Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Willa Sołtysowska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sołtysowska, oferowane bezpośrednio przez

Samson-Dom

Kraków, Czyżyny, ul. Sołtysowska 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 527 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Willa SołtysowskaWilla Sołtysowska

4 zdjęcia

Willa Sołtysowska
Willa Sołtysowska
Willa Sołtysowska
Willa Sołtysowska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 33 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Willa Sołtysowska logo

Kameralna inwestycja przy ulicy Sołtysowskiej w Krakowie, w spokojnej dzielnicy Czyżyny położona jest w otoczeniu łączącym bliskości miasta z zielonymi terenami rekreacyjnymi. Osiedle składa się z 33 mieszkań: dwu i trzy pokojowych, od 32m2 do 60m2. Oferujemy niewielki metraż w zamian za funkcjonalny układ mieszkań, który pozwoli na zaprojektowanie przestrzeni według własnych potrzeb. Budynki, składające się z czterech poziomów nadziemnych i jednego podziemnego, zaopatrzone będą w windę, gdzie dodatkowo znajdować się będą 3 lokale usługowe. Nasze osiedle zaprojektowane jest z myślą o zadowoleniu klientów, w trosce o wysokiej jakości materiały, z dbałością o najdrobniejszy szczegół.

Jest to przemyślana inwestycja zarówno pod względem projektu, użytych materiałów budowlanych i wykończeniowych aż po kompetencje ekipy budowlano-remontowej.

Inwestycja Willa Sołtysowska znajduje się na Czyżynach, ul. Sołtysowska 5 (4.8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Samson-Dom.

Inwestycja Willa Sołtysowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 33 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Willa Sołtysowska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Samson-Dom przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Nasze kameralne, nowe osiedle to szczególna propozycja dla mieszkańców, którzy nie chcą rezygnować ze spokoju i zieleni jak np. łąki nowohuckie, jednocześnie mieszkając w centrum Krakowa, korzystając z rozbudowanej infrastruktury i szeregu oferowanych przez miasto usług. To fantastyczna okolica z doskonalą infrastrukturą, swobodnym dojazdem do szkół, przedszkoli i uczelni ( Politechnika, AWF) oraz z doskonałym dostępem do firm, sklepów i usług. W okolicy znajdują się: Tauron Arena, Expo, Centra Handlowe czy też obiekty sportowe, takie jak GOjump, czy Avatar Centrala Ruchu i FunClimb.

Czyżyny, czyli dzielnica XIV Krakowa leży w centralnej części miasta i zajmuje powierzchnię 1225,68 ha. Mieszka w niej 26 699 osób. Jest to jedna z bardziej zindustrializowanych części miasta. Znajduje się tu m.in. Elektrociepłownia Kraków i Krakowski Park Technologiczny. Początkowo krajobraz Czyżyn miał charakter stricte przemysłowy, jednak w latach 70-tych i 80-tych XXw. zaczęły powstawać także osiedla mieszkaniowe dla pracowników pobliskich zakładów. Z czasem zostały one odnowione, a zabudowa jest w ostatnich latach uzupełniana kolejnymi nieruchomościami pełniącymi funkcję mieszkalną. Zadbano również o rozbudowę infrastruktury społecznej w postaci m.in. przedszkoli i szkół. W dzielnicy znajduje się także krakowska Akademia Wychowania Fizycznego. Na Czyżynach bez problemu znajdziemy tereny zielone. Poza działkami, mamy tu Lasek Łęgowski i 60-hektarowy Park Lotników Polskich będący drugim, co do wielkości parkiem w mieście. W dzielnicy mieści się także Muzeum Lotnictwa Polskiego. Ze względu na swoje znaczenie przemysłowe, Czyżyny są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Biegnie przez nie także droga krajowa i droga wojewódzka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Willa Sołtysowska?

Czyżyny mają bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Krakowa. Regularnie odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Dodatkowo biegnie tędy droga wojewódzka nr. 776, a północną granicę dzielnicy stanowi droga krajowa nr. 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Sołtysowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 42 metrów od inwestycji Willa Sołtysowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sołtysowska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Willa Sołtysowska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Sołtysowska znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Baby Garden" w odległości 268 m, Mali Przyrodnicy w odległości 331 m, Szkoła Podstawowa nr 156 im. ks. kard. Adama Stefana Sapiehy w odległości 344 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Willa Sołtysowska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dental4you w odległości 353 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 425 m, Dakadent w odległości 499 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willa Sołtysowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 35 m znajduje się Żabka, w odległości 219 m znajduje się Żabka, w odległości 277 m znajduje się Sklep spożywczo-przemysłowy "Nasz Sklep".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Sołtysowska w odległości 97 m znajduje się boisko / kort, w odległości 297 m znajduje się boisko / kort, w odległości 312 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 28.09.2020
Data aktualizacji: 26.08.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023