Ostoja Rembertów

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kuglarska, oferowane bezpośrednio przez SEKA Investment Sp. z o.o.

Warszawa, Rembertów, ul. Kuglarska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 131 ofert w najbliższej okolicy!

Ostoja Rembertów

5 zdjęć

Ostoja Rembertów
Ostoja Rembertów
Ostoja Rembertów
Ostoja Rembertów

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Inwestycja “Ostoja Rembertów” została usytuowana na zadrzewionej działce o pow. 3869 m2 pomiędzy ulicą Kuglarską (od strony południowej), a ul. Bellony (od strony północnej) w Dzielnicy Rembertów.

Od wschodu oraz zachodu sąsiaduje z posesjami niezabudowanymi i porośniętymi bujną roślinnością.“Ostoja Rembertów” to dwa kameralne, dwupiętrowe budynki mieszkalne połączone wspólnym podziemnym garażem wielostanowiskowym (25 miejsc garażowych).

W każdym budynku znajduje się po 12 lokali mieszkalnych o powierzchni od 47 m2 do 149 m2 o podwyższonym standardzie. Charakterystyczną cechą budynków są duże balkony, tarasy, loggie oraz ogródki przylegające do części mieszkań parterowych.

Łatwy dojazd do centrum.

Zaletą lokalizacji osiedla, znajdującego się w odległości zaledwie 11 km od ścisłego centrum Warszawy jest sieć dogodnych połączeń komunikacyjnych.

W odległości ok. 200 m (5 – minutowy spacer) znajduje się stacja Szybkiej Kolei Miejskiej.Przejazd pociągiem podmiejskim do Warszawy Środmieście trwa tylko 18 minut. W najbliższej okolicy przebiega także kilka linii autobusowych.

Komfortowy dojazd samochodem gwarantuje Trasa Siekierkowska.

Tanio i ekologicznie.

Z myślą o obniżeniu kosztów zużycia energii, w budynkach zainstalowano nowoczesne i ekologiczne systemy solarne. Ogrzewanie gazowe wspomagane solarami umożliwia znaczną redukcję wydatków związanych z eksploatacją mieszkania (niższe rachunki za wodę). Stosowanie systemów solarnych to nie tylko oszczędność, ale również troska o środowisko naturalne.

Komfortowo

Komfort życia zapewniać będzie mieszkańcom: kameralny charakter osiedla, funkcjonalny rozkład mieszkań, użycie materiałów wykończeniowych wysokiej jakości (m.in. drewniana stolarka okienna), winda kursująca pomiędzy wszystkimi kondygnacjami, podziemny garaż, bogata szata zieleni i plac zabaw na terenie osiedla.

Blisko przyrody

Oprócz walorów komunikacyjnych “Ostoja Rembertów” zwraca również uwagę swoim atrakcyjnym położeniem. Znajduje się bowiem w sąsiedztwie Rezerwatu Leśnego Kawęczyn, gdzie po trudach dnia codziennego można udać się na spacer i miło spędzić czas w kontakcie z przyrodą.

Wszędzie blisko

Bliskie sąsiedztwo sklepów,aptek, banków i sieci punktów usługowych; przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów, liceum ogólnokształcącego; dwóch publicznych i niepublicznego zakładów opieki zdrowotnej. W odległości 500 metrów Urząd Dzielnicowy.

Inwestycja Ostoja Rembertów znajduje się na Rembertowie, ul. Kuglarska (10.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez SEKA Investment Sp. z o.o.

Inwestycja Ostoja Rembertów została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ostoja Rembertów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców SEKA Investment Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
wykończenie pod klucz, standard deweloperski, standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, pomieszczenie rekreacyjne, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Rembertów na wschodzie Warszawy należy do najmniej zaludnionych rejonów miasta. Na obszarze liczącym niespełna 20 km2 powierzchni zamieszkuje ok. 24 tys. osób, co wpływa na bezpieczeństwo lokalnej ludności. Przyczyną niewielkiej liczby mieszkańców jest niska – jednorodzinna i wielorodzinna zabudowa oraz znaczna ilość obszarów leśnych, które stanowią aż 30% terenu Rembertowa. Do najbardziej wartościowych kompleksów zieleni należy rezerwat przyrody Kawęczyn. Usytuowanie na obrzeżach miasta, zaciszna i spokojna okolica, walory przyrodnicze oraz wciąż powstająca niska zabudowa mieszkaniowa sprawiają, że dzielnica jest atrakcyjnym miejscem zamieszkania. Sprawną komunikację między Rembertowem a centrum stolicy zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej (podróż trwa zaledwie 15 minut). Charakterystycznym rysem dzielnicy są obiekty wojskowe: Akademia Obrony Narodowej, Centralne Archiwum Wojskowe oraz Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii.

Komunikacja

Z Rembertowa do innych dzielnic miasta można dojechać za pomocą połączeń autobusowych i kolejowych, zaś najbardziej dogodnym środkiem transportu do centrum stolicy jest Szybka Kolej Miejska.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ostoja Rembertów?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ostoja Rembertów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Ostoja Rembertów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - PKP Rembertów 58.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ostoja Rembertów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ostoja Rembertów znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 243 w odległości 350 m, NIEPUBLICZNY PUNKT PRZEDSZKOLNY WESOŁY PLECAK w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ostoja Rembertów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Biedronka, w odległości 250 m znajduje się Żabka, w odległości 260 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ostoja Rembertów w odległości 250 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 28.06.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: