Jadwigi 11

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Królowej Jadwigi, oferowane bezpośrednio przez

Jadwigi 11

Kraków, Zwierzyniec, ul. Królowej Jadwigi 11

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 126 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Jadwigi 11

7 zdjęć

Jadwigi 11
Jadwigi 11
Jadwigi 11
Jadwigi 11

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 7 parków w okolicy
  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 11 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 258 do 259 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka

Opis inwestycji

Jadwigi 11 logo

Jadwigi 11 to wyszukana inwestycja, która łączy w sobie doskonałą lokalizację, wysoką jakość wykończenia oraz przemyślane rozwiązania architektoniczne. Położona pomiędzy krakowskim Starym Miastem a Wolą Justowską - prestiżową, słynącą z licznych terenów zielonych dzielnicą; jest idealną odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagającego nabywcy.

W 3-piętrowym budynku znajdzie się 11 starannie zaprojektowanych lokali mieszkalnych, w tym także wielopoziomowych, o powierzchni od 38 do 266 m2. Na parterze zaplanowano lokale usługowe, a na poziomie podziemi znajdą się miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Przestrzenie parteru, garaż podziemny oraz korytarze, jak również otoczenie zewnętrzne budynku zaprojektowano tak, aby umożliwić dostęp osobom niepełnosprawnym.

Starannie zaprojektowane oraz wykonane z dbałością o detale lokale mieszkalne oddawane będą w stanie deweloperskim.

Inwestycja Jadwigi 11 znajduje się na Zwierzyńcu, ul. Królowej Jadwigi 11 (2.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Jadwigi 11.

Inwestycja Jadwigi 11 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Jadwigi 11 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Jadwigi 11 przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Ciesz się prywatnością w sielankowym otoczeniu naturalnych łąk i rzeki Rudawy. To miejsce, z którego tylko krótki spacer dzieli Cię od samego centrum miasta. Kilka minut stąd znajdują się bulwary Wisły, Błonia, a nieco dalej Kopiec Kościuszki i Park Krajobrazowy

Zwierzyniec jest VII dzielnicą Krakowa, która zajmuje obszar o powierzchni 2873,10 ha i znajduje się w zachodniej części miasta. Mieszka tu 20 454 osób. Jest to obszar Krakowa, w którym znaleźć można najwięcej terenów zielonych. To właśnie na Zwierzyńcu znajdują się krakowskie Błonia, a także Kopiec Kościuszki i część Lasu Wolskiego. Działa tu również ogród zoologiczny. Jeśli chodzi o zabudowę, to jej typ zależny jest od konkretnej części dzielnicy. Na Salwatorze dominują budynki powstałe przed II wojną światową, które gdzieniegdzie uzupełnione są nowymi nieruchomościami. Na Woli Justowskiej przeważają wille wraz z zabudową szeregową. Podobnie jest na Zakamyczu, choć w tej części widoczne są też liczne domy wielorodzinne. Przez Zwierzyniec przepływa Wisła. Jest to spokojna okolica, będąca idealnym miejscem do życia dla osób w każdym wieku. Na jej infrastrukturę składają się wszystkie niezbędne obiekty, czyli przedszkola, szkoły, jednostki sportowe, a także przychodnie lekarskie oraz różnego typu sklepy. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 780. Regularnie kursują tu linie autobusów miejskich i tramwajów, a niedaleko znajduje się lotnisko.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Jadwigi 11?

Przez Zwierzyniec przechodzi droga wojewódzka nr 780 i droga krajowa nr 7. Niedaleko znajduje się również Port Lotniczy Kraków-Balice. Z dzielnicy kursują też linie autobusowe i tramwajowe łączące rejon z resztą miasta.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jadwigi 11 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2900 metrów od inwestycji Jadwigi 11 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Główny tor 11.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Jadwigi 11 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jadwigi 11 znajduje się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: XXVII Liceum Ogólnokształcące w odległości 140 m, Prywatna Szkoła Podstawowa Salwator w odległości 150 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 18 w Krakowie w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Jadwigi 11 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Spec-Med Sp. z o.o. w odległości 70 m, Krakowski Szpital Reumatologii i Rehabilitacji w odległości 400 m, Centrum Medycyny Profilaktycznej w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jadwigi 11 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Żabka, w odległości 260 m znajduje się Gorąco Polecam, w odległości 280 m znajduje się Awiteks.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jadwigi 11 w odległości 170 m znajduje się boisko / kort, w odległości 180 m znajduje się boisko / kort, w odległości 200 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 17.07.2020
Data aktualizacji: 06.09.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: