Zielona Dąbrowa 2 domy - II etap

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPerfekt Invest

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle nad Jeziorkiem(2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż warszawski zachodni, Łomianki, ul. Fabryczna 15b (1.4 km od Warszawy)
  Osiedle nad Jeziorkiem
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 12
  Powierzchnia: 125 - 142 m2
  Liczba pokoi: 5 - 6
  MDG Invest
 • Osiedle "Julia"(2.5 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż warszawski zachodni, Łomianki Chopina, ul. Kościelna Droga 16 (1.3 km od Warszawy)
  Ceny od: 4 158/m2
  Osiedle "Julia"
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 8
  Powierzchnia: 120 m2
  Liczba pokoi: 4
  MBDevelopment

Opis Inwestycji

Inwestycja usytuowane jest w Dąbrowie Leśnej przy ul. Długiej w spokojnej willowej okolicy obok osiedla ‘’Zielona Dąbrowa” zrealizowanego przez naszą firmę w 2012 r. Osiedle składa się z 4 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej i 18 mieszkań. Budynki są energooszczędne, wyposażone w miejskie media i wykończone w bardzo dobrym standardzie przy użyciu materiałów przyjaznych środowisku. Domy są praktycznie i wygodnie rozplanowane oraz posiadają ładne ogródki. Mieszkania na parterze mają dostęp do ogródków a mieszkania na piętrze posiadają balkon i są dwupoziomowe.

Inwestycja Zielona Dąbrowa 2 domy - II etap znajduje się w Łomiankach, ul. Długa (1.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Perfekt Invest.

Inwestycja Zielona Dąbrowa 2 domy - II etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów w tym 4 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Zielona Dąbrowa 2 domy - II etap pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 61 metrów kwadratowych w cenie od 380 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Perfekt Invest nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Zielona Dąbrowa 2 domy - II etap

- sąsiedztwo Puszczy Kampinoskiej , - blisko do centrum Łomianek i sklepu Auchan - dobry dojazd do Warszawy (przy osiedlu autobus miejski 701 dojeżdża do metra Młociny i autobus lokalny Ł-D i L-7) - nowoczesna szkoła podstawowa otwarcie wrzesień 2017

Łomianki to niewielkie miasteczko zajmujące powierzchnię ponad 18 km2 i położone w powiecie warszawskim zachodnim, w odległości ok. 15 km od stolicy. Zabudowę mieszkaniową stanowią niskie, przeważnie nowe, domy jedno- i wielorodzinne. Ze względu na dobrą lokalizację, zaciszne okolice, obecność terenów Kampinoskiego Parku Krajobrazowego oraz jezior: Fabryczne, Ostrowskie i Pawłowskie, Łomianki stanowią atrakcyjne miejsce wypoczynku oraz zamieszkania. W mieście zlokalizowane są drobne firmy oraz rozwija się sektor usług, a obiektami handlowymi są np. Centrum Handlowe Auchan i Galeria Handlowa Łomianki. W mieście i okolicach znajdują się ośrodki oraz szkoły jeździeckie, zaś nowoczesnym kompleksem sportowym jest Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Łomiankach jest ulica Kolejowa, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 7 (Gdańsk – Chyżne). Od 1 stycznia 2018r. linie kursujące do Łomianek i okolicznych miejscowości wcielone zostały do sieci ZTM i obecnie w mieście funkcjonuje wewnętrzna komunikacja miejska, na którą składają się 3 linie autobusowe. Do stolicy można natomiast dojechać liniami 150, 250 oraz 750. W odległości 400 metrów od inwestycji Zachodnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: ZACHODNIA 01 (ŁOMIANKI).

W odległości 100 metrów od inwestycji Zielona Dąbrowa 2 domy - II etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny DŁUGA 01 (ŁOMIANKI).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Zielona Dąbrowa 2 domy - II etap znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Rodzinny Klub "Zig Zag" w odległości 550m, Punkt przedszkolny Tęczowa Kraina w odległości 700m, Kidi-mini w odległości 750m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1000 m znajduje się CENTRUM MEDYCZNE ROYALMED, w odległości 1050 m znajduje się Polonijny Dom Opieki, w odległości 1150 m znajduje się Janusz-Wesołowska B., Wesołowski P., lek. stomatolodzy. Gabinet.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 450 m znajduje się Lemon Tree Bar, w odległości 700 m znajduje się "Poczta Polska" S.A. Urząd Pocztowy Łomianki Filia, w odległości 1050 m znajduje się Call Sushi.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 850 m znajduje się Filmowy Ośrodek Jeździecki, w odległości 1250 m znajduje się First Villa, w odległości 1350 m znajduje się Medical Day Spa.

Data publikacji: 24.10.2016

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie