Ogrody Krakowskie etap II

Oferta archiwalna

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, ul. Obozowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 201 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ogrody Krakowskie etap II

12 zdjęć

Ogrody Krakowskie etap II
Ogrody Krakowskie etap II
Ogrody Krakowskie etap II
Ogrody Krakowskie etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 44 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Ogrody Krakowskie to dwa kameralne budynki usytuowane w zielonym otoczeniu Borku Fałęckiego i Lasu Borkowskiego przy ul. Obozowej (Ruczaj).

W odległości ok.150 m znajduje się przystanek autobusowy, natomiast tramwajowy ok.1 km.

Planowany termin realizacji to IV kwartał 2014 r. (I etap) oraz II/III kwartał 2015 r. (II etap)

Pod budynkiem znajdują się miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie.

Wszystkie mieszkania posiadają przestronne balkony, ponadto do każdego z mieszkań na parterze przynależą ogrody, a dla mieszkań mieszczących się na trzecim piętrze zaprojektowaliśmy malownicze tarasy na dachu.

To, co dodatkowo wyróżnia inwestycję, to funkcjonalne rozkłady. Tak zaprojektowane mieszkania dają wiele możliwości aranżacji powierzchni (podziału, łączenia) zgodnie z indywidualnymi potrzebami ich właścicieli.

Pod budynkiem znajdują się miejsca postojowe w garażu podziemnym, cena sprzedaży standardowego miejsca postojowego to 19.000,00 zł.

Inwestycja Ogrody Krakowskie etap II znajduje się w Łagiewnikach-Borku Fałęckim, ul. Obozowa (6.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Polskie Domy.

Inwestycja Ogrody Krakowskie etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 44 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Krakowskie etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Polskie Domy przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Łagiewniki są IX dzielnicą Krakowa. Ich powierzchnia, wraz z dołączonym Borkiem Fałęckim, wynosi 541,51 ha. Obie wsie włączono do miasta w 1941r. Teren zamieszkuje 14 859 osób. Krajobraz architektoniczny nie jest tu zbyt urozmaicony. Wśród zabudowań dominują niskie nieruchomości powstałe jeszcze w czasach przedwojennych. Dodatkiem do nich są osiedla mieszkaniowe z lat 60-tych i 70-tych XXw. Od dekad była to dzielnica wysoce zindustrializowana, w której już na początku minionego wieku funkcjonowała huta żelaza, a dzięki Grupie Solvay rozwijał się przemysł chemiczny. Mimo to nie brakuje tu terenów zielonych, takich jak Las Borkowski czy Park Solvay z 2 ogródkami jordanowskimi i placami zabaw. Łagiewniki słyną jednak głównie z wybudowanego pod koniec XIXw. sanktuarium, które jest dziś celem pielgrzymek tysięcy chrześcijan z Polski i ze świata. Dzielnica jest świetnie połączona z resztą miasta. Regularnie kursuje tu ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych. Południowa granica Łagiewnik jest częścią drogi krajowej nr 7, w której skład na dalszym odcinku wchodzi „Zakopianka”.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ogrody Krakowskie etap II?

Jako że Łagiewniki odgrywają ważną rolę w życiu miasta, a do tego są istotne dla krakowskiej branży turystycznej, są świetnie skomunikowane z pozostałymi dzielnicami. Kursuje do nich ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych dziennych oraz nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Krakowskie etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Ogrody Krakowskie etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Polana Żywiecka 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ogrody Krakowskie etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Krakowskie etap II znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne przedszkole "A dlaczego" w odległości 190 m, Przedszkole Prywatne Guzikowo w odległości 340 m, Niepubliczne Przedszkole "Montessori House" w odległości 350 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Krakowskie etap II w odległości 510 m znajduje się Boisko, w odległości 520 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Łagiewnikach-Borku Fałęckim

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: