Villa Aleja Lip

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezALJA Dom Bogdan Wosiński

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle nad Jeziorkiem(1.8 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż warszawski zachodni, Łomianki, ul. Fabryczna 15b (1.4 km od Warszawy)
  Osiedle nad Jeziorkiem
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 12
  Powierzchnia: 125 - 142 m2
  Liczba pokoi: 5 - 6
  MDG Invest

Opis Inwestycji

Duży dom wolnostojący położony przy zbiegu ulic Aleja Lip i Wąskiej w ekskluzywnej dzielnicy Łomianek - Dąbrowie Leśnej.Przepiękna okolica, Aleja Lip ozdobiona stuletnimi zabytkowymi lipami, działka porośnięta starodrzewem a w sąsiedztwie Kampinoski Park Narodowy. W okolicy znajduje się tylko rozproszona zabudowa jednorodzinna, rezydencjonalna co zapewnia całkowitą prywatność.Villa charakteryzuje się nowoczesną, modernistyczną architekturą, która wzbudza poczucie wyjątkowości i wyróżnienia z otoczenia. Wnętrze domu odznacza się praktycznym rozkładem pomieszczeń, a jednocześnie lekkością i swobodą przestrzeni gwarantując uczucie komfortu i przyjaznego miejsca do odpoczynku. Funkcje mieszkalne w budynku rozmieszczone zostały na dwóch kondygnacjach z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i nocną.Bardzo atrakcyjne usytuowanie budynku/pokoju dziennego z tarasem od strony ul. Al. Lip pozwalające cieszyć się widokiem pięknego drzewostanu.Na atrakcyjność położenia wpływa bliska odległość od Warszawy (metra) oraz dogodny dojazd. Lokalizacja powinna zadowolić zarówno tych z Państwa, którym zależy na wygodzie w kontakcie z miastem i jego atrakcjami jak i tych którzy cenią sobie obcowanie z przyrodą.

Inwestycja Villa Aleja Lip znajduje się w Łomiankach Dolnych, ul. Aleja Lip (0.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera ALJA Dom Bogdan Wosiński.

Inwestycja Villa Aleja Lip została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego dom w tym 1 domu typu dom wolnostojący.

Aktualnie w inwestycji Villa Aleja Lip pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ALJA Dom Bogdan Wosiński nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 1 dom.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Villa Aleja Lip

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Aleja Lip mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 430 metrów od inwestycji Villa Aleja Lip znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Długa 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Aleja Lip znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe w Dąbrowie w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Aleja Lip składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 410 m znajduje się Sklep spożywczy.

Data publikacji: 12.11.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie