Rezydencje Łąkowa

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSławbud

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle nad Jeziorkiem(1.7 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż warszawski zachodni, Łomianki, ul. Fabryczna 15b (1.4 km od Warszawy)
  Osiedle nad Jeziorkiem
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 12
  Powierzchnia: 125 - 142 m2
  Liczba pokoi: 5 - 6
  MDG Invest
 • Forest Homes(2.5 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Marcina z Wrocimowic (13.4 km od centrum Warszawy)
  Forest Homes
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba domów: 16
  Powierzchnia: 125 - 144 m2
  Liczba pokoi: 5
  RED Real Estate Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

OSIEDLE “REZYDENCJE ŁĄKOWA” sześć budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położonych w Łomiankach Centralnych przy ul. Łąkowej 17, z łatwym dojazdem do centrum miasta, trasy E-7 (około 1000 m) oraz Warszawy.Gmina Łomianki odznacza się wyjątkowymi walorami przyrodniczymi, turystycznymi i rekreacyjnymi: Starorzecze Wisły, Puszcza Kampinoska, Jezioro Dziekanowskie i Kiełpińskie, liczne szlaki turystyki pieszej i rowerowej, centrum sportowe z basenem, pola golfowe, szkoły jazdy konnej, korty tenisowe, które spełnią oczekiwania osób ceniących sobie spokój oraz rodzinną atmosferę połączoną z aktywnym wypoczynkiem. Lokalizacja Osiedla umożliwia dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej: przedszkoli, szkół, sklepów oraz rozmaitych punktów usługowych. Szybki dojazd z Osiedla do odległego o 12 km centrum Warszawy umożliwia dobrze rozwinięta komunikacja miejska i prywatna dojeżdżająca do stacji metra Słodowiec i Plac Wilsona.Budynki zostały wykonane tak, aby zaoferować jak najwięcej przestrzeni i światła. Zaprojektowane w stylu willowym, cechują się elegancką i nowoczesną formą oraz wysokim standardem wykonanym w solidnej, tradycyjnej technologii (ściany z cegły ceramicznej, ocieplone 14 centymetrowym styropianem, dach pokryty dachówką ceramiczną, stropy monolityczne). Na Państwa życzenie istnieje możliwość zagospodarowania poddasza o powierzchni ok. 50m².Sprzedaż budynku następuje w stanie wykończonym kompletnie z zewnątrz oraz podłączonymi mediami miejskimi typu: prąd, gaz, kanalizacja i wodociąg. Proponujemy wykończenie budynku wewnątrz do stanu developerskiego.Współpracujemy z uznanymi na rynku finansowym bankami.Program “Rodzina na Swoim” Preferencyjne kredyty mieszkaniowy w ramach której można otrzymać wsparcie ze strony Skarbu Państwa w postaci dopłaty do odsetek kredytu zaciąganego na zakup mieszkania lub inwestycję budowlaną. Program dopłat skierowany jest do małżeństw oraz osób samotnie wychowujących przynajmniej jedno dziecko, którzy do tej pory nie posiadali prawa własności lub współwłasności do nieruchomości mieszkalnej.Zakres i cena wykończenia budynku wewnątrz: inst. elektryczne i alarmowe, inst. hydrauliczne i c.o., piec c.o. i grzejniki, centralny odkurzacz, tynki gipsowe, izolacje i szlichty – 79 000,00 bruttoInfrastruktura zewnętrzna w zakresie: przyłącze elektryczne, gazowe, kanalizacyjne, wodociągowe, kostka betonowaBudynki wykonane w technologii tradycyjnej: fundamenty żelbetowe,ściany ceramiczne “Porotherm” ocieplone styropianem 14cm, strop monolityczny żelbetowy, więźba dachowa drewniana, pokrycie dachu dachówką, okna PCV okleinowane (kolor złoty dąb) firmy Schüco, drzwi wejściowe drewniane, bramy garażowe sekcyjne firmy Wiśniowski.Dodatkowo w ramach ceny – poddasze o powierzchni ok. 50 m2Video Plan Osiedla:Przykładowa aranżacja wnętrza budynku:

Inwestycja Rezydencje Łąkowa znajduje się w Łomiankach, ul. Łąkowa 17 (0.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Sławbud.

Inwestycja Rezydencje Łąkowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów w tym 4 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Rezydencje Łąkowa pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Sławbud nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 12 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro.

Lokalizacja inwestycji Rezydencje Łąkowa

Łomianki to niewielkie miasteczko zajmujące powierzchnię ponad 18 km2 i położone w powiecie warszawskim zachodnim, w odległości ok. 15 km od stolicy. Zabudowę mieszkaniową stanowią niskie, przeważnie nowe, domy jedno- i wielorodzinne. Ze względu na dobrą lokalizację, zaciszne okolice, obecność terenów Kampinoskiego Parku Krajobrazowego oraz jezior: Fabryczne, Ostrowskie i Pawłowskie, Łomianki stanowią atrakcyjne miejsce wypoczynku oraz zamieszkania. W mieście zlokalizowane są drobne firmy oraz rozwija się sektor usług, a obiektami handlowymi są np. Centrum Handlowe Auchan i Galeria Handlowa Łomianki. W mieście i okolicach znajdują się ośrodki oraz szkoły jeździeckie, zaś nowoczesnym kompleksem sportowym jest Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Łomiankach jest ulica Kolejowa, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 7 (Gdańsk – Chyżne). Od 1 stycznia 2018r. linie kursujące do Łomianek i okolicznych miejscowości wcielone zostały do sieci ZTM i obecnie w mieście funkcjonuje wewnętrzna komunikacja miejska, na którą składają się 3 linie autobusowe. Do stolicy można natomiast dojechać liniami 150, 250 oraz 750. W odległości 400 metrów od inwestycji Zachodnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: ZACHODNIA 01 (ŁOMIANKI).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencje Łąkowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Rezydencje Łąkowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 11 listopada [Lomianki].

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencje Łąkowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Biedronka, w odległości 350 m znajduje się Żabka, w odległości 650 m znajduje się Galeria Łomianki.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencje Łąkowa w odległości 300 m znajduje się CrossFit Łomianki.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie