Lofty Królewska

Mieszkania na sprzedaż ul. Królewska, oferowane bezpośrednio przez SUPEROPCJA Sp. z o.o.

Kraków, Krowodrza, ul. Królewska 5

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 298 ofert w najbliższej okolicy!

Lofty Królewska

20 zdjęć

Lofty Królewska
Lofty Królewska
Lofty Królewska
Lofty Królewska

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Klimatyczna inwestycja Lofty Królewska to nowo odremontowane poddasze kamienicy w Krakowie w tętniącej życiem dzielnicy Krowodrza. Mieszkanie w tej okolicy to przede wszystkim idealne miejsce dla młodych, aktywnych osób, które poszukują lokalizacji blisko centrum miasta z dobrym dojazdem do pracy.

W odległości 100 m znajduje się przystanek tramwajowy doskonale skomunikowany z całym miastem -Plac Inwalidów, to jeden z najbardziej znanych punktów komunikacji miejskiej w Krakowie, z którego można dostać się w każdą część miasta.

W Kamienicy aktualnie na sprzedaż posiadamy 8 mieszkań o metrażu od 24 m2 do 51 m2 na 4-tej kondygnacji. Loftowe przestrzenie nadają niepowtarzalny klimat mieszkania.

Inwestycja jest gotowa.

Mieszkania będą wyposażone w TV naziemną i satelitarną, domofon, piec gazowy dwufunkcyjny a na życzenie klienta instalację klimatyzacji.

W Kamienicy aktualnie na sprzedaż posiadamy 7 mieszkań o metrażu od 30 m2 do 51 m2 na 4-tej kondygnacji.

Inwestycja Lofty Królewska znajduje się na Krowodrzy, ul. Królewska 5 (1.6 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi SUPEROPCJA Sp. z o.o.

Inwestycja Lofty Królewska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Lofty Królewska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 350 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
klimatyzacja, TV kablowa, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

W pobliżu znajduje się: • 100 m od Plac Inwalidów • 1,5 km od Rynku Gównego • restauracje, kawiarnie, galeria handlowa • Uczelnie AGH, UJ, UP • szkoły, przedszkole • różnorodne usługi medyczne • doskonałe połączenia komunikacyjne miejskie MPK • Sąsiedztwo Parku Krakowskiego

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lofty Królewska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lofty Królewska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Lofty Królewska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Inwalidów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lofty Królewska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lofty Królewska znajdują się się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: OŚRODEK SZKOLENIA KURSOWEGO LIGI OBRONY KRAJU W KRAKOWIE w odległości 50 m, Poradnia Psychologiczna Polskiego Towarzystwa Dysleksji w odległości 70 m, Trzyletnie Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zakładu Doskonalenia Zawodowego w odległości 80 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lofty Królewska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Specjalistyczna Poradnia Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG w odległości 280 m, Centrum w odległości 340 m, Specjalistyczna Praktyka Lekarska "OVUM" w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lofty Królewska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Żabka, w odległości 130 m znajduje się Alpo, w odległości 140 m znajduje się Artykuły spożywcze.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lofty Królewska w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.10.2020
Data aktualizacji: 17.09.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: