SUNSET

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Domena Projekt

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle nad Jeziorkiem(0.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż warszawski zachodni, Łomianki, ul. Fabryczna 15b (1.4 km od Warszawy)
  Osiedle nad Jeziorkiem
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 12
  Powierzchnia: 125 - 142 m2
  Liczba pokoi: 5 - 6
  MDG Invest
 • Osiedle "Julia"(1.7 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż warszawski zachodni, Łomianki Chopina, ul. Kościelna Droga 16 (1.3 km od Warszawy)
  Ceny od: 4 158/m2
  Osiedle "Julia"
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba domów: 8
  Powierzchnia: 120 m2
  Liczba pokoi: 4
  MBDevelopment

Opis Inwestycji

SUNSET to nowa inwestycja w Łomiankach Centralnych. Realizacja osiedla następuje na podstawie indywidualnego projektu architektonicznego, który łączy w sobie nowoczesność w postaci nietypowych rozwiązań i użytkowość przewidując wiele aranżacyjnych rozwiązań.Osiedle SUNSET składać się będzie z 38 segmentów, każdy z poddaszem, jednostanowiskowy garażem i własną działką. Powierzchnie segmentów zróżnicowanood 179,71m², poprzez 183,03m² aż do 191,77m². W bryle każdego z nich znajdą się: na parterze – strefa dzienna, przestronny salon z kominkiem, jadalnią i widną kuchnią, toaleta, kotłownia i garaż jednostanowiskowy. Drugie miejsce parkingowe zostało zaprojektowane przed garażem na własnej działce. Piętro to przestrzeń zarezerwowana dla trzech sypialni oraz łazienki. Poddasze to pełna powierzchnia użytkowa do swobodnej aranżacji Klienta. Wszystkie kondygnacje łączy żelbetowa klatka schodowaDo każdego segmentu przynależeć będzie działka. Jej teren zostanie zagospodarowany, ogródek ogrodzony, taras wylany, miejsce parkingowe przed garażem utwardzone. Bezpieczeństwo Mieszkańcom zapewni ogrodzenie całego osiedla i brama osiedlowa otwierana pilotem. Warto dodać, że do wykonania domów użyte zostaną tylko solidne i sprawdzone materiały co pozwoli w realny sposób obniżyć koszty utrzymania budynku.Osiedle SUNSET zlokalizowane jest tylko 2 km od obrzeża Warszawy. Autobusy sieci miejskiej dowożą do linii metra Młociny skąd bezpośrednio dojedzie się do centrum Stolicy. Osoby poruszające się własnym środkiem transportu w szybki sposób wyjadą poza miasto drogą krajową nr 7

Inwestycja SUNSET znajduje się w Łomiankach, ul. Łąkowa (1.3 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Domena Projekt.

Inwestycja SUNSET jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 13 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji SUNSET pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 183 do 192 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Domena Projekt przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 13 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji SUNSET

Łomianki to niewielkie miasteczko zajmujące powierzchnię ponad 18 km2 i położone w powiecie warszawskim zachodnim, w odległości ok. 15 km od stolicy. Zabudowę mieszkaniową stanowią niskie, przeważnie nowe, domy jedno- i wielorodzinne. Ze względu na dobrą lokalizację, zaciszne okolice, obecność terenów Kampinoskiego Parku Krajobrazowego oraz jezior: Fabryczne, Ostrowskie i Pawłowskie, Łomianki stanowią atrakcyjne miejsce wypoczynku oraz zamieszkania. W mieście zlokalizowane są drobne firmy oraz rozwija się sektor usług, a obiektami handlowymi są np. Centrum Handlowe Auchan i Galeria Handlowa Łomianki. W mieście i okolicach znajdują się ośrodki oraz szkoły jeździeckie, zaś nowoczesnym kompleksem sportowym jest Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Łomiankach jest ulica Kolejowa, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 7 (Gdańsk – Chyżne). Od 1 stycznia 2018r. linie kursujące do Łomianek i okolicznych miejscowości wcielone zostały do sieci ZTM i obecnie w mieście funkcjonuje wewnętrzna komunikacja miejska, na którą składają się 3 linie autobusowe. Do stolicy można natomiast dojechać liniami 150, 250 oraz 750. W odległości 400 metrów od inwestycji Zachodnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: ZACHODNIA 01 (ŁOMIANKI).

W odległości 950 metrów od inwestycji SUNSET znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny WIŚLANA 01 (ŁOMIANKI).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji SUNSET znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wydział Studiów nad Rodziną Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w odległości 400m, Słoneczko s.cDybowscy Przedszkole Niepubliczne w odległości 500m, Bajkowa Chatka w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m znajduje się Szlenk Larysa, lek. med. okulista, w odległości 600 m znajduje się Fizjomax centrum rehabilitacji, w odległości 600 m znajduje się Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 450 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka św. Małgorzaty, w odległości 1400 m znajduje się Biblioteka Publiczna, w odległości 1600 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka bł. Marceliny Darowskiej.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 650 m znajduje się First Villa, w odległości 1050 m znajduje się Medical Day Spa.

Data publikacji: 15.07.2019

Data aktualizacji: 17.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie