawać także osiedla mieszkaniowe dla pracowników pobliskich zakładów. Z czasem zostały one odnowione, a zabudowa jest w ostatnich latach uzupełniana kolejnymi nieruchomościami pełniącymi funkcję mieszkalną. Zadbano również o rozbudowę infrastruktury społecznej w postaci m.in. przedszkoli i szkół. W dzielnicy znajduje się także krakowska Akademia Wychowania Fizycznego. Na Czyżynach bez problemu znajdziemy tereny zielone. Poza działkami, mamy tu Lasek Łęgowski i 60-hektarowy Park Lotników Polskich będący drugim, co do wielkości parkiem w mieście. W dzielnicy mieści się także Muzeum Lotnictwa Polskiego. Ze względu na swoje znaczenie przemysłowe, Czyżyny są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Biegnie przez nie także droga krajowa i droga wojewódzka.

Komunikacja

Czyżyny mają bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Krakowa. Regularnie odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Dodatkowo biegnie tędy droga wojewódzka nr. 776, a północną granicę dzielnicy stanowi droga krajowa nr. 79.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Willa Sołtysowska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Sołtysowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Willa Sołtysowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sołtysowska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Willa Sołtysowska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Sołtysowska znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Centrum Szkolenia i Doskonalenia Zawodowego Górnictwa Naftowego w odległości 350 m, Szkoła Podstawowa nr 156 w odległości 410 m, Mundurowe Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Krakowie w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willa Sołtysowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Sołtysowska w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.09.2020
Data aktualizacji: 22.06.2022
Willa Sołtysowska logo

Zuzanna Potocka

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Centralna 43b, 31-586 Kraków

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: