Nowe mieszkania w Ząbkach - oferta deweloperska

Redakcja
Redakcja

Data publikacji: 04.01.2022, Data aktualizacji: 04.01.2022

3 minuty czytania

Średnia ocen 4/5 na podstawie 3 głosów

Nowe inwestycje w Ząbkach
Jak prezentuje się najnowsza oferta mieszkaniowa w Ząbkach? Jakie inwestycje powstają pod Warszawą? Czym się wyróżniają? Sprawdź.

Ząbki to małe miasto sąsiadujące z Warszawą. Odległość do centrum stolicy wynosi stąd około 10 km, czyli mniej więcej tyle, co z takich dzielnic jak Białołęka, Wawer czy Rembertów. Miasteczko rozwijało się przede wszystkim jako tak zwana sypialnia Warszawy: nowi mieszkańcy najczęściej pracują w stolicy, a dom w graniczącym z nią miasteczku wybierają ze względu na niższe ceny i spokojną okolicę.

Od lat 90. ubiegłego wieku obserwuje się tutaj regularny wzrost liczby ludności.

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • dlaczego warto zamieszkać w podwarszawskich Ząbkach
 • na które inwestycje w tej miejscowości warto zwrócić uwagę
 • co wyróżnia Ząbki na tle innych miast

Nowe mieszkania Ząbki - dlaczego warto? 

Mieszkanie w Ząbkach to dobry wybór dla osób ceniących bliskość przyrody. W wolnym czasie warto m.in. udać się na spacer do gęstego lasu, który otacza miasteczko. Przez najpiękniejsze części lasu przebiega specjalna ścieżka rowerowa. W mieście są organizowane liczne imprezy kulturalne dla dzieci i dorosłych, w tym cykliczne wieczorki kulturalne, wystawy i przedstawienia teatralne. 

Co ciekawe, przystanki autobusowe w Ząbkach znajdują się w pierwszej strefie ZTM-u. Dzięki temu nie trzeba dopłacać za bilety – wystarczy sama karta miejska, jak do jazdy po Warszawie. Do pracy w centrum można dotrzeć w 35-40 minut.

W dodatku ceny za m2 w Ząbkach zaczynają się tu już od 7 47200 zł. W Warszawie koszt ten oscyluje w granicach 10 000-16 000 zł. W Ząbkach pojawiają się cały czas nowe osiedla, które tworzone są przy zachowaniu zasad ochrony środowiska i poszanowania zieleni. Nowe mieszkania w Ząbkach kuszą tych, którzy chcą zamieszkać w województwie mazowieckim - przede wszystkim osoby młode, którym zależy na własnym M, a nie są w stanie zapłacić wysokiej sumy za nowy czy używany lokal lub segment w Warszawie.

Z pewnością warto sprawdzić tę lokalizację pod kątem rynku pierwotnego, szczególnie nieruchomości zlokalizowane przy ul. Piłsudskiego i Powstańców. Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych propozycji dla osób rozważających zakup mieszkania zlokalizowanego w Ząbkach.

Szukasz mieszkania pod Warszawą? Koniecznie przeczytaj!

dlaczego warto zamieszkać pod Warszawą

Najnowsze inwestycje mieszkaniowe w Ząbkach

Od kilku lat wyraźnie widać, jak dynamicznie zmienia się okolica miasta i tworzy się mała, miejska aglomeracja. Miasto Ząbki stało się prawdziwym zagłębiem mieszkań od deweloperów. Na tym terenie działają takie firmy, jak W.W. Investment Sp. z o.o., Radius Projekt, Greenwood, P.B. Stolmar sp.j.

Ząbki to jedno z najszybciej rozwijających się miast pod względem liczby ludności. Nowoczesne nieruchomości położone w sąsiedztwie stolicy przyciągają nowych lokatorów i inwestorów. Realizowane przez deweloperów projekty to wyjątkowo przyjazne i bezpieczne osiedla z ciekawą architekturą. Wokół zabudowań znajduje się bogata infrastruktura, zaplecze oświatowe czy punkty usługowe. Jakie projekty zasługują na szczególne uznanie?

Sprawdź oferty mieszkań w Ząbkach

Skrajna bud A1 - I etap

Skrajna bud A1 I etap to idealna oferta dla osób poszukujących połączenia kameralnego podmiejskiego klimatu z funkcjonalnością nowoczesnego osiedla. Inwestycja położona jest wśród zieleni, jednak - co warte podkreślenia - przy niedalekiej odległości od miejskiej infrastruktury. Tereny leśne oddalone są jedynie o 50 metrów od inwestycji, codziennie można zatem korzystać z uroków okolicznej przyrody. Teren osiedla jest zamknięty, dobrze oświetlony i bezpieczny, co docenią zwłaszcza rodziny z dziećmi. Dodatkowo dla najmłodszych zagospodarowano odrębne części wspólne, na których znajdują się dobrze wyposażone place zabaw.

Mieszkania w inwestycji Skrajna bud A1 są przestronne a ich zdecydowanym wyróżnikiem jest funkcjonalny układ pomieszczeń, stwarzający szereg możliwości aranżacyjnych. Wysoki standard odzwierciedla się również w estetyce budynku, która idealnie komponuje się z najbliższym otoczeniem - idealnie współgra z zielonym krajobrazem okolicy. W inwestycji przewidziano miejsca postojowe a lokale mieszkalne - w zależności od kondygnacji - wyposażono w przestronne ogródki, loggie, balkony lub tarasy.

SkrajnaSkrajna bud A1 I etap

Zobacz mieszkania na osiedlu Skrajna bud A1 I etap

Andersena II

Andersena II to propozycja dewelopera Stolmar sp.j., zlokalizowana zacisznej części podwarszawskich Ząbek, w bliskim sąsiedztwie lasu. Projekt składa się ze 123 lokali mieszkalnych, usytuowanych w budynku wielorodzinnym zawierającym 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. Mieszkania o powierzchni od 35 do 77 m2 mają od 260 do 280 cm wysokości, posiadają również przestronne balkony. Mieszkańcy mogą również odpoczywać w specjalnie zaprojektowanym wewnętrznym patio.

Zdecydowanym atutem inwestycji jest atrakcyjna lokalizacja, zapewniające niemalże nieograniczone możliwości rekreacyjne oraz stosunkowo bliską odległość od infrastruktury. W pobliżu znajdują się sklepy, apteka, przedszkola, szkoły podstawowe, przystanki autobusowe linii 199 i 345 oraz przystanki komunikacji miejskiej dowożącej do stacji PKP Ząbki. Co warte podkreślenia, dojazd do stolicy ze stacji zajmuje jedynie 5-7 minut.

Andersena Andersena II

Zobacz mieszkania na osiedlu Andersena II

 

Redakcja
Redakcja

Redakcja portalu RynekPierwotny.pl dba o to, by treści ułatwiły Ci proces poszukiwań nowego mieszkania i pomogły po zakupie.

Subskrybuj rynekpierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: