Ogrody Prądnika

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ogrody Prądnika

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1398 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Chylińskiego Park(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Chylińskiego (3.6 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 6 100/m2
  Chylińskiego Park
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 87 m2
  Liczba pokoi: 5
  Emmerson Lumico Sp. z o.o.
 • SenTOTU(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Słomczyńskiego (3.9 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 022/m2
  SenTOTU
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 132
  Powierzchnia: 35 - 94 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Sento S.A.
 • Panorama Prądnik(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej (3.8 km od centrum Krakowa)
  Panorama Prądnik
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 36
  Powierzchnia: 48 - 70 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Nokturn Deweloper

Opis Inwestycji

Nowa inwestycja na Prądniku Białym przy ul. Chylińskiego w Krakowie to II – ostatni etap inwestycji „Ogrody Prądnika”. W 3 kameralnych budynkach będzie znajdować się 12 apartamentów.Inwestycja realizowana jest w tradycyjnej technologii. Dostępna powierzchnia mieszkań wynosi od 69 do 86 mkw. Do każdego lokalu przynależy zadaszone miejsce parkingowe.Najważniejszym atutem inwestycji jest lokalizacja. Otoczona zabudową jednorodzinną, wśród zieleni, oferuje doskonały dostęp do niezbędnej infrastruktury – w odległości 200 metrów znajdować się będzie przystanek Krakowskiego Szybkiego Tramwaju.W promieniu 400 m znajduje się park miejski, plac zabaw, basen, żłobek, szkoła podstawowa, centrum handlowe z dyskontem spożywczym oraz klubem fitness.W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Inwestycja Ogrody Prądnika znajduje się na Prądniku Białym, ul. Chylińskiego (3.7 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Ogrody Prądnika.

Inwestycja Ogrody Prądnika jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań w tym 12 lokali typu apartament, znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Prądnika pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 76 do 86 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ogrody Prądnika przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Ogrody Prądnika

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

W odległości 250 metrów od inwestycji Ogrody Prądnika znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Siewna.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Prądnika znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Prywatne "Dorotka" w odległości 100m, PRYWATNE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE MARCHEWKOWE POLE w odległości 700m, Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Krakusek"Alina Rusinek w odległości 800m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m znajduje się HYGIEIA. APTEKA, w odległości 750 m znajduje się BIAŁY PRĄDNIK SP. Z O.O. PODSTAWOWA OPIEKA ZDROWOTNA NZOZ, w odległości 850 m znajduje się ZIKO APTEKI SP. Z O.O..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 800 m znajduje się OŚRODEK KULTURY KRAKÓW-NOWA HUTA, w odległości 1100 m znajduje się MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY, w odległości 1100 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. KAROLA BOROMEUSZA.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 950 m znajduje się Korty tenisowe TENIS-NET, w odległości 1100 m znajduje się Studio Tańca i Fitness PASJA, w odległości 1200 m znajduje się KLUB SPORTOWY PRĄDNICZANKA.

Data publikacji: 06.06.2019

Data aktualizacji: 01.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie