Zielona Dąbrowa 2 domy

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Perfekt Invest

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 25 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • SUNSET(1.8 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż warszawski zachodni, Łomianki, ul. Łąkowa (1.3 km od Warszawy)
  SUNSET
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba domów: 13
  Powierzchnia: 183 - 192 m2
  Liczba pokoi: 5
  Domena Projekt
 • Osiedle nad Jeziorkiem(2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż warszawski zachodni, Łomianki, ul. Fabryczna 15b (1.4 km od Warszawy)
  Osiedle nad Jeziorkiem
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 12
  Powierzchnia: 125 - 142 m2
  Liczba pokoi: 5 - 6
  MDG Invest
 • Osiedle "Julia"(2.5 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż warszawski zachodni, Łomianki Chopina, ul. Kościelna Droga 16 (1.3 km od Warszawy)
  Ceny od: 4 158/m2
  Osiedle "Julia"
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba domów: 8
  Powierzchnia: 120 m2
  Liczba pokoi: 4
  MBDevelopment

Opis Inwestycji

Zielona Dąbrowa 2 domy

Inwestycja usytuowane jest w Dąbrowie Leśnej przy ul. Długiej w spokojnej willowej okolicy obok osiedla ‘’Zielona Dąbrowa” zrealizowanego przez naszą firmę w 2012r . Osiedle składa się z 11 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej i 16 mieszkań. Budynki są energooszczędne, wyposażone w miejskie media i wykończone w bardzo dobrym standardzie przy użyciu materiałów przyjaznych środowisku. Domy są praktycznie i wygodnie rozplanowane oraz posiadają ładne ogródki. Mieszkania na parterze mają dostęp do ogródków a mieszkania na piętrze posiadają duży balkon i nieużytkowe poddasze.Dlaczego warto zamieszkać na osiedlu ”Zielona Dąbrowa II”jedyne takie osiedle w okolicy Dąbrowy Leśnejsąsiedztwo Puszczy Kampinoskiej ,blisko do centrum Łomianek i sklepu Auchandobry dojazd do Warszawy (przy osiedlu autobus miejski 701 dojeżdża do metra Młociny i autobus lokalny Ł-D i L-7)miejskie media w tym kanalizacjadomy nowoczesne i energooszczędnemieszkania bezczynszoweteren ogrodzony ,oświetlony i zagospodarowanyZakończenie inwestycji Zielona Dąbrowa II koniec grudnia 2016 roku a przeniesienie własności I kwartał 2017.

Inwestycja Zielona Dąbrowa 2 domy znajduje się w Łomiankach, ul. Długa (1.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Perfekt Invest.

Inwestycja Zielona Dąbrowa 2 domy została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Zielona Dąbrowa 2 domy pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Perfekt Invest przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zielona Dąbrowa 2 domy

Łomianki to niewielkie miasteczko zajmujące powierzchnię ponad 18 km2 i położone w powiecie warszawskim zachodnim, w odległości ok. 15 km od stolicy. Zabudowę mieszkaniową stanowią niskie, przeważnie nowe, domy jedno- i wielorodzinne. Ze względu na dobrą lokalizację, zaciszne okolice, obecność terenów Kampinoskiego Parku Krajobrazowego oraz jezior: Fabryczne, Ostrowskie i Pawłowskie, Łomianki stanowią atrakcyjne miejsce wypoczynku oraz zamieszkania. W mieście zlokalizowane są drobne firmy oraz rozwija się sektor usług, a obiektami handlowymi są np. Centrum Handlowe Auchan i Galeria Handlowa Łomianki. W mieście i okolicach znajdują się ośrodki oraz szkoły jeździeckie, zaś nowoczesnym kompleksem sportowym jest Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Łomiankach jest ulica Kolejowa, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 7 (Gdańsk – Chyżne). Od 1 stycznia 2018r. linie kursujące do Łomianek i okolicznych miejscowości wcielone zostały do sieci ZTM i obecnie w mieście funkcjonuje wewnętrzna komunikacja miejska, na którą składają się 3 linie autobusowe. Do stolicy można natomiast dojechać liniami 150, 250 oraz 750. W odległości 400 metrów od inwestycji Zachodnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: ZACHODNIA 01 (ŁOMIANKI).

W odległości 50 metrów od inwestycji Zielona Dąbrowa 2 domy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny DŁUGA 01 (ŁOMIANKI).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Zielona Dąbrowa 2 domy znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Rodzinny Klub "Zig Zag" w odległości 600m, Punkt przedszkolny Tęczowa Kraina w odległości 700m, Kidi-mini w odległości 750m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1000 m znajduje się CENTRUM MEDYCZNE ROYALMED, w odległości 1050 m znajduje się Polonijny Dom Opieki, w odległości 1150 m znajduje się Janusz-Wesołowska B., Wesołowski P., lek. stomatolodzy. Gabinet.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 350 m znajduje się Filia nr 2 Biblioteka, w odległości 400 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. św. Marka Ewangelisty, w odległości 450 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka św. Józefa.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 800 m znajduje się Filmowy Ośrodek Jeździecki, w odległości 1250 m znajduje się First Villa, w odległości 1300 m znajduje się Medical Day Spa.

Data publikacji: 07.08.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie