Andersena II

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez P.B. Stolmar sp.j.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Andersena II dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
31
2
46,88 m²
2
41
2
46,88 m²
3
51
2
46,88 m²
4
59
2
39,47 m²
4

Opis Inwestycji

Osiedle ANDERSENA II to budynek mający wysokość 5 pięter. Powstaje on w spokojnej części Ząbek przy ul. Andersena 45 tuż przy lesie. Lokalizacja osiedla zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, której oczekują mieszkańcy. W pobliżu znajdą oni: sklepy, aptekę, przedszkola, szkoła podstawowa (planowana jest realizacja w drugiej części ulicy nowa szkoła podstawowa), przystanki autobusowe linii 199 i 345 oraz komunikacji miejskiej dowożącej do stacji PKP Ząbki, a stąd już tylko 5-7 minut do Warszawy. Szybki wyjazd na trasę nr 631 – ul. Żołnierską, która jest rozbudowywana.Inwestycja została podzielona na dwa etapy.I etap przedsięwzięcia będzie zawierał 55 mieszkań dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowych dostępnych w metrażach od 50 m2 do 95 m2 z przestronnymi balkonami. Niektóre z lokali będą posiadały nawet dwie powierzchnie balkonowe. Komfort wszystkich mieszkań podnoszą windy zjeżdżające bezpośrednio do hali garażowej z miejscami postojowymi. Oddanie tego etapu zaplanowane zostało do 31.08.2019r.II etap to 60 lokali mieszkalnych w metrażach od 35 m2 do 95 m2 z balkonami i miejscami postojowymi na poziomie -1 budynku. Znajdą się tu mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Oddanie II etapu ustalono do 31.08.2020r.W budynku, od strony ulicy Andersena zaplanowaliśmy lokale użytkowe, które mogą ułatwić mieszkańcom dostęp do różnego rodzaju usług.To co wyróżnia naszą inwestycję to stworzenie patio – wewnętrznego dziedzińca, na którym zaprojektowano miejsce wypoczynku, a także rekreacji. Wszystko to w otoczeniu pięknej roślinności i małej architektury.

Inwestycja Andersena II znajduje się w Ząbkach, ul. Andersena 45 (0.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera P.B. Stolmar sp.j..

Inwestycja Andersena II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 115 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Andersena II pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 39 do 47 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 39 do 47 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P.B. Stolmar sp.j. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 115 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, własna kotłownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 39 do 47 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Andersena II

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

W odległości 350 metrów od inwestycji Andersena II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Pułaskiego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Andersena II znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Zozoland w odległości 400m, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach w odległości 900m, Żłobek „Nygusek” w odległości 1000m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się MANUAL-MED, w odległości 400 m znajduje się NZOZ "Na Powstańców", w odległości 550 m znajduje się Oleksyn i Łebkowska sp.j. Apteki.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 950 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka Zesłania Ducha Świętego, w odległości 1000 m znajduje się Parafia Zesłania Ducha Świętego w Ząbkach.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1150 m znajduje się FitPlace.

Data publikacji: 06.07.2018

Data aktualizacji: 08.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie