Bronowice Residence VI

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Bronowice Residence VI dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M10
2
48,98 m²
Parter
M11
2
49,32 m²
Parter

Opis Inwestycji

Przy ulicy Józefa Chełmońskiego w Krakowie powstaje kolejny, szósty już etap inwestycji mieszkaniowej Bronowice Residence. Ten elegancki kompleks o nowoczesnej i stylowej architekturze na dobre wpisał się w panoramę tej części miasta i sprawił, że cała dzielnica Krowodrza zyskała na atrakcyjności pod względem estetyki i dostępnej oferty mieszkaniowej. W ramach nowego etapu inwestycji powstanie jeden budynek mieszkalny, w którym zaprojektowano kilkadziesiąt mieszkań i liczne miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Nowa zabudowa idealnie wkomponuje się w otoczenie i stanie się integralną częścią tego eleganckiego osiedla.Osiedle Bronowice Residence zaprojektowano z troską o każdy detal – wszystkie budynki i elementy otoczenia znakomicie ze sobą współgrają. To inwestycja, która jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających nabywców. W ramach jej szóstego etapu powstanie jeden budynek, w którym znajdą się 42 mieszkania o układach od dwóch do czterech pokoi w metrażach od 46,72 do 115,29 mkw. Zróżnicowana oferta pozwoli spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wszystkie mieszkania zaprojektowano z troską o ergonomię, komfort aranżacji oraz wygodę codziennego użytkowania. W ramach szóstego etapu inwestycji powstanie także 47 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz 12 miejsc postojowych naziemnych. W budynku znajdzie się również 18 komórek lokatorskich.Położenie osiedla Bronowice Residence gwarantuje jego obecnym oraz przyszłym mieszkańcom komfortowy dojazd do centrum Krakowa. Ulica Józefa Chełmońskiego, przy której zlokalizowana jest inwestycja, łączy się z ulicą Jasnogórską oraz z jedną z głównych arterii miasta – ulicą Josepha Conrada. Takie położenie osiedla ułatwi mieszkańcom codzienne dojazdy do pracy, na zakupy i weekendowe wyjazdy poza Kraków. W zaledwie kilka minut można dotrzeć do autostrady A4 oraz drogi krajowej nr 7, która gwarantuje komfortowe połączenie z drogami biegnącymi w kierunku Warszawy, Katowic i Wrocławia oraz wygodny dojazd na międzynarodowe lotnisko w Balicach.

Inwestycja Bronowice Residence VI znajduje się na Prądniku Białym, ul. Chełmońskiego (4.9 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Bronowice Residence VI jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 42 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bronowice Residence VI pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchni 49 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 49 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 42 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, ogródek.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań: 49 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Bronowice Residence VI

Inwestycja Bronowice Residence VI może poszczycić się znakomitą lokalizacją nie tylko ze względu na komfortowy dojazd do centrum i poza miasto, ale również z uwagi na bardzo bliskie sąsiedztwo dużych centrów handlowo-usługowych oraz biznesowych. W pobliskiej Galerii Bronowice znajdują się liczne sklepy, punkty gastronomiczne, a także mikrokino dla najmłodszych. W pobliżu osiedla zlokalizowane są popularne sklepy budowlane i meblowe. W sąsiedztwie nie brak również sklepów spożywczych. Pobliska ulica Josepha Conrada to jeden z głównych ciągów komunikacyjnych Krakowa – są przy niej zlokalizowane punkty gastronomiczne, bary szybkiej obsługi, sklepy oraz liczne firmy handlowe i usługowe. Dobry dojazd w kierunku centrum oraz pozostałych dzielnic zapewni usytuowana w sąsiedztwie osiedla pętla autobusowa „Chełmońskiego Pętla”. Bronowice Residence VI to inwestycja, która spełni oczekiwania osób w różnym przedziale wiekowym. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta oraz pozostałymi dzielnicami zapewni mieszkańcom komfortowy dojazd m.in. do pracy czy też ośrodków akademickich. W pobliżu nie brak miejsc rekreacji i wypoczynku. W zasięgu krótkiej przejażdżki samochodowej znajduje się Park Krajobrazowy Dolinki Krakowskie, który jest popularnym punktem weekendowych wycieczek wśród mieszkańców tej części miasta oraz Park Krowoderski i Park im. Stanisława Wyspiańskiego. W niespełna kilkanaście minut mieszkańcy mogą dojechać do pobliskiego Tenczyńskiego Parku Krajobrazowego oraz rozciągających się w okolicy terenów zielonych i rekreacyjnych. Inwestycja Bronowice Residence VI zapewni mieszkańcom komfort dnia codziennego. To znakomite miejsce do zamieszkania dla tych, którzy cenią bliskość terenów zielonych oraz dostęp do pełnej infrastruktury usługowej i komunikacyjnej zapewniającej szybki wyjazd w kierunku lotniska oraz okolicznych miejscowości.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

W odległości 350 metrów od inwestycji Bronowice Residence VI znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Stawowa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Bronowice Residence VI znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: POZYTYWKA - Centrum Rozwoju Dziecka w odległości 800m, Prywatne Przedszkole św. Franciszka w odległości 900m, Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Ptasie Radio" w odległości 950m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1000 m znajduje się ULTRAMED SP.P. GABINET LEKARSKI I STOMATOLOGICZNY. MAGA P., GREGORCZYK-MAGA I., w odległości 1150 m znajduje się VERBENA. APTEKA, w odległości 1500 m znajduje się MANDECKA JOLANTA, MGR FARM. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 650 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP, w odległości 750 m znajduje się PARAFIA WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY, w odległości 1200 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA STYGMATÓW ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1150 m znajduje się Minigolf Club.

Data publikacji: 24.05.2019

Data aktualizacji: 16.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie