Przestrzenie

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMEADOW Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 256 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Żywiecka(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, ul. Żywiecka (6 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 100/m2
  Żywiecka
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 45 - 76 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Żywiecka Inwestycja Sp. z o.o. Sp. K.
 • Ogrody Borkowskie(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, ul. Obozowa (6.4 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 6 590/m2
  Ogrody Borkowskie
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 98
  Powierzchnia: 32 - 73 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Krakowskie Biuro Inwestycyjne
 • Kobierzyńska 164(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Kobierzyńśka 164 (6.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 6 700 brutto/m2
  Kobierzyńska 164
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 48
  Powierzchnia: 46 - 93 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Acatom Sp. z o.o. Sp.k.

Opis Inwestycji

PRZESTRZENIE to sześć dyskretnych i kameralnych apartamentów na skraju Lasu Borkowskiego, w pobliżu granic miasta, wciąż niedaleko centrum. Przepiękne nieruchomości zaprojektowane w dwóch układach, otula zieleń drzew. Każda z nich posiada indywidualny garaż w bryle budynku, zewnętrzne miejsce postojowe oraz zieloną działkę o powierzchni do 600 m kw. Projekt i układ wnętrza jest elastyczny, przez co poddaje się swobodnej aranżacji oraz dostosowuje do potrzeb i gustu.Projekt osiedla został wykonany przez krakowską pracownię architektoniczną Horizone Studio, generalnym wykonawcą jest spółka Struktura, również z KrakowaTechnologia wykonania budynków, połączona z nowoczesnym projektem architektonicznym bazującym na prostocie brył, dodaje inwestycji świeżego, ale i ponadczasowego charakteru.Umiejętne zastosowanie naturalnych materiałów wysokiej jakości, zapewnia najwyższy standard wykończenia apartamentów.Perfekcyjna równowaga pomiędzy funkcjonalnością i designem zapewni mieszkańcom wygodę i zaspokoi poczucie estetyki związane z tym, jak naprawdę chcesz mieszkać. Brak zbędnych elementów i wysoka jakość tych wybranych, pomogą w kreacji przestrzeni, która stanie się tłem do codziennego pisania własnej, domowej historii.Przestrzenie to enklawa, która gwarantuje ciszę i spokój, a zarazem stanowi idealną bazę do wypraw za miasto.

Inwestycja Przestrzenie znajduje się w Łagiewnikach-Borku Fałęckim, ul. Księdza Wojciecha Karabuły (6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera MEADOW Sp. z o.o..

Inwestycja Przestrzenie została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Przestrzenie pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 101 metrów kwadratowych w cenie od 9 337 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MEADOW Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 6 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
- ściany nośne: murowane z pustaków ceramicznych, grubość 18 cm, - stropy międzykondygnacyjne: żelbetowe monolityczne, grubość 16 cm, - biegi i spoczniki schodów wewnętrznych: żelbetowe monolityczne, - posadowienie budynku bezpośrednie na ławach fundamentowych. Ściany działowe: - murowane z pustaków ceramicznych, grubość 12 cm.
Dach
Dach: - konstrukcja dachu: więźba drewniana, - izolacja termiczna: wełna mineralna, grubość 22 cm, - pokrycie dachu: płytki włókno cementowe. Stropodach - żelbetowa monolityczna płyta stropodachu, - izolacja termiczna: ocieplenie styropianem, - izolacja przeciwwodna: typu ciężkiego, - wykończenie: tarasowe płyty betonowe.
Elewacja
- ściany zewnętrzne: •• stiuk betonowy dociepleniem styropianem grubość izolacji 18 cm, •• płytki włókno cementowe z dociepleniem wełną mineralną, grubość izolacji 18 cm, •• deski elewacyjne z dociepleniem wełną mineralną, grubość izolacji 18 cm, - parapety zewnętrzne: blacha stalowa powlekana.
Stolarka okienna
Stolarka i ślusarka okienna oraz drzwiowa: - okna: aluminiowe, trzyszybowe, - drzwi wejściowe do budynków: drewniane lub stalowe, - bramy garażowe: segmentowe, otwierane automatycznie za pomocą pilota, światło bramy 260 x 235 cm (szer. x wys.).
Balkony
Balustrady i pochwyty zewnętrzne: - balustrady na tarasach: szklane montowane punktowo, - balustrady okien typu portfenetr: szklane montowane punktowo.
Posadzka
- wylewki: cementowe na warstwie ocieplenia, brak okładziny podłogowej.
Ściany
- ściany w pomieszczeniach: tynk gipsowy, - ściany w pomieszczeniach łazienek: tynk cementowo-wapienny,
Sufity
- sufity parteru: tynk gipsowy, - sufity pierwszego piętra: 2x płyta GK na ruszcie systemowym,
Parapety wewnętrzne
- aglomarmur gr. 2 cm.
Instalacje
- instalacja elektryczna: gniazda jednofazowe w pomieszczeniach, w tym trójfazowe zasilanie kuchni elektrycznej, tablica rozdzielcza. Liczniki energii elektrycznej dostępne do odczytu w skrzynkach elektrycz nych zamontowanych na zewnątrz budynków, - osprzęt elektryczny: typu Hager lub Berker, zamontowane gniazda i łączniki, wypusty oświetleniowe zakoń czone zaciskiem przyłączeniowym, brak opraw oświetleniowych, - instalacja domofonowa: videodomofon, - instalacja antenowa RTV/SAT: gniazdo z dostępem do telewizji cyfrowej naziemnej w pokoju dziennym, - Instalacja wodociągowa - rury PVC, indywidualne wodomierze, - Instalacja sanitarna: wykonana z rur niskoszumowych, - Instalacja wentylacyjna: grawitacyjny system wentylacji, - Instalacja C.O. oraz ciepłej wody - indywidualne kotły gazowe jednofunkcyjne, grzejniki płytowe stalowe z głowicami termostatycznymi i kanałowe, w łazienkach grzejniki drabinkowe.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, klub fitness, korty tenisowe, TV kablowa, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Przestrzenie

PRZESTRZENIE poprzez sąsiedztwo Lasu Borkowskiego zapewniają swoim mieszkańcom ulgę i wypoczynek związany z aktywnościami na łonie natury i świeżym powietrzu. Oprócz okolicznych alejek spacerowych i leśnych ścieżek, zielony teren koło apartamentu daje możliwość wypoczynku w zaciszu naturalnej przestrzeni. Tutaj złapiesz oddech, odpoczniesz od codziennych obowiązków i uczcisz każdą wolną chwilę ze swoimi bliskimi. W kilka minut możesz też znaleźć się poza miastem, by eksplorować dalsze przestrzenie i realizować aktywności, które kochasz.

Łagiewniki są IX dzielnicą Krakowa. Ich powierzchnia, wraz z dołączonym Borkiem Fałęckim, wynosi 541,51 ha. Obie wsie włączono do miasta w 1941r. Teren zamieszkuje 14 859 osób. Krajobraz architektoniczny nie jest tu zbyt urozmaicony. Wśród zabudowań dominują niskie nieruchomości powstałe jeszcze w czasach przedwojennych. Dodatkiem do nich są osiedla mieszkaniowe z lat 60-tych i 70-tych XXw. Od dekad była to dzielnica wysoce zindustrializowana, w której już na początku minionego wieku funkcjonowała huta żelaza, a dzięki Grupie Solvay rozwijał się przemysł chemiczny. Mimo to nie brakuje tu terenów zielonych, takich jak Las Borkowski czy Park Solvay z 2 ogródkami jordanowskimi i placami zabaw. Łagiewniki słyną jednak głównie z wybudowanego pod koniec XIXw. sanktuarium, które jest dziś celem pielgrzymek tysięcy chrześcijan z Polski i ze świata. Dzielnica jest świetnie połączona z resztą miasta. Regularnie kursuje tu ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych. Południowa granica Łagiewnik jest częścią drogi krajowej nr 7, w której skład na dalszym odcinku wchodzi „Zakopianka”.

Komunikacja

Jako że Łagiewniki odgrywają ważną rolę w życiu miasta, a do tego są istotne dla krakowskiej branży turystycznej, są świetnie skomunikowane z pozostałymi dzielnicami. Kursuje do nich ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych dziennych oraz nocnych.

W odległości 250 metrów od inwestycji Przestrzenie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Łuczyńskiego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Przestrzenie znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Montessori House w odległości 200m, Samorządowe Przedszkole nr 95 w odległości 350m, Punkt Przedszkolny Językowy w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m znajduje się BIOSFERA. APTEKA, w odległości 1300 m znajduje się AMPLUS.NZOZ, w odległości 1400 m znajduje się 4M CENTRUM MEDYCZNE. NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 650 m znajduje się Restauracja Palermo, w odległości 650 m znajduje się Spaghetteria Kobierzyńska 142a, w odległości 800 m znajduje się BANK PEKAO S.A. BANKOMAT.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 750 m znajduje się FAMILY CARE, w odległości 1300 m znajduje się Fitness RUCZAJ 62, w odległości 1700 m znajduje się FAMILY FITNESS ZONE - Klub Fitness w Krakowie.

Data publikacji: 03.09.2018

Data aktualizacji: 26.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie