Zachodnia

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Zachodnia, oferowane bezpośrednio przez

Perfekt Invest

Łomianki, ul. Zachodnia

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 27 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Zachodnia

5 zdjęć

Zachodnia
Zachodnia
Zachodnia
Zachodnia

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 31 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Nasza nowa inwestycja usytuowana jest w Dąbrowie Leśnej przy ulicy Zachodniej, w sąsiedztwie niskiej zabudowy, wkomponowana w otaczającą zieleń. Charakter otwartego osiedla składającego się z trzech zespołów budynków w zabudowie szeregowej z miejscami parkingowymi.

Oferta obejmuje 20 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej – 9 jednolokalowych i 11 dwulokalowych o powierzchni użytkowej od 132 do 140 m2.

Budynki są energooszczędne, wyposażone w miejskie media i wykończone w bardzo dobrym standardzie przy użyciu materiałów wysokiej jakości.

Domy są funkcjonalnie rozplanowane z wyraźnym podziałem na strefę dzienna i nocną.

Na parterze zaplanowano duży salon z możliwością podłączenia kominka, kuchnię, toaletę/łazienkę i dodatkowo w domach jednolokalowych gabinet oraz garderobę.

Piętro to część sypialniana z trzema niezależnymi sypialniami, dwiema łazienkami oraz dodatkową garderobą lub schowkiem w zależności od typu domu.

Niewątpliwą zaletę stanowią schody żelbetowe wylewane prowadzące na poddasze użytkowe, które doświetlone jest lukarnami i daje możliwość dowolnej aranżacji dodatkowej przestrzeni.

Każdy dom ma własny ogródek. Ogrody domów jednolokalowych graniczą z małą enklawą leśną i dla komfortu mieszkańców w ogrodzeniach będą zamontowane furtki do ogrodów.

Osiedle ZACHODNIA, to doskonała alternatywa dla mieszkań w budownictwie wielorodzinnym, oferując możliwość zamieszkania wśród zieleni, z własnym ogródkiem, w cenie mieszkania w bloku.

Planowany termin zakończenia inwestycji: grudzień 2020.

Dlaczego warto zamieszkać na osiedlu „ZACHODNIA”:

- najlepsza lokalizacja w starej części Dąbrowy Leśnej - Rajskiej,

- bliskie sąsiedztwo Puszczy Kampinoskiej,

- blisko do centrum Łomianek i centrum handlowego Auchan,

- komunikacja MZK, pierwsza strefa, autobus linii 250,

- wszystkie miejskie media,

- własny ogródek,

- solidne wykonanie,

- domy funkcjonalne, nowoczesne i energooszczędne,

- liczne ścieżki rowerowe,

- ośrodki jeździeckie w okolicy,

- centrum sportowe ICDS (kryta pływalnia, fitness, skatepark, hala sportowa, strzelnica),

- w pobliżu Restauracja-Ogród Lemon Tree.

Inwestycja Zachodnia znajduje się w Łomiankach, ul. Zachodnia (1.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez Perfekt Invest.

Inwestycja Zachodnia została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 31 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Zachodnia nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Perfekt Invest przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Łomianki to niewielkie miasteczko zajmujące powierzchnię ponad 18 km2 i położone w powiecie warszawskim zachodnim, w odległości ok. 15 km od stolicy. Zabudowę mieszkaniową stanowią niskie, przeważnie nowe, domy jedno- i wielorodzinne. Ze względu na dobrą lokalizację, zaciszne okolice, obecność terenów Kampinoskiego Parku Krajobrazowego oraz jezior: Fabryczne, Ostrowskie i Pawłowskie, Łomianki stanowią atrakcyjne miejsce wypoczynku oraz zamieszkania. W mieście zlokalizowane są drobne firmy oraz rozwija się sektor usług, a obiektami handlowymi są np. Centrum Handlowe Auchan i Galeria Handlowa Łomianki. W mieście i okolicach znajdują się ośrodki oraz szkoły jeździeckie, zaś nowoczesnym kompleksem sportowym jest Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zachodnia?

Najważniejszą arterią w Łomiankach jest ulica Kolejowa, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 7 (Gdańsk – Chyżne). Od 1 stycznia 2018r. linie kursujące do Łomianek i okolicznych miejscowości wcielone zostały do sieci ZTM i obecnie w mieście funkcjonuje wewnętrzna komunikacja miejska, na którą składają się 3 linie autobusowe. Do stolicy można natomiast dojechać liniami 150, 250 oraz 750. W odległości 400 metrów od inwestycji Zachodnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: ZACHODNIA 01 (ŁOMIANKI).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zachodnia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 103 metrów od inwestycji Zachodnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ułanów Jazłowieckich 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zachodnia znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zachodnia znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Europejskie Przedszkole Niepubliczne Dziecięca Planeta w odległości 744 m, przedszkole w odległości 751 m, przedszkole w odległości 925 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zachodnia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 174 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 738 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 979 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zachodnia w odległości 332 m znajduje się boisko / kort, w odległości 725 m znajduje się boisko / kort, w odległości 807 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 23.05.2019
Data aktualizacji: 27.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: