Villa Avanti

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDompol Sp. j.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 135 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osada Brzegowa(1.5 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż warszawski zachodni, Kiełpin, ul. Brzegowa (1.9 km od Warszawy)
  Osada Brzegowa
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba domów: 8
  Powierzchnia: 88 m2
  Liczba pokoi: 4
  Osada Brzegowa
 • Wiślana Kępa(2.4 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Kępa Tarchomińska 17 (14.8 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 3 807 brutto/m2
  Wiślana Kępa
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 4
  Powierzchnia: 197 m2
  Liczba pokoi: 5
  Open Two Sp. z o.o. Sp.k.

Opis Inwestycji

Chcesz zamieszkać wśród zieleni, w cichej, spokojnej okolicy w sąsiedztwie tylko nowej niskiej zabudowy jednorodzinnej- Szukasz kompromisu pomiędzy domem, a mieszkaniem w bloku-Oczekujesz atrakcyjnej ceny oraz niezbędnej intymności po ciężkim dniu pracy- Nie chcesz mieszkać w typowym bloku- Chcesz mieć własny ogródek-Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!!!Kameralne, bezpieczne i zamknięte osiedle VILLA AVANTI położone w Łomiankach przy ul.Kościelna Droga spełni Twoje oczekiwania.Oferujemy Państwu 4 dwupoziomowe mieszkania o powierzchni użytkowej 85m2 z działką, w kameralnym nowoczesnym budynku w atrakcyjnej cenie.Projekt architektoniczny wykonany został indywidualnie tylko dla tej inwestycji. Charakteryzuje się niezwykłą funkcjonalnością wnętrza z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i nocną.W ramach projektu istnieje możliwość dowolnej aranżacji wnętrza mieszkania.Mieszkania charakteryzują się dużą wysokością poszczególnych kondygnacji oraz pełnowartościowymi powierzchniami na piętrze.Mieszkania sprzedawane w standardzie wykończenia GOLDNa terenie osiedla oferujemy do sprzedaży również jeden dom wolnostojący o powierzchni 228m2 p.u. na foremnej działce. Projekt domu wykonany na indywidualne zamówienie tylko dla tej inwestycji, jest idealnie dopasowany do działki i kameralnego charakteru osiedla.Pełnowartościowe powierzchnie na piętrze oraz przestronne pokoje dają poczucie komfortu i spokoju tak potrzebnym po ciężkim dniu pracy. Jednocześnie strefa ogrodowa działki została daje duże możliwość rekreacji oraz zapewnia niezbędną intymność. W ramach projektu istnieje możliwość dowolnej aranżacji wnętrza. Przy zakupie domu można skorzystać z jednego z dwóch standardów wykończenia PREMIUM lub GOLD.W związku z rosnącym zainteresowaniem naszymi inwestycjami w celu zwiększenia dostępności naszych ofert stale rozszerzamy współpracę z uznanym na rynku finansowym bankami oraz firmami doradztwa kredytowego. Kompetentni doradcy kredytowi zaproponują Państwu optymalne rozwiązania pozwalające na sfinansowanie naszych inwestycji. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia rubryki "kredyty" w, której znajdą Państwo kontakty do naszych partnerów.Współpracujemy również z architektami wnętrz, firmami zajmującymi się profesjonalnym wykończeniem wnętrza oraz licznymi producentami materiałów wykończeniowych, z których można skorzystać przy wykończeniu wnętrza domu lub mieszkania zakupionego w naszej firmie.

Inwestycja Villa Avanti znajduje się w Łomiankach, ul. Kościelna Droga (1.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dompol Sp. j..

Inwestycja Villa Avanti została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z.

Aktualnie w inwestycji Villa Avanti pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dompol Sp. j. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Villa Avanti

Łomianki to niewielkie miasteczko zajmujące powierzchnię ponad 18 km2 i położone w powiecie warszawskim zachodnim, w odległości ok. 15 km od stolicy. Zabudowę mieszkaniową stanowią niskie, przeważnie nowe, domy jedno- i wielorodzinne. Ze względu na dobrą lokalizację, zaciszne okolice, obecność terenów Kampinoskiego Parku Krajobrazowego oraz jezior: Fabryczne, Ostrowskie i Pawłowskie, Łomianki stanowią atrakcyjne miejsce wypoczynku oraz zamieszkania. W mieście zlokalizowane są drobne firmy oraz rozwija się sektor usług, a obiektami handlowymi są np. Centrum Handlowe Auchan i Galeria Handlowa Łomianki. W mieście i okolicach znajdują się ośrodki oraz szkoły jeździeckie, zaś nowoczesnym kompleksem sportowym jest Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Łomiankach jest ulica Kolejowa, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 7 (Gdańsk – Chyżne). Od 1 stycznia 2018r. linie kursujące do Łomianek i okolicznych miejscowości wcielone zostały do sieci ZTM i obecnie w mieście funkcjonuje wewnętrzna komunikacja miejska, na którą składają się 3 linie autobusowe. Do stolicy można natomiast dojechać liniami 150, 250 oraz 750. W odległości 400 metrów od inwestycji Zachodnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: ZACHODNIA 01 (ŁOMIANKI).

Data publikacji: 09.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie