Hynka

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dasta Invest Sp. z o.o.

Kraków, Czyżyny, ul. Hynka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 690 ofert w najbliższej okolicy!

Hynka

4 zdjęcia

Hynka
Hynka
Hynka
Hynka

Najbliższe inwestycje

 • Aura Home
  od: 7 800 zł/m2
  Pod wynajem

  Grupa Deweloperska START

 • Aleja Pokoju

  Budrem

 • Centralna
  od: 8 300 zł/m2
  Pod wynajem

  Grupa Proins

Opis Inwestycji

Doceniając atuty Czyżyn Dasta Invest Sp. z o.o. przygotowała kolejny zespół budynków mieszkalnych w sąsiedztwie zrealizowanego osiedla przy ul. Marii Dąbrowskiej. Jest to idealne miejsce dla rodzin oraz osób młodych i rozwijających się. Mieszkańcy osiedla zamieszkają w tej części Czyżyn, która od lat cieszy się bardzo dobrą infrastrukturą. Mieszkając w tym miejscu nie trzeba będzie czekać latami, aż powstanie rozbudowana tkanka miejska.

Budynek przy ul. Hynka charakteryzuje się nowoczesną architekturą z funkcjonalnie i przestrzennie zaprojektowanymi wnętrzami mieszkań. W ramach inwestycji wybudowane zostaną mieszkania o powierzchniach od 29 – 100 m2. Do każdego z mieszkań zaprojektowano przestronne loggie. W kondygnacji podziemnej znajdować się będzie wielostanowiskowy garaż, w którym znajdować się będzie 114 miejsc postojowych. Na terenie tego osiedla zagospodarowany zostanie wyjątkowo duży wspólny teren zielony z elementami rekreacyjnymi i małej architektury.

Inwestycja Hynka znajduje się na Czyżynach, ul. Hynka (5.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Dasta Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Hynka została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 92 nowych mieszkań. Budynek posiada od 9 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Hynka pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 39 do 105 metrów kwadratowych w cenie od 6 150 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dasta Invest Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (114 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 9 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 92 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (114 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

W okolicy działa wiele sklepów, usług i poczta. W pobliżu znajduję się też plac ze świeżymi owocami i warzywami. W okolicy są także przedszkola, szkoły, przychodnie lekarskie i kościół.

Czyżyny, czyli dzielnica XIV Krakowa leży w centralnej części miasta i zajmuje powierzchnię 1225,68 ha. Mieszka w niej 26 699 osób. Jest to jedna z bardziej zindustrializowanych części miasta. Znajduje się tu m.in. Elektrociepłownia Kraków i Krakowski Park Technologiczny. Początkowo krajobraz Czyżyn miał charakter stricte przemysłowy, jednak w latach 70-tych i 80-tych XXw. zaczęły powstawać także osiedla mieszkaniowe dla pracowników pobliskich zakładów. Z czasem zostały one odnowione, a zabudowa jest w ostatnich latach uzupełniana kolejnymi nieruchomościami pełniącymi funkcję mieszkalną. Zadbano również o rozbudowę infrastruktury społecznej w postaci m.in. przedszkoli i szkół. W dzielnicy znajduje się także krakowska Akademia Wychowania Fizycznego. Na Czyżynach bez problemu znajdziemy tereny zielone. Poza działkami, mamy tu Lasek Łęgowski i 60-hektarowy Park Lotników Polskich będący drugim, co do wielkości parkiem w mieście. W dzielnicy mieści się także Muzeum Lotnictwa Polskiego. Ze względu na swoje znaczenie przemysłowe, Czyżyny są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Biegnie przez nie także droga krajowa i droga wojewódzka.

Komunikacja

Czyżyny mają bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Krakowa. Regularnie odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Dodatkowo biegnie tędy droga wojewódzka nr. 776, a północną granicę dzielnicy stanowi droga krajowa nr. 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Hynka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 410 metrów od inwestycji Hynka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dąbrowskiej.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Hynka znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 185 "SŁONECZKO" W KRAKOWIE w odległości 170 m, NIEPUBLICZNY OŚRODEK DOKSZTAŁCANIA I DOSKONALENIA ZAWODOWEGO DLA DOROSŁYCH BIO RELAX w odległości 250 m, Szkoła Podstawowa Nr 155 w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Hynka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Stokrotka, w odległości 200 m znajduje się Delikatesy, w odległości 220 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Hynka w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.04.2017
Data aktualizacji: 01.05.2018
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: