Turystyczna 15

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Grupa Deweloperska START

Ceny od: 7 750 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Turystyczna 15 dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
15/1
2
41,88 m²
Parter

Opis Inwestycji

Apartamenty Turystyczna to sześciokondygnacyjny, ogrodzony budynek z garażem podziemnym, zlokalizowany w kameralnej i spokojnej przestrzeni otoczonej zielenią. Budynek zaprojektowano jako prostą, nowoczesną bryłę obniżającą się schodkowo w kierunku wschodnim, nawiązującą swym charakterem do miejscowego układu urbanistycznego. Inwestycja dysponuje 44 funkcjonalnymi, ustawnymi i przestronnymi mieszkaniami posiadającymi duże balkony, a mieszkania usytuowane na parterze wyróżniają się niewielkimi, kameralnymi ogródkami. Architektura budynku utrzymana jest w nowoczesnym, spokojnym duchu, gdzie dominują proste, szlachetne materiały wykończeniowe. Jeśli chodzi o kolorystykę budynku to dominują tu stonowane barwy: biel i szarość, nadające inwestycji klasycznej elegancji i subtelności. Inwestycja gabarytowo i kolorystycznie świetnie wpisuje się w istniejąca już zabudowę.

Inwestycja Turystyczna 15 znajduje się na Prądniku Białym, ul. Turystyczna 15 (2.9 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Grupa Deweloperska START.

Inwestycja Turystyczna 15 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 44 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Turystyczna 15 pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 42 metrów kwadratowych w cenie od 7 750 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 42 m2 w cenie od 324 570 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa Deweloperska START przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie metraż: 2m2 – 3,5m2; cena: 8 500 zł – 14 000 zł.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 44 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek.
Komórki lokatorskie:posiada: metraż: 2m2 – 3,5m2; cena: 8 500 zł – 14 000 zł.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 42 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 324 570 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 7 750 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Turystyczna 15

Apartamenty przy ul. Turystycznej 15 to inwestycja oddalona zaledwie o 3 km od centrum Krakowa, usytuowana na Prądniku Białym, wśród kameralnych budynków o podmiejskim charakterze. Wąskie i kręte uliczki oraz liczne tereny zielone tworzą niepowtarzalną atmosferę miejsca. Lokalizację tę uatrakcyjnia bliskość terenów rekreacyjnych, dzięki czemu wokół panuje cisza i spokój. Jednocześnie przemyślane zagospodarowanie obszaru zapewnia dostęp do rozwiniętej infrastruktury miejskiej, zaplecza handlowo-usługowego, opieki medycznej i szkolno-wychowawczej. Wpływa to znacząco na komfort codziennego życia. Dla osób ceniących aktywny wypoczynek i obcowanie z przyrodą dużym atutem będzie bliskość trasy rowerowej “Od Krakowa do Ojcowa - rowerem przez gminę Zielonki” a wolne popołudnia lub weekendy można spędzić, w oddalonym o zaledwie 20 min jazdy samochodem, Ojcowskim Parku Narodowym.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

W odległości 300 metrów od inwestycji Turystyczna 15 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Imbramowska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Turystyczna 15 znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Krakusek"Alina Rusinek w odległości 100m, Klub Malucha Bąbelkowo w odległości 200m, Prywatne Przedszkole "Mały Dworek" w odległości 350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się ZIKO APTEKI SP. Z O.O., w odległości 350 m znajduje się BIAŁY PRĄDNIK SP. Z O.O. PODSTAWOWA OPIEKA ZDROWOTNA NZOZ, w odległości 500 m znajduje się HYGIEIA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się OŚRODEK KULTURY KRAKÓW-NOWA HUTA, w odległości 450 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. KAROLA BOROMEUSZA, w odległości 650 m znajduje się MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 650 m znajduje się Studio Tańca i Fitness PASJA, w odległości 700 m znajduje się KLUB SPORTOWY PRĄDNICZANKA, w odległości 850 m znajduje się Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

Data publikacji: 13.05.2019

Data aktualizacji: 17.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie