Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Skrajna bud A1 I etap

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Skrajna, oferowane bezpośrednio przez

W.W. Investment Sp. z o. o.

Ząbki, ul. Skrajna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 216 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Skrajna bud A1 I etapSkrajna bud A1 I etap

4 zdjęcia

Skrajna bud A1 I etap
Skrajna bud A1 I etap
Skrajna bud A1 I etap
Skrajna bud A1 I etap

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 104 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Zakup miejsca postojowego obowiązkowy. Cena: miejsce postojowe pojedyncze - 30 tyś. zł, miejsce rodzinne (2 samochody) - 42 tyś. zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Nowe mieszkania w Ząbkach przy ul. Skrajnej to idealna oferta dla tych, którzy szukają połączenia kameralnego podmiejskiego klimatu z wygodą i funkcjonalnością nowoczesnego osiedla.

Nasza nowa inwestycja w Ząbkach została zlokalizowana w przepięknej, malowniczej okolicy pełnej zieleni, ale jednocześnie w małej odległości od miejskiej infrastruktury, tak aby mieszkanie tutaj było nie tylko przyjemne, ale również wygodne.

Osiedle wyposażyliśmy w niezbędne udogodnienia, zadbaliśmy też o najwyższy standard mieszkań oraz o wizualną i funkcjonalną atrakcyjność budynków zarówno od zewnątrz, jak i w środku.

NOWOCZESNE BUDOWNICTWO

Nasza nowa inwestycja mieszkaniowa została zaprojektowana i wybudowana w nowoczesnym stylu. Idąc z duchem czasu i wsłuchując się uważnie w potrzeby potencjalnych mieszkańców, zadbaliśmy o wszystkie aspekty - począwszy od nowoczesnej architektury, poprzez atrakcyjny układ i metraż mieszkań, aż po wszystkie drobne detale związane z wykończeniem przestrzeni wspólnych oraz terenu wokół budynków.

Mieszkania są przestronne, dobrze doświetlone i wygodne w aranżacji. Układ pomieszczeń i metraż odpowiada współczesnym trendom i świetnie wpisuje się w oczekiwania klientów.

Jeśli szukasz mieszkania od dewelopera na miarę XXI wieku, to nasza inwestycja przy ul. Skrajnej na pewno Cię zainteresuje.

SPOKOJNA, BEZPIECZNA I ZIELONA OKOLICA

Nasze nowe mieszkania w Ząbkach z pewnością przypadną do gustu tym, którzy chcą uciec od wielkomiejskiego hałasu. Inwestycja jest położona w malowniczej okolicy, pełnej zieleni i tras spacerowych. Tereny leśne oddalone są o jedyne 50 m, codziennie można więc samodzielnie lub rodzinnie korzystać z piękna okolicznej przyrody. Możliwe są spacery, rekreacja, uprawianie sportów na świeżym powietrzu. To ogromny atut, dlatego dołożyliśmy starań, aby nasza inwestycja wtapiała się w zielony krajobraz i stylistycznie odpowiadała klimatowi okolicy.

Zadbaliśmy również o bezpieczeństwo dla całej rodziny. Mieszkania w Ząbkach przy ul. Skrajnej to zamknięte osiedle, dobrze oświetlone i przystosowane do potrzeb zarówno dorosłych mieszkańców, jak i dzieci.

NAJLEPSZE WARUNKI ZAKUPU

Oferujemy atrakcyjne i bezpieczne warunki zakupu mieszkań. Kupujący nabywa pełną własność gruntu. Jest to najlepsza forma własności, która nie generuje dodatkowych kosztów. Ponadto oferujemy przejrzyste warunki w umowie deweloperskiej oraz pomoc w przygotowaniu dokumentacji.

Zachęcamy do zapoznania się naszymi nowymi mieszkaniami w Ząbkach i do rezerwacji lokali. Chętnie odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania – zapraszamy do kontaktu.

Inwestycja Skrajna bud A1 I etap znajduje się w Ząbkach, ul. Skrajna (0.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez W.W. Investment Sp. z o. o.

Inwestycja Skrajna bud A1 I etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 104 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Skrajna bud A1 I etap nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców W.W. Investment Sp. z o. o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

DOBRZE ROZWINIĘTA INFRASTRUKTURA

W okolicy można znaleźć wszystkie niezbędne do wygodnego życia elementy infrastruktury.

• W bezpośrednim sąsiedztwie (ok. 150 m) położone jest centrum handlowe, w którym znajdują się sklepy popularnych sieci (Biedronka, Rossman, Pepco, Kaufland, Empik).

• W niedalekiej odległości położone są żłobki, przedszkola i szkoły oraz liczne sklepy, apteki, punkty usługowe.

• W krótkim czasie można stąd dotrzeć do popularnych centrów handlowych: Targówek, M1 Marki.

• Osiedle jest świetnie skomunikowane z Warszawą. Tuż obok znajdują się linie komunikacji ZTM: 145, 199, 345, N62, N66 oraz lokalne linie autobusowe "Ząbki-1", "Ząbki-2" i "Ząbki-3". W odległości ok. 1,5 km od osiedla położony jest dworzec PKP.

• Dla osób aktywnych dużą zaletą będzie nieduża odległość (ok. 1,5 km) od Miejskiego Centrum Sportu Ząbki, gdzie do dyspozycji mieszkańców jest m.in. basen, sauny, squash oraz kręgielnia

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Skrajna bud A1 I etap?

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Skrajna bud A1 I etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1558 metrów od inwestycji Skrajna bud A1 I etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ząbki 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Skrajna bud A1 I etap znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Skrajna bud A1 I etap znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 163 m, American Kids Colleage w odległości 179 m, szkoła w odległości 185 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Skrajna bud A1 I etap jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: LeczyMed - Stomatologia w odległości 379 m, LeczyMed w odległości 653 m, Mariposa Medica w odległości 755 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Skrajna bud A1 I etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 141 m znajduje się Eurocash, w odległości 147 m znajduje się Marpol, w odległości 218 m znajduje się Kaufland.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Skrajna bud A1 I etap w odległości 384 m znajduje się basen, w odległości 443 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 796 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 13.08.2021
Data aktualizacji: 01.05.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023