Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Rezydencja Kopalina

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Kopalina, oferowane bezpośrednio przez

EKOPARK

Kraków, Zwierzyniec, Ul. Kopalina 21

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 59 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rezydencja KopalinaRezydencja Kopalina

11 zdjęć

Rezydencja Kopalina
Rezydencja Kopalina
Rezydencja Kopalina
Rezydencja Kopalina

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: komórki mają powierzchnię 3,6m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne : Cena: 35000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

REZYDENCJA KOPALINA powstała z myślą o najbardziej wymagających Klientach w jednym z najpiękniejszych miejsc Woli Justowskiej, u stóp Panieńskich Skał. Tuż za ogrodzeniem 20-arowej działki, na której powstała willa z czterema ekskluzywnymi apartamentami, zaczyna się rezerwat przyrody.

Rezydencja Kopalina to idealne miejsce dla wszystkich, którzy poszukują ciszy, spokoju i możliwości odpoczynku wśród zieleni, nie rezygnując jednocześnie z uroków życia w mieście. W części podziemnej rezydencji znajduje się garaż z miejscami parkingowymi, komórki lokatorskie oraz pomieszczenia techniczne, a komunikację pomiędzy piętrami zapewnia przestronna nowoczesna winda. W celu zapewnienia poczucia komfortu i bezpieczeństwa mieszkańcom, teren posesji został ogrodzony i wyposażony w instalację monitoringu. Rezydencję Kopalina wyróżnia ponadczasowa architektura doskonale wpisująca się w charakter okolicy oraz niezwykle starannie zaprojektowany ogród.

W projekcie wykorzystano wysokiej klasy materiały wykończeniowe, gwarantujące jego najwyższą trwałość. Połączenie naturalnych materiałów – kamienia i drewna – z nowoczesnymi – takimi jak szkło i stal – pozwoliło nadać budynkowi reprezentacyjny styl i uczynić go ekskluzywną rezydencją.

Inwestycja Rezydencja Kopalina znajduje się na Zwierzyńcu (6.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez EKOPARK.

Inwestycja Rezydencja Kopalina została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Kopalina nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców EKOPARK przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie komórki mają powierzchnię 3,6m2.

Lokalizacja inwestycji

Zwierzyniec jest VII dzielnicą Krakowa, która zajmuje obszar o powierzchni 2873,10 ha i znajduje się w zachodniej części miasta. Mieszka tu 20 454 osób. Jest to obszar Krakowa, w którym znaleźć można najwięcej terenów zielonych. To właśnie na Zwierzyńcu znajdują się krakowskie Błonia, a także Kopiec Kościuszki i część Lasu Wolskiego. Działa tu również ogród zoologiczny. Jeśli chodzi o zabudowę, to jej typ zależny jest od konkretnej części dzielnicy. Na Salwatorze dominują budynki powstałe przed II wojną światową, które gdzieniegdzie uzupełnione są nowymi nieruchomościami. Na Woli Justowskiej przeważają wille wraz z zabudową szeregową. Podobnie jest na Zakamyczu, choć w tej części widoczne są też liczne domy wielorodzinne. Przez Zwierzyniec przepływa Wisła. Jest to spokojna okolica, będąca idealnym miejscem do życia dla osób w każdym wieku. Na jej infrastrukturę składają się wszystkie niezbędne obiekty, czyli przedszkola, szkoły, jednostki sportowe, a także przychodnie lekarskie oraz różnego typu sklepy. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 780. Regularnie kursują tu linie autobusów miejskich i tramwajów, a niedaleko znajduje się lotnisko.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja Kopalina?

Przez Zwierzyniec przechodzi droga wojewódzka nr 780 i droga krajowa nr 7. Niedaleko znajduje się również Port Lotniczy Kraków-Balice. Z dzielnicy kursują też linie autobusowe i tramwajowe łączące rejon z resztą miasta.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Kopalina mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1898 metrów od inwestycji Rezydencja Kopalina znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Zakliki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencja Kopalina znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Kopalina znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 72 w odległości 465 m, szkoła w odległości 498 m, szkoła w odległości 516 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Kopalina jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Krakowskie Centrum Rehabilitacji w odległości 556 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 619 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 636 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Kopalina składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 600 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 614 m znajduje się Warzywa Owoce, w odległości 623 m znajduje się Zmączeni.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Kopalina w odległości 549 m znajduje się boisko / kort, w odległości 810 m znajduje się basen, w odległości 834 m znajduje się basen.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023