Kamienica Perłowa

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDK-Development Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 375 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Czarnowiejska(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Stare Miasto, ul. Czarnowiejska 21 (1.4 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 15 499 brutto/m2
  Czarnowiejska
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 27
  Powierzchnia: 26 - 52 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Dla inwestora 27 ofert
  U Jakuba Sp. z o.o. Development Sp. K.
 • Kamienica Kameralna(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Krowodrza, ul. Świętokrzyska 5 (1.6 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 12 420/m2
  Kamienica Kameralna
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 48 - 129 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 3 oferty
  Dom.NB Sp. z o.o. Sp. komandytowa
 • KW51(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Krowodrza, ul. Kazimierza Wielkiego 51 (2 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 12 000 brutto/m2
  KW51
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 59
  Powierzchnia: 28 - 83 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dla inwestora 14 ofert
  Des Henryk Dowgier Anna Dowgier s.j.

Opis Inwestycji

Nowy budynek o spokojnej, eleganckiej architekturze położony przy ul. W. Feldmana 6 ( w sąsiedztwie  ul. Karmelickiej). Kamienica Perłowa harmonijnie wpisuje się w otoczenie sąsiednich kamienic okresu międzywojennego. Budynek pięciopiętrowy z windą i garażem podziemnym, a także niedużym ogródkiem od strony dziedzińca. Budowa została zakończona w maju 2010 roku .  W Kamienicy Perłowej znajduje się tylko 14 apartamentów, od jednopokojowych  o pow. 33 m2 do czteropokojowych o pow.140 m2  ( w tym mieszkania dwupoziomowe o pow. 68 m2 i 140,6 m2).Położenie nieruchomości w sąsiedztwie ul.Karmelickiej  zapewnia jej prestiżową lokalizację – spacerem do Rynku Głównego 10 minut, a do Parku Krakowskiego  5 minut . W zasięgu ręki znajdują się liczne zabytki Krakowa , kościoły i muzea.Wśród zalet posiadania mieszkania w centrum można wymienić między innymi bliskość codziennych rozrywek i atrakcji, jakie oferuje nasze miasto czy bliski dostęp do najlepszych restauracji, kawiarni, klubów, kin i teatrów.

Inwestycja Kamienica Perłowa znajduje się na Starym Mieście, Ul. Feldmana 6 (1.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera DK-Development Sp. z o.o..

Inwestycja Kamienica Perłowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań w tym 3 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kamienica Perłowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 68 metrów kwadratowych w cenie od 12 700 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DK-Development Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (13 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz, standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (13 miejsc): Cena: 50000 zł.
Udogodnienia: teren ogrodzony, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Kamienica Perłowa

Stare Miasto to z pewnością najważniejsza część Krakowa. Jest dzielnicą I i zajmuje powierzchnię 556,76 ha. Ze względu na długą, sięgającą VIII w. historię, jest to okolica obfitująca w zabytki znane nie tylko w kraju, ale i na całym świecie. Stare Miasto w Krakowie wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na krakowskim Starym Mieście poza budowlami utrzymanymi w stylistyce barokowej, gotyckiej i renesansowej, znajdują się także obiekty eklektyczne. Mimo wypełnienia powierzchni użytkowej, na krakowskim Starym Mieście wciąż powstają luksusowe lokale mieszkalne tworzone w kamienicach poddawanych renowacji. Choć jest to serce Krakowa, to można znaleźć tu tereny zielone, jak np. Bulwary Nadwiślańskie, Planty czy place zabaw. Specyficzny klimat zabytków Starego Miasta w Krakowie wspaniale łączy się z nowoczesnością, a Sukiennice i Zamek Królewski na Wawelu znajdują się w niedalekiej odległości od liczącej sobie 270 sklepów Galerii Krakowskiej. Na Starym Mieście mieszczą się 4 kina i 6 teatrów, funkcjonuje 15 szkół i 6 zespołów oświatowych, o różnych profilach kształcenia. Najważniejszy jest krakowski Uniwersytet Jagielloński, który ma tu swoją główną siedzibę. Dzielnica I Stare Miasto tętni życiem. Wiele osób kojarzy obszar tylko i wyłącznie z turystyką. Jednak nic bardziej mylnego, w dzielnicy znajdziemy wszystkie potrzebne urzędy takie jak: Urząd Skarbowy Kraków - Stare Miasto czy pocztę.

Komunikacja

Stare Miasto z pewnością jest najlepiej skomunikowaną częścią Krakowa. Znajduje się tu Dworzec Centralny, a ok. 15 km od dzielnicy zlokalizowane jest lotnisko. Ponadto kursują liczne linie autobusowe miejskie i aglomeracyjne oraz tramwajowe. Od zachodniej strony do dzielnicy wchodzi droga wojewódzka nr 780, przy południowo-wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 776. Tuż nad północną granicą przebiegają natomiast drogi krajowe nr 7 i 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienica Perłowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Kamienica Perłowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Batorego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Perłowa znajduje się się 67 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zaoczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Cosinus Plus" w Krakowie w odległości 40 m, Policealna Szkoła dla Dorosłych "Cosinus Plus" w Krakowie w odległości 40 m, Zaoczna Policealna Szkoła "Cosinus I " w Krakowie w odległości 40 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamienica Perłowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Szpital na Siemiradzkiego — Ośrodek Medycyny Matczyno-Płodowej w odległości 40 m, Gabinet lekarski w odległości 150 m, Gabinet ginekologiczno-położniczy w odległości 180 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienica Perłowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Pawlak, w odległości 100 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 100 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Perłowa w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Młyn.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 21.11.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie