Przestrzenie

- Twoja życiowa przestrzeń

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez MEADOW Sp. z o.o.

Ceny od: 9 337 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Przestrzenie dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
3
101 m2
-
940 000 zł9 337 zł/m²
3
101 m2
-
970 000 zł9 436 zł/m²

Opis Inwestycji

PRZESTRZENIE to sześć dyskretnych i kameralnych apartamentów na skraju Lasu Borkowskiego, w pobliżu granic miasta, wciąż niedaleko centrum. Przepiękne nieruchomości zaprojektowane w dwóch układach, otula zieleń drzew. Każda z nich posiada indywidualny garaż w bryle budynku, zewnętrzne miejsce postojowe oraz zieloną działkę o powierzchni do 600 m kw. Projekt i układ wnętrza jest elastyczny, przez co poddaje się swobodnej aranżacji oraz dostosowuje do potrzeb i gustu.Projekt osiedla został wykonany przez krakowską pracownię architektoniczną Horizone Studio, generalnym wykonawcą jest spółka Struktura, również z KrakowaTechnologia wykonania budynków, połączona z nowoczesnym projektem architektonicznym bazującym na prostocie brył, dodaje inwestycji świeżego, ale i ponadczasowego charakteru.Umiejętne zastosowanie naturalnych materiałów wysokiej jakości, zapewnia najwyższy standard wykończenia apartamentów.Perfekcyjna równowaga pomiędzy funkcjonalnością i designem zapewni mieszkańcom wygodę i zaspokoi poczucie estetyki związane z tym, jak naprawdę chcesz mieszkać. Brak zbędnych elementów i wysoka jakość tych wybranych, pomogą w kreacji przestrzeni, która stanie się tłem do codziennego pisania własnej, domowej historii.Przestrzenie to enklawa, która gwarantuje ciszę i spokój, a zarazem stanowi idealną bazę do wypraw za miasto.

Inwestycja Przestrzenie znajduje się w Łagiewnikach-Borku Fałęckim, ul. Księdza Wojciecha Karabuły (6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera MEADOW Sp. z o.o..

Inwestycja Przestrzenie została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Przestrzenie pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchni 101 metrów kwadratowych w cenie od 9 337 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 101 m2 w cenie od 940 000 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MEADOW Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 6 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Konstrukcja budynku
- ściany nośne: murowane z pustaków ceramicznych, grubość 18 cm, - stropy międzykondygnacyjne: żelbetowe monolityczne, grubość 16 cm, - biegi i spoczniki schodów wewnętrznych: żelbetowe monolityczne, - posadowienie budynku bezpośrednie na ławach fundamentowych. Ściany działowe: - murowane z pustaków ceramicznych, grubość 12 cm.
Dach
Dach: - konstrukcja dachu: więźba drewniana, - izolacja termiczna: wełna mineralna, grubość 22 cm, - pokrycie dachu: płytki włókno cementowe. Stropodach - żelbetowa monolityczna płyta stropodachu, - izolacja termiczna: ocieplenie styropianem, - izolacja przeciwwodna: typu ciężkiego, - wykończenie: tarasowe płyty betonowe.
Elewacja
- ściany zewnętrzne: •• stiuk betonowy dociepleniem styropianem grubość izolacji 18 cm, •• płytki włókno cementowe z dociepleniem wełną mineralną, grubość izolacji 18 cm, •• deski elewacyjne z dociepleniem wełną mineralną, grubość izolacji 18 cm, - parapety zewnętrzne: blacha stalowa powlekana.
Stolarka okienna
Stolarka i ślusarka okienna oraz drzwiowa: - okna: aluminiowe, trzyszybowe, - drzwi wejściowe do budynków: drewniane lub stalowe, - bramy garażowe: segmentowe, otwierane automatycznie za pomocą pilota, światło bramy 260 x 235 cm (szer. x wys.).
Balkony
Balustrady i pochwyty zewnętrzne: - balustrady na tarasach: szklane montowane punktowo, - balustrady okien typu portfenetr: szklane montowane punktowo.
Posadzka
- wylewki: cementowe na warstwie ocieplenia, brak okładziny podłogowej.
Ściany
- ściany w pomieszczeniach: tynk gipsowy, - ściany w pomieszczeniach łazienek: tynk cementowo-wapienny,
Sufity
- sufity parteru: tynk gipsowy, - sufity pierwszego piętra: 2x płyta GK na ruszcie systemowym,
Parapety wewnętrzne
- aglomarmur gr. 2 cm.
Instalacje
- instalacja elektryczna: gniazda jednofazowe w pomieszczeniach, w tym trójfazowe zasilanie kuchni elektrycznej, tablica rozdzielcza. Liczniki energii elektrycznej dostępne do odczytu w skrzynkach elektrycz nych zamontowanych na zewnątrz budynków, - osprzęt elektryczny: typu Hager lub Berker, zamontowane gniazda i łączniki, wypusty oświetleniowe zakoń czone zaciskiem przyłączeniowym, brak opraw oświetleniowych, - instalacja domofonowa: videodomofon, - instalacja antenowa RTV/SAT: gniazdo z dostępem do telewizji cyfrowej naziemnej w pokoju dziennym, - Instalacja wodociągowa - rury PVC, indywidualne wodomierze, - Instalacja sanitarna: wykonana z rur niskoszumowych, - Instalacja wentylacyjna: grawitacyjny system wentylacji, - Instalacja C.O. oraz ciepłej wody - indywidualne kotły gazowe jednofunkcyjne, grzejniki płytowe stalowe z głowicami termostatycznymi i kanałowe, w łazienkach grzejniki drabinkowe.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, klub fitness, korty tenisowe, TV kablowa, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań: 101 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 940 000 do 970 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 337 do 9 436 zł.
Opis płatności:dwie transze- 10% i 90%.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Przestrzenie

PRZESTRZENIE poprzez sąsiedztwo Lasu Borkowskiego zapewniają swoim mieszkańcom ulgę i wypoczynek związany z aktywnościami na łonie natury i świeżym powietrzu. Oprócz okolicznych alejek spacerowych i leśnych ścieżek, zielony teren koło apartamentu daje możliwość wypoczynku w zaciszu naturalnej przestrzeni. Tutaj złapiesz oddech, odpoczniesz od codziennych obowiązków i uczcisz każdą wolną chwilę ze swoimi bliskimi. W kilka minut możesz też znaleźć się poza miastem, by eksplorować dalsze przestrzenie i realizować aktywności, które kochasz.

Łagiewniki są IX dzielnicą Krakowa. Ich powierzchnia, wraz z dołączonym Borkiem Fałęckim, wynosi 541,51 ha. Obie wsie włączono do miasta w 1941r. Teren zamieszkuje 14 859 osób. Krajobraz architektoniczny nie jest tu zbyt urozmaicony. Wśród zabudowań dominują niskie nieruchomości powstałe jeszcze w czasach przedwojennych. Dodatkiem do nich są osiedla mieszkaniowe z lat 60-tych i 70-tych XXw. Od dekad była to dzielnica wysoce zindustrializowana, w której już na początku minionego wieku funkcjonowała huta żelaza, a dzięki Grupie Solvay rozwijał się przemysł chemiczny. Mimo to nie brakuje tu terenów zielonych, takich jak Las Borkowski czy Park Solvay z 2 ogródkami jordanowskimi i placami zabaw. Łagiewniki słyną jednak głównie z wybudowanego pod koniec XIXw. sanktuarium, które jest dziś celem pielgrzymek tysięcy chrześcijan z Polski i ze świata. Dzielnica jest świetnie połączona z resztą miasta. Regularnie kursuje tu ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych. Południowa granica Łagiewnik jest częścią drogi krajowej nr 7, w której skład na dalszym odcinku wchodzi „Zakopianka”.

Komunikacja

Jako że Łagiewniki odgrywają ważną rolę w życiu miasta, a do tego są istotne dla krakowskiej branży turystycznej, są świetnie skomunikowane z pozostałymi dzielnicami. Kursuje do nich ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych dziennych oraz nocnych.

W odległości 250 metrów od inwestycji Przestrzenie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Łuczyńskiego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Przestrzenie znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Montessori House w odległości 200m, Samorządowe Przedszkole nr 95 w odległości 350m, Punkt Przedszkolny Językowy w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m znajduje się BIOSFERA. APTEKA, w odległości 1300 m znajduje się AMPLUS.NZOZ, w odległości 1400 m znajduje się 4M CENTRUM MEDYCZNE. NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 1150 m znajduje się Teatr CRACOVIA, w odległości 1200 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA P.W. MATKI BOŻEJ KRÓLOWEJ POLSKI, w odległości 1350 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA MATKI BOŻEJ ZWYCIĘSKIEJ.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 750 m znajduje się FAMILY CARE, w odległości 1300 m znajduje się Fitness RUCZAJ 62, w odległości 1700 m znajduje się FAMILY FITNESS ZONE - Klub Fitness w Krakowie.

Data publikacji: 03.09.2018

Data aktualizacji: 22.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie