Enklawa Morelowa II

Oferta archiwalna

Kraków, Zwierzyniec, ul. Morelowa 21

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 182 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Enklawa Morelowa II

20 zdjęć

Enklawa Morelowa II
Enklawa Morelowa II
Enklawa Morelowa II
Enklawa Morelowa II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 1 lokalu mieszkalnego.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Enklawa Morelowa II to najnowsza inwestycja Grupy Enklawa Development.

Enklawa Morelowa II to luksusowe apartamenty zaprojektowane z myślą o tych, którzy pragną odnaleźć komfort życia w otoczeniu przyrody. W tym miejscu odnajdziesz sposób na aktywny wypoczynek, który gwarantuje m.in. Centrum Treningu Personalnego.

Zakończone już przez Grupę Enklawa inwestycje wyróżniają się na rynku krakowskich nieruchomości ciekawą architekturą, dobrze rozplanowanym układem wnętrz, terminowością wykonania, a także wysokim standardem zarówno materiałów użytych do budowy jaki i wykończenia budynków.

Projekt Enklawa Morelowa II obejmuje trzykondygnacyjny budynek mieszkalny o nowoczesnej architekturze z garażem podziemnym o następujących parametrach:

- 19 lokali mieszkalnych o powierzchni od 52,75m2 do 144,63m2 (istnieje możliwość łączenia mieszkań),

- mieszkania parterowe z obszernymi ogródkami, pozostałe mieszkania z tarasami i balkonami,

- 30 miejsc postojowych w garażu podziemnym,

- 17 komórek lokatorskich,

- dwie windy.

Inwestycja Enklawa Morelowa II znajduje się na Zwierzyńcu, ul. Morelowa 21 (5.5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Enklawa Development.

Inwestycja Enklawa Morelowa II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego mieszkania znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Enklawa Morelowa II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Enklawa Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Enklawa Morelowa II to zamknięty teren o powierzchni około 1,5 ha znajdujący się na Woli Justowskiej. Miejsce dla osób ceniących ciszę i komfort, oraz dla pragnących spędzić czas wolny w sposób bardziej aktywny. Niezawodne staje się sąsiedztwo Centrum Treningu Personalnego. Pobliskie obiekty rekreacyjne tj. korty tenisowe, czy basen stanowią dopełnienie Twoich potrzeb.

To wszystko blisko Błoń Krakowskich, a stąd już tylko 15 min spacerem do Starego Miasta:

- Rynek Główny 15 min rowerem,

- Krakowskie Błonia 5 min. rowerem,

- Park Decjusza 7 min. piechotą,

- Lotnisko 15 min samochodem.

Zwierzyniec jest VII dzielnicą Krakowa, która zajmuje obszar o powierzchni 2873,10 ha i znajduje się w zachodniej części miasta. Mieszka tu 20 454 osób. Jest to obszar Krakowa, w którym znaleźć można najwięcej terenów zielonych. To właśnie na Zwierzyńcu znajdują się krakowskie Błonia, a także Kopiec Kościuszki i część Lasu Wolskiego. Działa tu również ogród zoologiczny. Jeśli chodzi o zabudowę, to jej typ zależny jest od konkretnej części dzielnicy. Na Salwatorze dominują budynki powstałe przed II wojną światową, które gdzieniegdzie uzupełnione są nowymi nieruchomościami. Na Woli Justowskiej przeważają wille wraz z zabudową szeregową. Podobnie jest na Zakamyczu, choć w tej części widoczne są też liczne domy wielorodzinne. Przez Zwierzyniec przepływa Wisła. Jest to spokojna okolica, będąca idealnym miejscem do życia dla osób w każdym wieku. Na jej infrastrukturę składają się wszystkie niezbędne obiekty, czyli przedszkola, szkoły, jednostki sportowe, a także przychodnie lekarskie oraz różnego typu sklepy. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 780. Regularnie kursują tu linie autobusów miejskich i tramwajów, a niedaleko znajduje się lotnisko.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Enklawa Morelowa II?

Przez Zwierzyniec przechodzi droga wojewódzka nr 780 i droga krajowa nr 7. Niedaleko znajduje się również Port Lotniczy Kraków-Balice. Z dzielnicy kursują też linie autobusowe i tramwajowe łączące rejon z resztą miasta.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Enklawa Morelowa II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Enklawa Morelowa II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Panieńskich Skał 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Enklawa Morelowa II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Enklawa Morelowa II znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Kochane Przedszkole" w odległości 520 m, Samorządowe Przedszkole Nr 78 "Leśne Skrzaty" w odległości 560 m, Niepubliczne Przedszkole Specjalne Związku Polskich Kawalerów Maltańskich w odległości 570 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Enklawa Morelowa II w odległości 130 m znajduje się Basen, w odległości 480 m znajduje się Klub Jazdy Konnej "Mustang", w odległości 480 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data aktualizacji: 16.03.2020

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: