Cedrowy Park II

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż Aleja Chopina, oferowane bezpośrednio przez Sławbud

Łomianki, Aleja Chopina

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

Cedrowy Park II

6 zdjęć

Cedrowy Park II
Cedrowy Park II
Cedrowy Park II
Cedrowy Park II

Najbliższe inwestycje

 • Osada Brzegowa

  Osada Brzegowa

  Osada Brzegowa

  Dom Kiełpin, warszawski zachodni
  ul. Brzegowa
  1.9 km od Warszawy
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 88 m2
  • Domów: 16
  • Pokoje: 4
 • Zielony Tarchomin
  od: 6 970 zł/m2

  Zielony Tarchomin

  Capitis Development

  Dom Nowodwory, Białołęka, Warszawa
  ul. Kępa Tarchomińska 4
  14 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2024
  • Metraż: 105-122 m2
  • Domów: 12
  • Pokoje: 5

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • jezioro
 • las

Opis Inwestycji

OSIEDLE “CEDROWY PARK II” to domy JEDNORODZINNE w zabudowie BLIŹNIACZEJ usytuowane przy Al. Fryderyka Chopina / ul. Wiślanej w ŁOMIANKACH. Zaletą lokalizacji naszego kameralnego osiedla jest bliskość centrum miasta a jednocześnie cicha i spokojna okolica. W pięknym sąsiedztwie Łomianek jest KAMPINOSKI PARK NARODOWY oraz jeziora: Kiełpińskie i Dziekanowskie. Znajdujące się w okolicy atuty rekreacyjne to: centrum sportowe z basenem, pola golfowe, ośrodek jeździecki ze stadniną koni „Wilczeniec” oraz korty tenisowe. Obiekty te spełnią oczekiwania osób ceniących sobie spokój oraz rodzinną atmosferę połączoną z aktywnym wypoczynkiem.

Ciekawa architektura domów z atrakcyjnymi i funkcjonalnymi rozkładami wnętrz oraz garażem, pozwala zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Budowa jest realizowana w wysokim standardzie w solidnej, tradycyjnej technologii i pokryciem dachówką ceramiczną. Sprzedaż następuje w stanie wykończonym kompletnie z zewnątrz oraz podłączonymi mediami typu: prąd, gaz, ujęcie wody, zbiornik asenizacyjny. Tak przygotowany program umożliwia NASZYM KLIENTOM aranżację wnętrza według własnego uznania. Istnieje możliwość wykończenia budynku wewnątrz do stanu developerskiego.

W Łomiankach funkcjonują dobrze rozwinięte placówki edukacyjne oraz sprawnie działająca opieka medyczna. Szybki dojazd z osiedla do odległego o 15 km centrum Warszawy udostępnia komunikacja miejska oraz prywatna komunikacja „Łomianki” dojeżdżająca do metra przy Pl. Wilsona. W bliskiej perspektywie ma nastąpić przedłużenie metra do stacji Warszawa-Młociny.

Współpracujemy z uznanymi na rynku finansowym bankami.

Dom jednorodzinny z garażem 7 pokoi, 1 kuchnia, spiżarka, 2 łazienki, kotłownia, pralnia, garderoby, garaż

ZAKRES I CENA WYKOŃCZENIA WNĘTRZA inst. elektryczne i alarmowe, inst. hydrauliczne i c.o. piec c.o. i grzejniki, inst. centralnego odkurzacza, tynki gipsowe, izolacje i szlichty, ocieplenie dachu (zgodnie z projektem) – 101 000,00 brutto

STANDARD WYKONANIA Budynki wykonane w technologii tradycyjnej: fundamenty żelbetowe, ściany ceramiczne ocieplone styropianem 14cm, strop monolityczny żelbetowy, więźba dachowa drewniana, pokrycie dachu dachówką ceramiczną, okna PCV okleinowane w kolorze złoty dąb, drzwi wejściowe drewniane.

STANDARD WYKONANIAInfrastruktura zewnętrzna w zakresie: przyłącze elektryczne, przyłącze gazowe, ogrodzenie, zbiornik asenizacyjny, studnie chłonne.

Powierzchnia domu bez garażu, strychu i piwnic

174,4 m2

Kubatura

832,0 m3

Powierzchnia zabudowy

140,8 m2

Powierzchnia użytkowa

200,0 m2

Powierzchnia garażu

19,8 m2

Inwestycja Cedrowy Park II znajduje się w Łomiankach (1.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez Sławbud.

Inwestycja Cedrowy Park II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Cedrowy Park II nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Sławbud nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 6 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, las

Lokalizacja inwestycji

Łomianki to niewielkie miasteczko zajmujące powierzchnię ponad 18 km2 i położone w powiecie warszawskim zachodnim, w odległości ok. 15 km od stolicy. Zabudowę mieszkaniową stanowią niskie, przeważnie nowe, domy jedno- i wielorodzinne. Ze względu na dobrą lokalizację, zaciszne okolice, obecność terenów Kampinoskiego Parku Krajobrazowego oraz jezior: Fabryczne, Ostrowskie i Pawłowskie, Łomianki stanowią atrakcyjne miejsce wypoczynku oraz zamieszkania. W mieście zlokalizowane są drobne firmy oraz rozwija się sektor usług, a obiektami handlowymi są np. Centrum Handlowe Auchan i Galeria Handlowa Łomianki. W mieście i okolicach znajdują się ośrodki oraz szkoły jeździeckie, zaś nowoczesnym kompleksem sportowym jest Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Łomiankach jest ulica Kolejowa, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 7 (Gdańsk – Chyżne). Od 1 stycznia 2018r. linie kursujące do Łomianek i okolicznych miejscowości wcielone zostały do sieci ZTM i obecnie w mieście funkcjonuje wewnętrzna komunikacja miejska, na którą składają się 3 linie autobusowe. Do stolicy można natomiast dojechać liniami 150, 250 oraz 750. W odległości 400 metrów od inwestycji Zachodnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: ZACHODNIA 01 (ŁOMIANKI).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Cedrowy Park II?

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: