Bronowice Residence VI

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Bronowice Residence VI dostępnych jest 12 ofert

RzutNumerPokojeMetrażPiętroCena
M03 250 m2Parter
M09 249 m2Parter
M11 249 m2Parter
M17 363 m21
M18 250 m21
M19 250 m21
M20 249 m21
M10 249 m2Parter
M02 250 m2Parter
M04 250 m2Parter
M08 250 m2Parter
M28 363 m22

Przy ulicy Józefa Chełmońskiego w Krakowie powstaje kolejny, szósty już etap inwestycji mieszkaniowej Bronowice Residence. Ten elegancki kompleks o nowoczesnej i stylowej architekturze na dobre wpisał się w panoramę tej części miasta i sprawił, że cała dzielnica Krowodrza zyskała na atrakcyjności pod względem estetyki i dostępnej oferty mieszkaniowej. W ramach nowego etapu inwestycji powstanie jeden budynek mieszkalny, w którym zaprojektowano kilkadziesiąt mieszkań i liczne miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Nowa zabudowa idealnie wkomponuje się w otoczenie i stanie się integralną częścią tego eleganckiego osiedla.

Osiedle Bronowice Residence zaprojektowano z troską o każdy detal – wszystkie budynki i elementy otoczenia znakomicie ze sobą współgrają. To inwestycja, która jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających nabywców. W ramach jej szóstego etapu powstanie jeden budynek, w którym znajdą się 42 mieszkania o układach od dwóch do czterech pokoi w metrażach od 46,72 do 115,29 mkw. Zróżnicowana oferta pozwoli spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wszystkie mieszkania zaprojektowano z troską o ergonomię, komfort aranżacji oraz wygodę codziennego użytkowania. W ramach szóstego etapu inwestycji powstanie także 47 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz 12 miejsc postojowych naziemnych. W budynku znajdzie się również 18 komórek lokatorskich.

Położenie osiedla Bronowice Residence gwarantuje jego obecnym oraz przyszłym mieszkańcom komfortowy dojazd do centrum Krakowa. Ulica Józefa Chełmońskiego, przy której zlokalizowana jest inwestycja, łączy się z ulicą Jasnogórską oraz z jedną z głównych arterii miasta – ulicą Josepha Conrada. Takie położenie osiedla ułatwi mieszkańcom codzienne dojazdy do pracy, na zakupy i weekendowe wyjazdy poza Kraków. W zaledwie kilka minut można dotrzeć do autostrady A4 oraz drogi krajowej nr 7, która gwarantuje komfortowe połączenie z drogami biegnącymi w kierunku Warszawy, Katowic i Wrocławia oraz wygodny dojazd na międzynarodowe lotnisko w Balicach.

Inwestycja Bronowice Residence VI znajduje się na Prądniku Białym, ul. Chełmońskiego (4,9 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Bronowice Residence VI jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 42 nowych mieszkań . Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bronowice Residence VI pozostało na sprzedaż 12 mieszkań o powierzchniach od 49 do 63 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchniach od 49 do 50 m2 (10 mieszkań ) ,
 • 3-pokojowe o powierzchni 63 m2 (2 mieszkania ) .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne,
 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 42 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, ogródek, taras.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne,
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, tv kablowa, winda.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania: aktualnie dostępnych jest 12 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań: od 49 do 63 m2.
Liczba pokoi: dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań: Zapytaj o ceny
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Bronowice Residence VI

Inwestycja Bronowice Residence VI może poszczycić się znakomitą lokalizacją nie tylko ze względu na komfortowy dojazd do centrum i poza miasto, ale również z uwagi na bardzo bliskie sąsiedztwo dużych centrów handlowo-usługowych oraz biznesowych. W pobliskiej Galerii Bronowice znajdują się liczne sklepy, punkty gastronomiczne, a także mikrokino dla najmłodszych. W pobliżu osiedla zlokalizowane są popularne sklepy budowlane i meblowe. W sąsiedztwie nie brak również sklepów spożywczych. Pobliska ulica Josepha Conrada to jeden z głównych ciągów komunikacyjnych Krakowa – są przy niej zlokalizowane punkty gastronomiczne, bary szybkiej obsługi, sklepy oraz liczne firmy handlowe i usługowe. Dobry dojazd w kierunku centrum oraz pozostałych dzielnic zapewni usytuowana w sąsiedztwie osiedla pętla autobusowa „Chełmońskiego Pętla”.

Bronowice Residence VI to inwestycja, która spełni oczekiwania osób w różnym przedziale wiekowym. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta oraz pozostałymi dzielnicami zapewni mieszkańcom komfortowy dojazd m.in. do pracy czy też ośrodków akademickich. W pobliżu nie brak miejsc rekreacji i wypoczynku. W zasięgu krótkiej przejażdżki samochodowej znajduje się Park Krajobrazowy Dolinki Krakowskie, który jest popularnym punktem weekendowych wycieczek wśród mieszkańców tej części miasta oraz Park Krowoderski i Park im. Stanisława Wyspiańskiego. W niespełna kilkanaście minut mieszkańcy mogą dojechać do pobliskiego Tenczyńskiego Parku Krajobrazowego oraz rozciągających się w okolicy terenów zielonych i rekreacyjnych.

Inwestycja Bronowice Residence VI zapewni mieszkańcom komfort dnia codziennego. To znakomite miejsce do zamieszkania dla tych, którzy cenią bliskość terenów zielonych oraz dostęp do pełnej infrastruktury usługowej i komunikacyjnej zapewniającej szybki wyjazd w kierunku lotniska oraz okolicznych miejscowości.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. W odległości 350 metrów od inwestycji Bronowice Residence VI znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Stawowa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Bronowice Residence VI znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: POZYTYWKA - Centrum Rozwoju Dziecka w odległości 800 m, Prywatne Przedszkole św. Franciszka w odległości 900 m, Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Ptasie Radio" w odległości 950 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1 000 m ULTRAMED SP.P. GABINET LEKARSKI I STOMATOLOGICZNY. MAGA P., GREGORCZYK-MAGA I., w odległości 1 150 m VERBENA. APTEKA, w odległości 1 500 m MANDECKA JOLANTA, MGR FARM. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: EURONET. BANKOMAT w odległości 600 m, EXPANDER. BANKOMAT w odległości 1 000 m, EURONET. BANKOMAT w odległości 1 000 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Minigolf Club w odległości 1 150 m.

Data publikacji: 24 maja 2019 11:54

Data aktualizacji: 24 maja 2019 12:14

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

ATAL S.A.

ATAL S.A.

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
ATAL S.A.
  +48 12 ...
  +48 12 291 62 04

  Umów spotkanie

  Bronowice Residence VI

  adres biura sprzedaży

  ul. Nadwiślańska 11/331 30-527 Kraków

  Wybierz datę

  • piątek

   21

   czerwca

  • poniedziałek

   24

   czerwca

  • wtorek

   25

   czerwca

  Zaproponuj inny termin

  Wiadomości powiązane z ATAL S.A.

  Ile zejdzie z ceny deweloper?

  Ile zejdzie z ceny deweloper?

  Spada sprzedaż mieszkań u deweloperów [KOMENTARZ EKSPERTA]

  Spada sprzedaż mieszkań u deweloperów [KOMENTARZ EKSPERTA]

  [SONDA] Jak deweloperzy oceniają warunki kredytowania ich inwestycji?

  [SONDA] Jak deweloperzy oceniają warunki kredytowania ich inwestycji?