Harmony Residence

12 zdjęć

Harmony Residence
Harmony Residence
Harmony Residence
Harmony Residence

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Harmony Residence dostępnych jest 16 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (16)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • inteligentny dom
 • instalacja fotowoltaiczna
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda w okolicy

 • las
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 16 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 290 do 350 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne oraz w bryle budynku.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 16 domów bliźniaków.

Powierzchnie domów:

od 186 do 208 m².

Powierzchnie działek:

od 330 do 461 m².

Ceny domów:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

umowa rezerwacyjna.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Harmony Residence logo

Harmony Residence to dążenie do doskonałości.

Projekt utytułowanej pracowni architektonicznej składa się z 8 domów w zabudowie bliźniaczej położona w Klaudynie, zaledwie 25 min od Centrum.

Osiedle sąsiaduje z wpisanym na światową listę rezerwatów biosfery UNESCO Parkiem Narodowym. Kompleks stwarza nieograniczone możliwości do rekreacji na świeżym powietrzu oraz uprawiania sportu.

Inwestycja bazuje na nowoczesnych technologiach i rozwiązaniach wyprzedzających czas takich jak automatyka budynkowa (tzw. domy inteligentne), zintegrowane systemy instalacji alarmowej, jak również uzbrojenia i instalacje pod panele fotowoltaiczne oraz stacje ładowania samochodów elektrycznych we własnym garażu.

Przyszłym mieszkańcom oferujemy również podpięcia pod zintegrowane systemy takie jak: klimatyzacja, instalacja rolet zewnętrznych, ogrzewanie podłogowe, czy oświetlenie zewnętrzne. Integracja systemów domowych zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo oraz wygodę.

Wprowadzamy również zintegrowane trasy okablowań i punkty elektryczne.

Naszą inwestycję cechuje znacznie większa niż w konkurencyjnych projektach powierzchnia, którą można zagospodarować w ramach indywidualnych preferencji.

Każdy przyszły mieszkaniec może wybrać najlepszy dla siebie układ pomieszczeniem. Oferujemy dwa warianty, które różnią się miedzy sobą wydzielaniem stref wspólnych od tych intymnych, dedykowanym rodzicom. W obu opcjach to poddasze daje możliwość kreacji, zmieniając się w małżeńską enklawę bądź otwartą, dużą przestrzeń na potrzeby gabinetu, pracowni czy kidsroomu.

Dodatkowym atutem jest możliwość powiększenia powierzchni dziennej poprzez usunięcie ścianki działowej w kuchni. Szerokie klatki schodowe, imponujący metraż pokojów, wysokie sufity oraz okna sięgające od podłogi do sufitu, wpuszczające do wnętrza światło dzienne stwarzają niezwykłe możliwości aranżacyjne.

Wśród dodatkowych atutów naszej inwestycji można wymienić zielone dachy, które dają możliwość zaaranżowania na dodatkowy taras.

Do budowy naszych domów wykorzystujemy materiały najwyższej jakości. Oferujemy zagospodarowanie części wspólnej w wysokiej jakości, a także przygotowanie podłoża ogrodniczego.

Inwestycja Harmony Residence znajduje się w Klaudynie, ul. płk. Krzyżanowskiego (1.6 km od Warszawy), jest realizowana przez Baltica Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Harmony Residence w sprzedaży jest 16 nowych domów o powierzchni od 186 do 208 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

 • 6-pokojowe o powierzchni od 186 do 208 m2 (8 domów)
 • 7-pokojowe o powierzchni od 186 do 208 m2 (8 domów)

Dla przyszłych mieszkańców Baltica Development przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Urocza miejscowość w doskonale skomunikowanej gminie z pełną infrastrukturą jest spełnieniem marzeń o spokojnym, zdrowym życiu w harmonii ze sobą i otoczeniem. Można tu zaszyć się w głuszy i niczym nieskrępowany sposób kontemplować naturę. Można też sprawnie znaleźć się w centrum stolicy, gdzie rytm miasta sprzyja rozkwitowi życia kulturalnego i biznesowego. Harmony Residence sąsiaduje z wpisanym na światową listę rezerwatów biosfery UNESCO Parkiem Narodowym. Obejmuje on rozległe tereny Puszczy Kampinoskiej w pradolinie Wisły, w zachodniej części Kotliny Warszawskiej. Kompleks stwarza nieograniczone możliwości do rekreacji na świeżym powietrzu oraz uprawiania sportu. Są tu szlaki konne, duże polany rekreacyjne, kilometrami ciągną się ścieżki zachęcające do pieszych wycieczek w przepięknych okolicznościach pradawnej przyrody. Okolica jest doskonale skomunikowana, co pozwala na swobodne korzystanie z infrastruktury dowolnej części miasta. Błyskawiczny dojazd to zasługa Obwodnicy Warszawy (droga S8). Obejmuje ona od zachodniej strony miasto i zapewnia sprawny dojazd do wszystkich dzielnic lewobrzeżnej Warszawy. Od Bielan przez centrum po Mokotów, Ursynów i Wilanów.

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Harmony Residence?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Harmony Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Harmony Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ciećwierza 01.

Data publikacji: 30.06.2022
Data aktualizacji: 13.09.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Klaudynie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: