Osiedle Symfonia

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dompol

warszawski zachodni, Łomianki Dolne, ul. Szymanowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Symfonia

4 zdjęcia

Osiedle Symfonia
Osiedle Symfonia
Osiedle Symfonia
Osiedle Symfonia

Opis Inwestycji

Osiedle Symfonia zostało zlokalizowane w Łomiankach Dolnych w okolicy zurbanizowanej, przy ulicy Szymanowskiego, pomiędzy ulicami Chopina oraz Kościelna Droga, niedaleko centrum Łomianek. Nowoczesne domy zostały usytuowane na foremnych działkach zapewniających niezbedna intymność, rónolegle do wygodnej, oświetlonej, gminnej uliczki – Szymanowskiego. Sąsiadująca z naszą inwestycją wyłącznie nowa, niska zabudowa jednorodzinna świadczy o prestiżu tej lokalizacji i gwarantuje willowy charakter tej części Łomianek. Przygotowaliśmy dwa rodzaje domów do wyboru: 1. DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ: 188 mkw. p.u. 2. DOM WOLNOSTOJĄCY: 188 mkw. p.u. Działki 488-492 mkw. dla domów w zabudowie bliźniaczej Działka 1078 mkw. dla domu wolnostojącego Projekty domów zostały wykonane na nasze indywidualne zamówienie wobec czego są niepowtarzalne. Cechuje je dbałość o każdy szczegół oraz nowoczesny charakter domów. Nadzór autorski nad realizacją osiedla sprawuje Koordynator Projektu. Niezwykle funkcjonalne wnętrze z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i nocną, z dużą iloscią powierzchni przeszklonych gwarantuje najwyższy komfort mieszkania. Niewątpliwym atutem jest duża wysokość poszczególnych kondygnacji. Istnieje możliwość dostosowania wnętrza budynku do Państwa indywidualnych potrzeb. Dbając o naturalne środowisko oraz o ekologiczny charakter osiedla proponujemy Państwu za dodatkową opłatą PAKIET EKOLOGICZNY, który pozwoli na zastosowanie nowoczesnych, ekologicznych i niezwykle efektywnych rozwiązań technologicznych do ogrzewania Państwa domu oraz ciepłej wody użytkowej co zapewni najwyższy komfort mieszkania, dbałość o środowiskonaturalne oraz duże oszczędności w kosztach utrzymania domu. Niedaleko naszego osiedla znajduje się Kampinoski Park Narodowy z niezwykłym bogactwem fauny i flory; znakomity salon fryzjerski; ścieżki spacerowe; drogi rowerowe; centrum sportowe z basenem o wymiarach olimpijskich ICD; treningowe pole golfowe, stadnina koni, sklepy, szkoły, przedszkola, żłobki, banki, słynny klub jazzowy, dom kultury.

Inwestycja Osiedle Symfonia znajduje się w Łomiankach Dolnych, ul. Szymanowskiego (1.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dompol.

Inwestycja Osiedle Symfonia została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 19 nowych domów w tym 1 domu typu dom wolnostojący, 12 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Symfonia pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dompol nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 19 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Symfonia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Osiedle Symfonia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piaskowa 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Symfonia znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Tęczowa Kraina w odległości 100 m, Przedszkole Samorządowe w Dąbrowie w odległości 250 m, Europejskie Przedszkole Niepubliczne Dziecięca Planeta w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Symfonia jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Royal Med w odległości 350 m, Klinika/Przychodnia w odległości 350 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Symfonia w odległości 50 m znajduje się Nastula Łomianki.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: