Apartamenty Gałczyńskiego

8 zdjęć

Apartamenty Gałczyńskiego
Apartamenty Gałczyńskiego
Apartamenty Gałczyńskiego
Apartamenty Gałczyńskiego

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Gałczyńskiego dostępnych jest 14 ofert

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • instalacja fotowoltaiczna
 • rekuperacja
 • pompa ciepła

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 14 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 64 do 95 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4, 5-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Tylko 14 apartamentów na I etapie i od 4-8 apartamentów w II etapie inwestycji. Tylko dwa mieszkania w każdym budynku. Indywidualne garaże i komórki lokatorskie o dużych metrażach. Przemyślane rozwiązaniami architektoniczne – elewacja z wykorzystaniem wysokiej jakości elementów drewnopodobnych, betonu architektonicznego, cało szklane balustrady, duże przeszklenia zapewniające odpowiednie doświetlenie pomieszczeń. Kontrola dostępu z wideomofonami zapewnia bezpieczeństwo dla mieszkańców osiedla. Możliwość wyposażenie każdego apartamentu w indywidualną klimatyzację. Ruchome przesłony przeciwsłoneczne. Wspólny zielony ogród przeznaczony tylko dla mieszkańców.

Inwestycja Apartamenty Gałczyńskiego znajduje się na Czyżynach, ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego (4.8 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Toplokum Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Gałczyńskiego w sprzedaży jest 14 nowych mieszkań o powierzchni od 64 do 95 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Toplokum Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Apartamenty Gałczyńskiego to idealne miejsce do życia ze względu na swoje naturalne walory związane z lokalizacją. To miejsce niezwykłe, które mimo bliskości komunikacji miejskiej, galerii handlowej, sklepów, szkół, uczelni jest oazą ciszy i spokoju. W pobliżu apartamentów znajdziemy ponadto szereg ciekawych miejsc - Park Lotników Polskich ze stawem i licznymi atrakcjami, Muzeum Lotnictwa Polskiego Deweloper Toplokum kładzie ogromny nacisk na wybór terenów inwestycyjnych. Dlatego też, lokalizacja Apartamentów Gałczyńskiego wraz z bliższą i dalszą okolicą należy do najatrakcyjniejszych w Krakowie, zarówno pod względem niezbędnej infrastruktury, jak i zielonych obszarów rekreacyjnych oraz parków. Lokalizacja inwestycji Apartamenty Gałczyńskiego gwarantuje komfort życia w przyjemnej i przyjaznej okolicy, a przy tym gwarantuje doskonałą komunikację z resztą Krakowa.

Czyżyny, czyli dzielnica XIV Krakowa leży w centralnej części miasta i zajmuje powierzchnię 1225,68 ha. Mieszka w niej 26 699 osób. Jest to jedna z bardziej zindustrializowanych części miasta. Znajduje się tu m.in. Elektrociepłownia Kraków i Krakowski Park Technologiczny. Początkowo krajobraz Czyżyn miał charakter stricte przemysłowy, jednak w latach 70-tych i 80-tych XXw. zaczęły powstawać także osiedla mieszkaniowe dla pracowników pobliskich zakładów. Z czasem zostały one odnowione, a zabudowa jest w ostatnich latach uzupełniana kolejnymi nieruchomościami pełniącymi funkcję mieszkalną. Zadbano również o rozbudowę infrastruktury społecznej w postaci m.in. przedszkoli i szkół. W dzielnicy znajduje się także krakowska Akademia Wychowania Fizycznego. Na Czyżynach bez problemu znajdziemy tereny zielone. Poza działkami, mamy tu Lasek Łęgowski i 60-hektarowy Park Lotników Polskich będący drugim, co do wielkości parkiem w mieście. W dzielnicy mieści się także Muzeum Lotnictwa Polskiego. Ze względu na swoje znaczenie przemysłowe, Czyżyny są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Biegnie przez nie także droga krajowa i droga wojewódzka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Gałczyńskiego?

Czyżyny mają bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Krakowa. Regularnie odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Dodatkowo biegnie tędy droga wojewódzka nr. 776, a północną granicę dzielnicy stanowi droga krajowa nr. 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Gałczyńskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Apartamenty Gałczyńskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Centralna 06.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Gałczyńskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Gałczyńskiego znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Świętej Klary w odległości 170 m, Szkoła Podstawowa nr 156 w odległości 240 m, Mundurowe Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Krakowie w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Gałczyńskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 490 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Gałczyńskiego w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Cube Baldy & kawa, w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.02.2023
Data aktualizacji: 14.02.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Czyżynach

Oferty na Czyżynach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: