Villa Aleja Lip

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Aleja Lip, oferowane bezpośrednio przez ALJA Dom Bogdan Wosiński

warszawski zachodni, Łomianki Dolne, ul. Aleja Lip

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 16 ofert w najbliższej okolicy!

Villa Aleja Lip

3 zdjęcia

Villa Aleja Lip
Villa Aleja Lip
Villa Aleja Lip

Opis Inwestycji

Duży dom wolnostojący położony przy zbiegu ulic Aleja Lip i Wąskiej w ekskluzywnej dzielnicy Łomianek - Dąbrowie Leśnej.

Przepiękna okolica, Aleja Lip ozdobiona stuletnimi zabytkowymi lipami, działka porośnięta starodrzewem a w sąsiedztwie Kampinoski Park Narodowy. W okolicy znajduje się tylko rozproszona zabudowa jednorodzinna, rezydencjonalna co zapewnia całkowitą prywatność.

Villa charakteryzuje się nowoczesną, modernistyczną architekturą, która wzbudza poczucie wyjątkowości i wyróżnienia z otoczenia. Wnętrze domu odznacza się praktycznym rozkładem pomieszczeń, a jednocześnie lekkością i swobodą przestrzeni gwarantując uczucie komfortu i przyjaznego miejsca do odpoczynku. Funkcje mieszkalne w budynku rozmieszczone zostały na dwóch kondygnacjach z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i nocną.

Bardzo atrakcyjne usytuowanie budynku/pokoju dziennego z tarasem od strony ul. Al. Lip pozwalające cieszyć się widokiem pięknego drzewostanu.

Na atrakcyjność położenia wpływa bliska odległość od Warszawy (metra) oraz dogodny dojazd. Lokalizacja powinna zadowolić zarówno tych z Państwa, którym zależy na wygodzie w kontakcie z miastem i jego atrakcjami jak i tych którzy cenią sobie obcowanie z przyrodą.

Inwestycja Villa Aleja Lip znajduje się w Łomiankach Dolnych, ul. Aleja Lip (0.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez ALJA Dom Bogdan Wosiński.

Inwestycja Villa Aleja Lip została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego domu.

Aktualnie w inwestycji Villa Aleja Lip nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ALJA Dom Bogdan Wosiński nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 1 dom.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Aleja Lip?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Aleja Lip mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 430 metrów od inwestycji Villa Aleja Lip znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Długa 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Aleja Lip znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Aleja Lip znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe w Dąbrowie w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Aleja Lip składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 410 m znajduje się Sklep spożywczy.

Data publikacji: 12.11.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: