Wiślana Oaza

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez MDG Invest

warszawski zachodni, Łomianki Dolne, ul. Wiślana

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

Wiślana Oaza

6 zdjęć

Wiślana Oaza
Wiślana Oaza
Wiślana Oaza
Wiślana Oaza

Najbliższe inwestycje

 • Wiślana Kępa
  od: 3 883 zł/m2

  Open Two Sp. z o.o. Sp.k.

 • Osada Brzegowa

  Osada Brzegowa

 • Forest Homes

  RED Real Estate Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Wiślana Oaza stanowi naszą najnowszą inwestycję. Jest ona w usytuowany w Łomiankach Dolnych przy ul. Wiślanej, w cichej i spokojnej okolicy. Sprzyja ona nie tylko odpoczynkowi z dala on hałasu, ale również pozwala na aktywne spędzenie czasu w przyjemnej okolicy. Dodatkowym atutem jest bliskość centrum miasta. Inwestycja znajduje się w odległości ok. 1,5 kilometra od centrum Łomianek, gdzie zlokalizowane są m.in. punkty usługowe, banki, restauracje, szkoła podstawowa, przedszkola. Parametry techniczne obiektu

Dom ten stanowi idealną alternatywę dla mieszkań i domów położonych w Stolicy. Nie dotyczy to jedynie dogodnego położenia, bliskości terenów zielonych, lecz także, a może przede wszystkim kosztów. Ceny mieszkań domów i mieszkań w takich dzielnicach jak Targówek, Białołęka czy Bielany o standardzie podobnym do tego, który zapewniamy są wyższe o kilkaset tysięcy złotych.

Planując i prowadząc nasze inwestycje stawiamy przede wszystkim na jakość i zadowolenie przyszłych mieszkańców. Nie inaczej jest w przypadku „Wiślanej Oazy”. Przy budowie wykorzystujemy wysokiej jakości materiały oraz nowoczesne metody, dzięki czemu możemy zapewnić wysoki standard lokali.

Inwestycja Wiślana Oaza znajduje się w Łomiankach Dolnych, ul. Wiślana (1.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera MDG Invest.

Inwestycja Wiślana Oaza została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów w tym 2 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Wiślana Oaza pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 140 metrów kwadratowych w cenie od 599 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MDG Invest przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 2 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Dach

- pokrycie dachu blacho dachówką tzw. na rąbek

Stolarka okienna

- okna PCV Multi-komorowe (współczynnik dla całego okna U<1m2/k) na profilu VEKA

Drzwi zewnętrzne

- drzwi wejściowe drewniane lub PCV o podwyższonej wytrzymałości

Ściany

- ściany ocieplone styropianem 200 mm – lambda λ = 0,031 W/mK - ściany: tynk silikatowy

Instalacje

- domofon - alarm

Ogrzewanie

- ogrzewanie podłogowe w tym grzejniki drabinkowe w łazienkach

Wentylacja

- wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła (REKUPERATOR)

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wiślana Oaza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 420 m znajduje się Bazar Lomianki, w odległości 490 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wiślana Oaza w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.04.2017
Data aktualizacji: 09.01.2018
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: