Villa Avanti

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Kościelna Droga, oferowane bezpośrednio przez Dompol Sp. j.

Łomianki, ul. Kościelna Droga

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 11 ofert w najbliższej okolicy!

Villa Avanti

3 zdjęcia

Villa Avanti
Villa Avanti
Villa Avanti

Najbliższe inwestycje

 • Osada Brzegowa

  Osada Brzegowa

  Osada Brzegowa

  Dom Kiełpin, warszawski zachodni
  ul. Brzegowa
  1.9 km od Warszawy
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 88 m2
  • Domów: 16
  • Pokoje: 4

Opis Inwestycji

Chcesz zamieszkać wśród zieleni, w cichej, spokojnej okolicy w sąsiedztwie tylko nowej niskiej zabudowy jednorodzinnej- Szukasz kompromisu pomiędzy domem, a mieszkaniem w bloku-

Oczekujesz atrakcyjnej ceny oraz niezbędnej intymności po ciężkim dniu pracy- Nie chcesz mieszkać w typowym bloku- Chcesz mieć własny ogródek-

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!!!

Kameralne, bezpieczne i zamknięte osiedle VILLA AVANTI położone w Łomiankach przy ul.Kościelna Droga spełni Twoje oczekiwania.

Oferujemy Państwu 4 dwupoziomowe mieszkania o powierzchni użytkowej 85m2 z działką, w kameralnym nowoczesnym budynku w atrakcyjnej cenie.

Projekt architektoniczny wykonany został indywidualnie tylko dla tej inwestycji. Charakteryzuje się niezwykłą funkcjonalnością wnętrza z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i nocną.

W ramach projektu istnieje możliwość dowolnej aranżacji wnętrza mieszkania.

Mieszkania charakteryzują się dużą wysokością poszczególnych kondygnacji oraz pełnowartościowymi powierzchniami na piętrze.

Mieszkania sprzedawane w standardzie wykończenia GOLD

Na terenie osiedla oferujemy do sprzedaży również jeden dom wolnostojący o powierzchni 228m2 p.u. na foremnej działce. Projekt domu wykonany na indywidualne zamówienie tylko dla tej inwestycji, jest idealnie dopasowany do działki i kameralnego charakteru osiedla.

Pełnowartościowe powierzchnie na piętrze oraz przestronne pokoje dają poczucie komfortu i spokoju tak potrzebnym po ciężkim dniu pracy. Jednocześnie strefa ogrodowa działki została daje duże możliwość rekreacji oraz zapewnia niezbędną intymność. W ramach projektu istnieje możliwość dowolnej aranżacji wnętrza. Przy zakupie domu można skorzystać z jednego z dwóch standardów wykończenia PREMIUM lub GOLD.

W związku z rosnącym zainteresowaniem naszymi inwestycjami w celu zwiększenia dostępności naszych ofert stale rozszerzamy współpracę z uznanym na rynku finansowym bankami oraz firmami doradztwa kredytowego. Kompetentni doradcy kredytowi zaproponują Państwu optymalne rozwiązania pozwalające na sfinansowanie naszych inwestycji. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia rubryki "kredyty" w, której znajdą Państwo kontakty do naszych partnerów.

Współpracujemy również z architektami wnętrz, firmami zajmującymi się profesjonalnym wykończeniem wnętrza oraz licznymi producentami materiałów wykończeniowych, z których można skorzystać przy wykończeniu wnętrza domu lub mieszkania zakupionego w naszej firmie.

Inwestycja Villa Avanti znajduje się w Łomiankach, ul. Kościelna Droga (1.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez Dompol Sp. j.

Inwestycja Villa Avanti została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z undefined nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Villa Avanti nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dompol Sp. j. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Łomianki to niewielkie miasteczko zajmujące powierzchnię ponad 18 km2 i położone w powiecie warszawskim zachodnim, w odległości ok. 15 km od stolicy. Zabudowę mieszkaniową stanowią niskie, przeważnie nowe, domy jedno- i wielorodzinne. Ze względu na dobrą lokalizację, zaciszne okolice, obecność terenów Kampinoskiego Parku Krajobrazowego oraz jezior: Fabryczne, Ostrowskie i Pawłowskie, Łomianki stanowią atrakcyjne miejsce wypoczynku oraz zamieszkania. W mieście zlokalizowane są drobne firmy oraz rozwija się sektor usług, a obiektami handlowymi są np. Centrum Handlowe Auchan i Galeria Handlowa Łomianki. W mieście i okolicach znajdują się ośrodki oraz szkoły jeździeckie, zaś nowoczesnym kompleksem sportowym jest Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Łomiankach jest ulica Kolejowa, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 7 (Gdańsk – Chyżne). Od 1 stycznia 2018r. linie kursujące do Łomianek i okolicznych miejscowości wcielone zostały do sieci ZTM i obecnie w mieście funkcjonuje wewnętrzna komunikacja miejska, na którą składają się 3 linie autobusowe. Do stolicy można natomiast dojechać liniami 150, 250 oraz 750. W odległości 400 metrów od inwestycji Zachodnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: ZACHODNIA 01 (ŁOMIANKI).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Avanti?

Data publikacji: 09.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: