Harmony Residence

Domy na sprzedaż ul. płk. Krzyżanowskiego, oferowane bezpośrednio przez

Baltica Development

warszawski zachodni, Klaudyn, ul. płk. Krzyżanowskiego

Harmony Residence

13 zdjęć

Harmony Residence
Harmony Residence
Harmony Residence
Harmony Residence

Termin oddania

3 kw. 2023

Powierzchnie

186 - 208/m2

Przedział pokoi

4

Kondygnacje

3

Budynki

16

Stand. wykończenia

Deweloperski podwyższony

Przystanek Autobusowy - 90 m

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • inteligentny dom
 • instalacja fotowoltaiczna
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda w okolicy

 • las
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 16 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 290 do 350 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne oraz w bryle budynku

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 15 domów bliźniaków

Powierzchnie domów:

od 186 do 208 m²

Powierzchnie działek:

od 330 do 461 m²

Ceny domów:

Opis płatności:

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

umowa rezerwacyjna

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Harmony Residence logo

Harmony Residence to dążenie do doskonałości.

Projekt utytułowanej pracowni architektonicznej składa się z 8 domów w zabudowie bliźniaczej położonych w Klaudynie, zaledwie 25 min od Centrum.

Osiedle sąsiaduje z wpisanym na światową listę rezerwatów biosfery UNESCO Parkiem Narodowym. Kompleks stwarza nieograniczone możliwości do rekreacji na świeżym powietrzu oraz uprawiania sportu.

Jako jedni z pierwszych na rynku wprowadzamy w naszej inwestycji nowoczesny system ogrzewania – gruntową pompę ciepła. Jest to bardzo ekologiczne rozwiązanie, które pozyskuje ciepło z naturalnych źródeł, obniżając tym samym koszty ogrzewania domu i wody.

Wprowadzamy również zintegrowane trasy okablowań i punkty elektryczne.

Naszą inwestycję cechuje znacznie większa niż w konkurencyjnych projektach powierzchnia, którą można zagospodarować w ramach indywidualnych preferencji.

Dodatkowym atutem jest możliwość powiększenia powierzchni dziennej poprzez usunięcie ścianki działowej w kuchni. Imponujący metraż pokojów, wysokie sufity oraz okna sięgające od podłogi do sufitu, wpuszczające do wnętrza światło dzienne stwarzają niezwykłe możliwości aranżacyjne.

Wśród dodatkowych atutów naszej inwestycji można wymienić zielone dachy, które dają możliwość zaaranżowania na dodatkowy taras.

Do budowy naszych domów wykorzystujemy materiały najwyższej jakości. Oferujemy zagospodarowanie części wspólnej w wysokiej jakości, a także przygotowanie podłoża ogrodniczego.

Współpracujemy z MaxFliz renomowanym salonem wnętrz, który specjalizuje się w wykańczaniu domów pod klucz. MaxFliz oferuje kompleksowe usługi w tym zakresie, rozpoczynając od całościowego projektu po wybór materiałów i mebli. Zespół najwyższej klasy ekspertów w ścisłym kontakcie z klientami tworzy wymarzone przestrzenie, które wyróżniają się swoim designem i elegancją.

W naszej okolicy mieści się wszystko, czego potrzeba na co dzień do wygodnego życia. W bliskim sąsiedztwie znajdziesz sklepy spożywcze, przychodnie, przedszkole, punkty usługowe, tereny rekreacyjne i wiele innych ważnych punktów.

Skorzystaj z oferty specjalnej!

Do końca września zyskaj 10% obniżki od ceny standardowej za dom o powierzchni 181m^2.

Zadzwoń do nas i sprawdź jakie domy są objęte ofertą.

Inwestycja Harmony Residence znajduje się w Klaudynie, ul. płk. Krzyżanowskiego (1.6 km od Warszawy), jest realizowana przez Baltica Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 16 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Harmony Residence w sprzedaży jest 15 nowych domów o powierzchni od 186 do 208 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Baltica Development przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Urocza miejscowość w doskonale skomunikowanej gminie z pełną infrastrukturą jest spełnieniem marzeń o spokojnym, zdrowym życiu w harmonii ze sobą i otoczeniem. Można tu zaszyć się w głuszy i niczym nieskrępowany sposób kontemplować naturę. Można też sprawnie znaleźć się w centrum stolicy, gdzie rytm miasta sprzyja rozkwitowi życia kulturalnego i biznesowego.

Harmony Residence sąsiaduje z wpisanym na światową listę rezerwatów biosfery UNESCO Parkiem Narodowym. Obejmuje on rozległe tereny Puszczy Kampinoskiej w pradolinie Wisły, w zachodniej części Kotliny Warszawskiej.

Kompleks stwarza nieograniczone możliwości do rekreacji na świeżym powietrzu oraz uprawiania sportu. Są tu szlaki konne, duże polany rekreacyjne, kilometrami ciągną się ścieżki zachęcające do pieszych wycieczek w przepięknych okolicznościach pradawnej przyrody.

Okolica jest doskonale skomunikowana, co pozwala na swobodne korzystanie z infrastruktury dowolnej części miasta. Błyskawiczny dojazd to zasługa Obwodnicy Warszawy (droga S8). Obejmuje ona od zachodniej strony miasto i zapewnia sprawny dojazd do wszystkich dzielnic lewobrzeżnej Warszawy.

Od Bielan przez centrum po Mokotów, Ursynów i Wilanów.

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Harmony Residence?

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Harmony Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Harmony Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ciećwierza 01.

Data publikacji: 30.06.2022
Data aktualizacji: 22.09.2023
Harmony Residence logo

Adres biura sprzedaży:

Plac Dąbrowskiego 1, 00-057 Warszawa

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: