Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Kosocicka Forest

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Kosocicka, oferowane bezpośrednio przez

Hammak

Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Kosocicka

Kosocicka ForestKosocicka Forest

13 zdjęć

Kosocicka Forest
Kosocicka Forest
Kosocicka Forest
Kosocicka Forest
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2026

Powierzchnie

78 - 172/m2

Przedział pokoi

4 - 7

Kondygnacje

3

Budynki

19

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Kraków Prokocim - 2510 m

Przystanek Tramwajowy - 1172 m

Przystanek Autobusowy - 122 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

19 placówek medycznych, 7 placówek edukacyjnych, 2 kawiarnie i restauracje, 1 sklep, 9 obiektów sportowych, 2 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • rekuperacja
 • pompa ciepła

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2026 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 19 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 38 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 263 do 665 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

pompa ciepła

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, taras, ogródek

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (38 miejsc) : garaże w bryle budynku (31) w cenie 69 000 zł oraz miejsca zewnętrzne (7) w cenie 39 000 zł. Zakup obowiązkowy. Brak możliwości zakupu dodatkowego miejsca

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 38 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 78 do 172 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 4, 6, 7-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

zgodnie z Harmonogramem Prac Deweloperskich

Warunki rezerwacji:

pisemna - czas trwania ustalany indywidualnie, opłata rezerwacyjna 1%

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Kosocicka Forest logo

Kosocicka Forest to osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w południowej dzielnicy Krakowa – Podgórze Duchackie. Inwestycja w wyjątkowym otoczeniu użytku ekologicznego Słona Woda o powierzchni 13,53ha – niezwykłego ekosystemu wodnego, źródlisk szuwarowych, muraw napiaskowych i drzewostanów.

Osiedle Kosocicka Forest to 18 domów dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej oraz jeden wolnostojący dom jednorodzinny dwulokalowy (łącznie 38 lokali mieszkalnych). Priorytetem było dla nas stworzenie projektu funkcjonalnego i zapewniającego przyszłym mieszkańcom maksymalny komfort użytkowania a także umożliwienie jak najbliższego kontaktu z naturą.

Inwestycję wyróżnia nietuzinkowa architektura inspirowana tradycyjną formą polskiego budownictwa – nowoczesne stodoły to minimalistyczne budynki z wysokiej jakości materiałów, z dużą ilością przeszkleń i funkcjonalnymi rozkładami. Cechują je również ekologiczne rozwiązania: ogrzewanie w formie powietrznych pomp ciepła, rekuperacja oraz przygotowanie techniczne pod montaż instalacji fotowoltaicznych dla lokali mieszkalnych znajdujących się na kondygnacji 2 i poddaszu użytkowym. Każdy z lokali będzie miał zamontowane okna trzyszybowe z kontaktronami, zapewniającymi optymalne warunki termiczne oraz akustyczne.

Nasza oferta obejmuje 38 apartamentów w czterech typach układów:

• 4-pokojowe na parterze z ogrodem w pierwszej linii zabudowy pod Lasem Rżąckim – oferują przestronne wnętrza o metrażu 99,40 m², wraz z garażem w bryle budynku,

• 4-pokojowe na parterze z ogrodem w drugiej linii zabudowy pod Lasem Rżąckim – dostępne są w dwóch wariantach powierzchniowych: 78,27 m² lub 87,22 m² (jeden lokal o tej powierzchni), również z garażem w bryle budynku,

• 6-pokojowe dwupoziomowe z dodatkową antresolą oraz tarasem w drugiej linii zabudowy – posiadają

miejsce postojowe naziemne oraz prawo do wyłącznego korzystania z ogródka znajdującego się przed budynkiem. Usytuowane są na pierwszym piętrze oraz poddaszu użytkowym, oferując przestrzeń o metrażu 121,76 m² lub 125,27 m² (jeden lokal o tej powierzchni),

• 7-pokojowe dwupoziomowe z niezwykłym tarasem oraz balkonem w pierwszej linii zabudowy pod Lasem Rżąckim – oferują komfortowe warunki na przestrzeni 171,73 m², z garażem w bryle budynku, pomieszczeniem gospodarczym na poziomie 0 oraz prawem do wyłącznego korzystania z ogródka znajdującego się przed budynkiem. Usytuowane są na pierwszym piętrze oraz poddaszu użytkowym.

Lokale mieszkalne będą oddawane do użytku w stanie deweloperskim obejmującym m.in.:

● Wylewki betonowe,

● Tynki gipsowe,

● Stolarkę aluminiową (okna uchylne z kontaktronami, jedno okno w lokalu typu HS),

● Ogrzewanie podłogowe zasilane pompą ciepła,

● Instalację wentylacji mechaniczną z odzyskiem ciepła (rekuperacja),

● Instalację alarmowa w zakresie okablowania kontaktronów,

● Przyłącz Internetu do każdego lokalu mieszkalnego,

● Rozprowadzenie instalacji pod montaż klimatyzacji.

Dodatkowo:

● Przygotowanie pod instalację fotowoltaiczną dla lokali na górnych kondygnacjach w formie peszla z wyjściem na dach doprowadzonego do rozdzielni głównej,

● Możliwość podlewania ogródka wodą deszczową dla lokali parterowych.

Ogrody:

Mieszkania zlokalizowane na parterze posiadać będą dostęp do samodzielnych ogrodów o zróżnicowanej powierzchni – od 60m2 do 270m2. Ogródki przeznaczone będą do wyłącznej dyspozycji właścicieli, a ich granice wydzielone zostaną ogrodzeniem a także – od zewnętrznej strony, na styku Lasu Rżąckiego – roślinnością niską, zapewniającą dodatkowe poczucie komfortu. Dla lokali mieszkalnych na górnych kondygnacjach przewidziano mniejsze ogródki przy wejściach do lokali.

Tarasy:

Wszystkie dwupoziomowe apartamenty będą posiadać dostęp do dodatkowej powierzchni w postaci tarasów o metrażach od 14,19 do 21,24m2. Ich rozmieszczenie gwarantować będzie maksymalną wygodę użytkowania oraz niezakłócony widok na piękny starodrzew Lasu Rżąckiego.

Miejsca postojowe:

Wszystkie parterowe mieszkania oraz dwupoziomowe apartamenty o powierzchni 171m2 posiadają dedykowane miejsca w samodzielnych garażach wbudowanych w bryłę budynku. Dla lokali dwupoziomowych o powierzchni 121-126m2 przewidziano dedykowane miejsca naziemne.

Terminy realizacji:

• Termin rozpoczęcia robót budowlanych: 3 czerwca 2024r.

• Termin zakończenia robót budowlanych: 28 czerwca 2026r.

• Oddanie do użytkowania: 31 grudnia 2026r.

Inwestycja Kosocicka Forest znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Kosocicka (7.7 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Hammak.

Inwestycja obecnie jest w trakcie planowania z planowanym na 4 kw. 2026 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 38 nowych mieszkań znajdujących się w 19 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kosocicka Forest w sprzedaży jest 38 nowych mieszkań o powierzchni od 78 do 172 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Hammak przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (38 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kosocicka Forest?

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kosocicka Forest mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2510 metrów od inwestycji Kosocicka Forest znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Prokocim.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kosocicka Forest znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kosocicka Forest znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 157 w odległości 626 m, szkoła w odległości 648 m, Przedszkole publiczne w odległości 705 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kosocicka Forest jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Uniwersytecki w odległości 426 m, Budynek J w odległości 450 m, Budynek F w odległości 513 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kosocicka Forest składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 741 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kosocicka Forest w odległości 639 m znajduje się boisko / kort, w odległości 647 m znajduje się boisko / kort, w odległości 657 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 29.04.2024
Data aktualizacji: 15.05.2024
Kosocicka Forest logo

Adres biura sprzedaży:

ul. Armii Krajowej 25, 30-150 Kraków

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 18:00
 • Wtorek: 09:00 - 18:00
 • Środa: 09:00 - 18:00
 • Czwartek: 09:00 - 18:00
 • Piątek: 09:00 - 18:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023