Kamienica Perłowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Feldmana, oferowane bezpośrednio przez DK-Development Sp. z o.o.

Kraków, Stare Miasto, Ul. Feldmana 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 418 ofert w najbliższej okolicy!

Kamienica Perłowa

15 zdjęć

Kamienica Perłowa
Kamienica Perłowa
Kamienica Perłowa
Kamienica Perłowa

Najbliższe inwestycje

 • Krowoderska 40
  od: 17 090 zł/m2

  Krowoderska 40

  Metropolis

  Mieszkanie Stare Miasto, Kraków
  ul Krowoderska 40
  1 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2023
  • Metraż: 38-56 m2
  • Mieszkań: 8
  • Pokoje: 2-3
 • Life Hub
  od: 14 062 zł/m2

  Life Hub

  Urba Sp. z o.o.

  Mieszkanie Krowodrza, Kraków
  ul. Kujawska 11A
  1.8 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 46 m2
  • Mieszkań: 1
  • Pokoje: 2
 • Cieszyńska 9
  od: 15 400 zł/m2

  Cieszyńska 9

  Palladio Cieszyńska 9 Sp. z o.o.

  Mieszkanie Krowodrza, Kraków
  ul. Cieszyńska 9
  1.5 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 28-133 m2
  • Mieszkań: 59
  • Pokoje: 1-4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • Wykończenie pod klucz
 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Nowy budynek o spokojnej, eleganckiej architekturze położony przy ul. W. Feldmana 6 ( w sąsiedztwie  ul. Karmelickiej). Kamienica Perłowa harmonijnie wpisuje się w otoczenie sąsiednich kamienic okresu międzywojennego. Budynek pięciopiętrowy z windą i garażem podziemnym, a także niedużym ogródkiem od strony dziedzińca. Budowa została zakończona w maju 2010 roku .  W Kamienicy Perłowej znajduje się tylko 14 apartamentów, od jednopokojowych  o pow. 33 m2 do czteropokojowych o pow.140 m2  ( w tym mieszkania dwupoziomowe o pow. 68 m2 i 140,6 m2).

Położenie nieruchomości w sąsiedztwie ul.Karmelickiej  zapewnia jej prestiżową lokalizację – spacerem do Rynku Głównego 10 minut, a do Parku Krakowskiego  5 minut . W zasięgu ręki znajdują się liczne zabytki Krakowa , kościoły i muzea.

Wśród zalet posiadania mieszkania w centrum można wymienić między innymi bliskość codziennych rozrywek i atrakcji, jakie oferuje nasze miasto czy bliski dostęp do najlepszych restauracji, kawiarni, klubów, kin i teatrów.

Inwestycja Kamienica Perłowa znajduje się na Starym Mieście (1.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez DK-Development Sp. z o.o.

Inwestycja Kamienica Perłowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kamienica Perłowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców DK-Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (13 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
wykończenie pod klucz, standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (13 miejsc): Cena: 50000 zł.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to z pewnością najważniejsza część Krakowa. Jest dzielnicą I i zajmuje powierzchnię 556,76 ha. Ze względu na długą, sięgającą VIII w. historię, jest to okolica obfitująca w zabytki znane nie tylko w kraju, ale i na całym świecie. Stare Miasto w Krakowie wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na krakowskim Starym Mieście poza budowlami utrzymanymi w stylistyce barokowej, gotyckiej i renesansowej, znajdują się także obiekty eklektyczne. Mimo wypełnienia powierzchni użytkowej, na krakowskim Starym Mieście wciąż powstają luksusowe lokale mieszkalne tworzone w kamienicach poddawanych renowacji. Choć jest to serce Krakowa, to można znaleźć tu tereny zielone, jak np. Bulwary Nadwiślańskie, Planty czy place zabaw. Specyficzny klimat zabytków Starego Miasta w Krakowie wspaniale łączy się z nowoczesnością, a Sukiennice i Zamek Królewski na Wawelu znajdują się w niedalekiej odległości od liczącej sobie 270 sklepów Galerii Krakowskiej. Na Starym Mieście mieszczą się 4 kina i 6 teatrów, funkcjonuje 15 szkół i 6 zespołów oświatowych, o różnych profilach kształcenia. Najważniejszy jest krakowski Uniwersytet Jagielloński, który ma tu swoją główną siedzibę. Dzielnica I Stare Miasto tętni życiem. Wiele osób kojarzy obszar tylko i wyłącznie z turystyką. Jednak nic bardziej mylnego, w dzielnicy znajdziemy wszystkie potrzebne urzędy takie jak: Urząd Skarbowy Kraków - Stare Miasto czy pocztę.

Komunikacja

Stare Miasto z pewnością jest najlepiej skomunikowaną częścią Krakowa. Znajduje się tu Dworzec Centralny, a ok. 15 km od dzielnicy zlokalizowane jest lotnisko. Ponadto kursują liczne linie autobusowe miejskie i aglomeracyjne oraz tramwajowe. Od zachodniej strony do dzielnicy wchodzi droga wojewódzka nr 780, przy południowo-wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 776. Tuż nad północną granicą przebiegają natomiast drogi krajowe nr 7 i 79.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kamienica Perłowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienica Perłowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Kamienica Perłowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Batorego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kamienica Perłowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Perłowa znajduje się 67 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zaoczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Cosinus Plus" w Krakowie w odległości 40 m, Policealna Szkoła dla Dorosłych "Cosinus Plus" w Krakowie w odległości 40 m, Zaoczna Policealna Szkoła "Cosinus I " w Krakowie w odległości 40 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Perłowa w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Młyn.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 21.11.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: