Enklawa rodzinna

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupa Deweloperska START

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 442 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Wysłouchów(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Wysłouchów 41A (6.3 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 931/m2
  Wysłouchów
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 30 - 64 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 7 ofert
  Frax-Bud Franciszek Drożdż
 • Cechowa 100(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Cechowa (6.8 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 505/m2
  Cechowa 100
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 34 - 67 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 1 oferta
  Cechowa 100
 • Osiedle Dobra Forma etap III(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Bochenka (6.4 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 6 900 brutto/m2
  Osiedle Dobra Forma etap III
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 55 - 87 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Cracovia Property

Opis Inwestycji

Enklawa Rodzinna powstaje przy ulicy Kordiana, w krakowskiej dzielnicy Kurdwanów. Jak sama nazwa wskazuje, to idealna inwestycja dla rodzin z dziećmi. Atutem lokalizacji jest bliskość placówek oświatowych, takich jak przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum i biblioteka miejska. W pobliżu są też liczne banki, dyskonty, apteki. W środkowej części rozciąga się Park Kurdwanowski o powierzchni około 4,2 ha z placem zabaw dla dzieci.

Inwestycja Enklawa rodzinna znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Kordiana 50 (6.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Grupa Deweloperska START.

Inwestycja Enklawa rodzinna została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 178 nowych mieszkań. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Enklawa rodzinna pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 130 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa Deweloperska START przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Kordiana 50A - komórka: 6 500 zł - 7 000 zł, komórka w podpiwniczeniu: 10 000 zł - 12 500 zł; Kordiana 50B - komórka: 6 500 zł - 11 000 zł, komórka w podpiwniczeniu: 6 500 zł - 11 000 zł.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 178 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: Kordiana 50A - komórka: 6 500 zł - 7 000 zł, komórka w podpiwniczeniu: 10 000 zł - 12 500 zł; Kordiana 50B - komórka: 6 500 zł - 11 000 zł, komórka w podpiwniczeniu: 6 500 zł - 11 000 zł.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Kordiana 50A - miejsce postojowe w hali garażowej: 31 000 zł - 56 000 zł, Kordiana 50B - miejsce postojowe w hali garażowej: 31 000 zł - 40 000 zł.
 • miejsca postojowe naziemne: Kordiana 50B - gratis/ogólnodostępne.
Udogodnienia: plac zabaw, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Enklawa Rodzinna - krakowski zakątek

Lokalizacja inwestycji Enklawa rodzinna

Okolica jest bogata w lokale usługowo handlowe. 500 metrów dzieli mieszkańców od centrum Carrefour, a w promieniu 3 kilometrów od inwestycji znajduje się C.H. Bonarka i Castorama. Mieszczą się tu także ośrodki rekreacyjno-sportowe, korty tenisowe i basen. W pobliżu usytuowana jest zarówno przychodnia, jak i szpital specjalistyczny. Dobrze rozwinięta komunikacja miejska przyczyni się do codziennej wygody mieszkańców. Znajduje się tu pętla tramwajowa, obsługująca 3 linie tramwajowe, nie brakuje także linii autobusowych. Rynek Główny mieści się w odległości tylko 7 km od inwestycji. Osoby często podróżujące zadowoli bliskość obwodnicy Krakowa.

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Enklawa rodzinna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 350 metrów od inwestycji Enklawa rodzinna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nowosądecka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Enklawa rodzinna znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Ośrodek Psychoterapii Systemowej w odległości 190 m, Niepubliczne Przedszkole "Krasnal" w odległości 380 m, Niepubliczne Przedszkole Sportowo-Taneczne"Arcobaleno" w odległości 400 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Enklawa rodzinna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Arcus w odległości 340 m, Przychodnia Kurdwanów w odległości 360 m, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Enklawa rodzinna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Carrefour, w odległości 200 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 290 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Enklawa rodzinna w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Fitness & Wellness Azik, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.03.2017

Data aktualizacji: 12.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie