Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Sprawdź dlaczego możesz nam zaufać?

RynekPierwotny.pl prezentuje atrakcyjne oferty wprost od deweloperów.

Bez pośredników i bez prowizji

Bez pośredników
i bez prowizji

Nie jesteśmy agencją
nieruchomości.
Prezentujemy najlepsze oferty
bezpośrednio od deweloperów.

Szybka odpowiedź od dewelopera

Szybka odpowiedź
od dewelopera

Na Twoje zapytanie większość
deweloperów odpowie w ciągu godziny.
Niektórzy przedstawią Ci ofertę już
kilka minut po otrzymanym zgłoszeniu.

Precyzyjna wyszukiwarka ofert

Precyzyjna
wyszukiwarka ofert

Używaj wyszukiwarki, a odkryjesz
wiele atrakcyjnych nieruchomości.
Jeśli nie masz czasu skorzystaj z opcji
„Znajdziemy dla Ciebie”.

DK-Development Sp. z o.o.

DK-Development Sp. z o.o.

Małopolskie, Kraków ul. Pilotów 2E

Posiadamy w sprzedaży 9 nieruchomości w 4 inwestycjach

Lista

W Woj. Małopolskim

 • Domy pod Leśną Skałą

  Inwestycja z domami jednorodzinnymi Domy pod Leśną Skałą znajduje się w Zabierzowie, ul. Kamienna (2,7 km od Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera DK-Development Sp. z o.o.. Inwestycja Domy pod Leśną Skałą została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku. Inwestycja składa się z 12 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostały 3 nowe domy o powierzchni 127 m2.

  Krakowski, Zabierzów, ul. Kamienna (2,7 km od Krakowa)
  Ceny od: 3 797 zł/m2
  • Termin oddania: oddane do użytku
  • Liczba Domów: 3
  • Powierzchnia: 127 m2
  • Liczba pokoi: 4
 • Kamienica Nova

  Inwestycja Kamienica Nova znajduje się na Grzegórzkach, Ul. Prochowa 9 (1,1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera DK-Development Sp. z o.o.. Inwestycja Kamienica Nova została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 30 lokali mieszkalnych o powierzchni 66 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

  Kraków, Grzegórzki, Ul. Prochowa 9 (1,1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 10 800 zł/m2
  • Termin oddania: oddane do użytku
  • Liczba Mieszkań: 1
  • Powierzchnia: 66 m2
  • Liczba pokoi: 3
 • Kamienica Perłowa

  Inwestycja Kamienica Perłowa znajduje się na Starym Mieście, Ul. Feldmana 6 (1,2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera DK-Development Sp. z o.o.. Inwestycja Kamienica Perłowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 15 lokali mieszkalnych o powierzchni 68 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Kraków, Stare Miasto, Ul. Feldmana 6 (1,2 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 12 700 zł/m2
  • Termin oddania: oddane do użytku
  • Liczba Mieszkań: 1
  • Powierzchnia: 68 m2
  • Liczba pokoi: 2
 • Willa pod Modrzewiami

  Inwestycja Willa pod Modrzewiami znajduje się na Grzegórzkach, ul. Olszyny 8a (1,9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera DK-Development Sp. z o.o.. Inwestycja Willa pod Modrzewiami została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 12 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 61 do 96 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Kraków, Grzegórzki, ul. Olszyny 8a (1,9 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 700 zł/m2
  • Termin oddania: oddane do użytku
  • Liczba Mieszkań: 4
  • Powierzchnia: 61 - 96 m2
  • Liczba pokoi: 3 - 4

O nas

Spółka DK-DEVELOPMENT działa na krakowskim rynku mieszkaniowym od 1996 roku. Aktualnie oferuje apartamenty, mieszkania i domy jednorodzinne. Firma realizuje kameralne obiekty w atrakcyjnych lokalizacjach, zapewniając wysoki standard wykonania i terminowość realizacji oraz przywiązując szczególną wagę do wysokiej jakości wykończenia części wspólnych budynków i standardu zagospodarowania terenu.

Nagrody i wyróżnienia: laureat ogólnopolskiego, prestiżowego konkursu BUDOWA ROKU 2007 – nagroda II stopnia za realizację inwestycji Apartamenty Krakowskie Cztery Korony; Krakowski Mieszkaniowy Deweloper Roku 2008 i nagroda Złotego Sokoła; Tytuł Gepard Biznesu 2011 i Efektywna Firma 2011; tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku 2012 i nagroda Złotego Sokoła; Nagroda Best Quality 2014.

Firma zrealizowała w Krakowie między innymi: Zespół budynków wielorodzinnych przy ul. Mała Góra w Bieżanowie, Osiedle domów jednorodzinnych Dębowy Park przy ul. Korepty, Osiedle Czereśniowy Sad przy ul. Mała Góra (4 budynki mieszkalne), Ekskluzywny kompleks mieszkalny Apartamenty Krakowskie Cztery Korony (łącznie 134 mieszkania), budynek wielorodzinny w otoczeniu ogrodów - Bursztynowy Dom przy ul. Chałupnika 4. Wyjątkowe realizacje ostatnich lat to apartamenty w Kamienicy Perłowej przy ul. Feldmana 6 oraz w Kamienicy Novej przy ul. Prochowej 9 – w ścisłym centrum Krakowa. Najnowsze inwestycje to ukończona już kameralna Willa pod Modrzewiami przy ul. Olszyny oraz nieduże osiedle nowoczesnych domów w Zabierzowie – Domy pod Leśną Skałą.

Ranking najlepszych inwestycji 2016 - Użytkownicy docenili inwestycje dewelopera DK-Development Sp. z o.o.

Użytkownicy portalu RynekPierwotny.pl docenili inwestycję dewelopera DK-Development Sp. z o.o. "Kamienica Nova", przyznając najwyższe oceny w poszczególnych kategoriach:

Wyróżnienie w kategorii najlepsza lokalizacja w Krakowie 2016

Nagroda przyznana przez użytkowników portalu RynekPierwotny.pl oceniających inwestycje deweloperskie w konkursie "Najlepsza inwestycja".

Zapytaj o ofertę

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Interesuje mnie nieruchomość w tej inwestycji i inne podobne. Chcę otrzymywać od Property Group Sp. z o.o. e-mailem, SMS-em lub telefonicznie więcej informacji na ich temat.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Jana Sebastiana Bacha 26A, 02-743 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 335123, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 50 000 zł, NIP 5213538080. Administratorem danych jest także deweloper, którego nieruchomość jest prezentowana. Moje dane zostaną przekazane do tego dewelopera w celu udzielenia przez niego odpowiedzi na moje zapytanie. W przypadku wyrażenia przeze mnie zainteresowania kredytem administratorem moich danych osobowych będzie także NOTUS Finanse S.A. z siedzibą w Warszawie (00-517), ul. Marszałkowska 76, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000324689, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 500 000 zł, NIP 5252286547. Mam prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Dane będą przetwarzane w celu informowania o zbliżonych do prezentowanej ofertach nieruchomości pojawiających się w portalu, a za dodatkową zgodą również o ofertach kredytów na sfinansowanie zakupu nieruchomości. Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do otrzymania odpowiedzi na zapytanie i zbliżonych do prezentowanej ofert.

Siedziba firmy

 • Małopolskie, Kraków
 • ul. Pilotów 2E

+48 12 ...

+48 662...

DK-Development Sp. z o.o.

DK-Development Sp. z o.o.

Strona internetowa dewelopera

Działamy od

Odwiedź nasze stoisko

Wiadomości na temat DK-Development Sp. z o.o.

Więcej wiadomości