Podleśna

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Perfekt Invest

warszawski zachodni, Łomianki, ul. Podleśna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 178 ofert w najbliższej okolicy!

Podleśna

4 zdjęcia

Podleśna
Podleśna
Podleśna
Podleśna

Najbliższe inwestycje

  • Osada Brzegowa

    Osada Brzegowa

Opis Inwestycji

Inwestycja Podleśna znajduje się w Łomiankach, ul. Podleśna (2.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Perfekt Invest.

Inwestycja Podleśna została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Podleśna pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Perfekt Invest nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 10 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
TV kablowa, internet
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Łomianki to niewielkie miasteczko zajmujące powierzchnię ponad 18 km2 i położone w powiecie warszawskim zachodnim, w odległości ok. 15 km od stolicy. Zabudowę mieszkaniową stanowią niskie, przeważnie nowe, domy jedno- i wielorodzinne. Ze względu na dobrą lokalizację, zaciszne okolice, obecność terenów Kampinoskiego Parku Krajobrazowego oraz jezior: Fabryczne, Ostrowskie i Pawłowskie, Łomianki stanowią atrakcyjne miejsce wypoczynku oraz zamieszkania. W mieście zlokalizowane są drobne firmy oraz rozwija się sektor usług, a obiektami handlowymi są np. Centrum Handlowe Auchan i Galeria Handlowa Łomianki. W mieście i okolicach znajdują się ośrodki oraz szkoły jeździeckie, zaś nowoczesnym kompleksem sportowym jest Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Łomiankach jest ulica Kolejowa, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 7 (Gdańsk – Chyżne). Od 1 stycznia 2018r. linie kursujące do Łomianek i okolicznych miejscowości wcielone zostały do sieci ZTM i obecnie w mieście funkcjonuje wewnętrzna komunikacja miejska, na którą składają się 3 linie autobusowe. Do stolicy można natomiast dojechać liniami 150, 250 oraz 750. W odległości 400 metrów od inwestycji Zachodnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: ZACHODNIA 01 (ŁOMIANKI).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Podleśna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Podleśna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Armii "Poznań" 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Podleśna znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Janusza Kusocińskiego w Łomiankach w odległości 290 m, Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Karola Wojtyły w odległości 290 m, LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH "EDUKATOR" w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Podleśna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Netto, w odległości 460 m znajduje się Lomianki Park.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Podleśna w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.06.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: