Słoneczna Polana

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Michałowicza, oferowane bezpośrednio przez Firma Budowlana Magaj

Łomianki, ul. Michałowicza 84

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 11 ofert w najbliższej okolicy!

Słoneczna Polana

3 zdjęcia

Słoneczna Polana
Słoneczna Polana
Słoneczna Polana

Opis Inwestycji

Aktualnie realizujemy budowę osiedla domów jednorodzinnych szeregowych – to segmenty w Łomiankach, które wyróżniają się świetną lokalizacją, nowoczesnymi rozwiązaniami oraz są doskonałym miejscem do zamieszkania dla osób, które doceniają komfort i spokój.

Doskonała lokalizacja jest ważnym atutem naszej inwestycji. W bezpośredniej okolicy znajdują się przystanki komunikacji miejskiej oraz infrastruktura drogowa pozwalająca na szybki dojazd do stolicy. Dostępne są sklepy i punkty usługowe. Okolica jest jednocześnie cicha, a dużym plusem ponadto jest Puszcza Kampinoska, która rozciąga się niedaleko i zaprasza na spacery i do uprawiania sportów.

Realizowane przez nas obecnie domy w Łomiankach składają się na niewielkie, ale nowoczesne osiedle.

Zabudowania wyróżniają się interesującym designem oraz przemyślanym układem pomieszczeń z duża ilością światła wpadającego z zewnątrz. Mają po trzy poziomy mieszkalne, w tym całe piętro bez skosów oraz poddasze. W segmentach znajdują się planowo salon, kuchnia, trzy łazienki i cztery sypialnie. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z inwestycją!

Inwestycja Słoneczna Polana znajduje się w Łomiankach, ul. Michałowicza 84 (2.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez Firma Budowlana Magaj.

Inwestycja Słoneczna Polana została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Słoneczna Polana nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Firma Budowlana Magaj nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Łomianki to niewielkie miasteczko zajmujące powierzchnię ponad 18 km2 i położone w powiecie warszawskim zachodnim, w odległości ok. 15 km od stolicy. Zabudowę mieszkaniową stanowią niskie, przeważnie nowe, domy jedno- i wielorodzinne. Ze względu na dobrą lokalizację, zaciszne okolice, obecność terenów Kampinoskiego Parku Krajobrazowego oraz jezior: Fabryczne, Ostrowskie i Pawłowskie, Łomianki stanowią atrakcyjne miejsce wypoczynku oraz zamieszkania. W mieście zlokalizowane są drobne firmy oraz rozwija się sektor usług, a obiektami handlowymi są np. Centrum Handlowe Auchan i Galeria Handlowa Łomianki. W mieście i okolicach znajdują się ośrodki oraz szkoły jeździeckie, zaś nowoczesnym kompleksem sportowym jest Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Łomiankach jest ulica Kolejowa, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 7 (Gdańsk – Chyżne). Od 1 stycznia 2018r. linie kursujące do Łomianek i okolicznych miejscowości wcielone zostały do sieci ZTM i obecnie w mieście funkcjonuje wewnętrzna komunikacja miejska, na którą składają się 3 linie autobusowe. Do stolicy można natomiast dojechać liniami 150, 250 oraz 750. W odległości 400 metrów od inwestycji Zachodnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: ZACHODNIA 01 (ŁOMIANKI).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Słoneczna Polana?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słoneczna Polana mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 430 metrów od inwestycji Słoneczna Polana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wiosenna 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Słoneczna Polana znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczna Polana znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Mój Mały Świat" w odległości 480 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczna Polana w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.07.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: