Apartamenty Nowy Marysin

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAPM Development Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Nowy Marysin dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
53
4
92,56 m²
3

Opis Inwestycji

Apartamenty Nowy Marysin to kilkanaście budynków tworzących małe miasteczko, w którym znajdą się lokale usługowe, kawiarnie i restauracje oraz sklepy. Dzięki temu wszystkie potrzeby dnia codziennego przyszli mieszkańcy będą mogli zaspokoić na miejscu.W bliskiej okolicy zbiegu ulic Płowieckiej i Marsa planujemy oddać w kilku etapach ok. 850 mieszkań w najbardziej poszukiwanych i nowoczesnych rozkładach. Węzeł komunikacyjny w okolicy, wyjątkowo dobrze rozwinięty w tej części warszawy system komunikacji miejskiej oraz bliskość centrum handlowego Promenada powodują, że życie w tej okolicy z pewnością zadowoli wszystkich przyszłych mieszkańców Osiedla.

Inwestycja Apartamenty Nowy Marysin znajduje się na Marysinie Wawerskim, ul. Rezedowa (8.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera APM Development Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Nowy Marysin została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 70 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Nowy Marysin pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 93 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 93 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper APM Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 322 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 93 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Nowy Marysin

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

W odległości 50 metrów od inwestycji Apartamenty Nowy Marysin znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Rezedowa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Nowy Marysin znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gimnazjum nr 105 im. Olimpijczyków Polskich w odległości 350m, New York New York - Szkoła Języków Obcych w odległości 500m, New York New York - Szkoła Języków Obcych w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się Gabinet lekarski, w odległości 350 m znajduje się Przychodnia nr 4 SZPZLO Warszawa - Wawer, w odległości 350 m znajduje się Przychodnia Rejonowa Nr 3 Warszawa Wawer.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się Drukarnia Wielkoformatowa Druk Design, w odległości 200 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 300 m znajduje się Sklep spożywczy.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 600 m znajduje się Park im. Matki Mojej, w odległości 1050 m znajduje się Fitness Club S4- klub fitness Warszawa, Praga Południe, w odległości 1100 m znajduje się Kemping Turysta.

Data publikacji: 07.05.2018

Data aktualizacji: 15.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie