Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Zielony Most

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zielony Most, oferowane bezpośrednio przez

Galinvest Spółka z o.o Sp. k.

Kraków, Bronowice, ul. Zielony Most

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 516 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zielony MostZielony Most

11 zdjęć

Zielony Most
Zielony Most
Zielony Most
Zielony Most

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 44 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Zielony Most logo

Prezentujemy Państwu nasz nowy projekt mieszkaniowy. Kameralny, zatopiony w istniejącą, niemal parkową zieleń. Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Zielony Most w dzielnicy Krowodrza. Kiedyś tereny te stanowiły wieś Bronowice Małe, dziś jest to modna dzielnica Krakowa z nową zabudową, ciesząca się dużą popularnością wśród Klientów. Doskonale skomunikowana zarówno z centrum miasta jak i obwodnicą Krakowa. Do przystanku tramwajowego pieszo 5 minut, do lotniska samochodem 5 minut. W pobliżu szkoły, przedszkola, tereny zielone, galerie handlowe, bogate zaplecze usługowo-handlowe oraz centrum giełdowo-handlowe Balicka.

Naszą inwestycję zaprojektowaliśmy w bardzo nowoczesny sposób, starając się skomponować ją z porastającą teren działki zielenią. Odcienie szarości i grafitu na elewacjach oraz duża ilość przeszkleń nadają bryłom budynków wyrazisty charakter. W ramach inwestycji wybudujemy trzy trzykondygnacyjne budynki, z czego ostatnią kondygnację stanowią klimatyczne poddasza. Elewacje urozmaiciliśmy wykuszami, lukarnami i cofniętymi tarasami. Dla każdego z mieszkań przewidzieliśmy miejsce postojowe w garażu podziemnym, cały teren zagospodarujemy małą architekturą oraz uzupełnimy ciekawymi kompozycjami roślinnymi.

W naszej ofercie znajdą Państwo mieszkania o metrażach od 25 do 72m2 – w układzie jedno, trzy lub cztero-pokojowym. Inwestycja ma kameralny i zaciszny charakter. Budynki położone będą na przewyższeniu terenu, w otoczeniu zieleni, w drugiej linii zabudowy. Mieszkania parterowe posiadają ogródki, dzięki czemu wychodząc z mieszkania można będzie cieszyć się otaczającą inwestycję zielenią. Mieszkania zlokalizowane na ostatniej kondygnacji będą oferowały do dyspozycji przestronne tarasy.

Łącznie w inwestycji zaoferujemy tylko 44 lokale mieszkalne.

Dbamy o standard wykończenia, starannie dobieramy detale i wybieramy je z materiałów o najwyższej jakości korzystając z wiedzy i doświadczenia renomowanego generalnego wykonawcy, firmy GRIMBUD.

Inwestycja Zielony Most znajduje się na Bronowicach, ul. Zielony Most (5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Galinvest Spółka z o.o Sp. k.

Inwestycja Zielony Most została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 44 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zielony Most nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Galinvest Spółka z o.o Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Osiedle jest realizowane w drugiej linii zabudowy przy ul. Zielony Most. Dojazd do budynków jest zapewniony wprost z ulicy Zielony Most nowoprojektowanym wjazdem. Na ulicę Zielony Most można dostać się bezpośrednio zulicy Balickiej lub Katowickiej.

Przykładowe odległości:

-do pętli tramwajowej – 360m;

-do lotniska Balice – 7,7 km;

-do szkoły podstawowej nr 50 im. W. Tetmajera, ul. Katowicka 28 – po sąsiedzku

-do przedszkola Gwiazdeczka, ul. W. Tetmajera – 500m

-do Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”, ul. W. Tetmajera 28 – 600m;

-do Galerii Bronowice, Ikea, Makro – 2,6km

-do obwodnicy Krakowa – 2 km

-do centrum giełdowo-handlowego Balicka – 400m

W pobliżu inwestycji przebiegają linie tramwajowe nr 4,8,13,64 oraz zatrzymuje się kilkanaście autobusów, w tym linia numer 208. Dzięki temu mieszkańcy naszej inwestycji będą mieli które możliwość bezpośredniego dojazdu do niemal każdej dzielnicy Krakowa. Oprócz tego do Dworca Głównego, Lotniska Balice i podmiejskich miejscowości włączonych do Parków Krajobrazowych Dolinek Krakowskich. W pobliżu inwestycji projektowany jest również przystanek kolejki podmiejskiej, dzięki której do dworca głównego będzie można dojechać w 7 minut, do lotniska w 5 minut.

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zielony Most?

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielony Most mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 219 metrów od inwestycji Zielony Most znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bronowice Małe 06.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zielony Most znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Most znajduje się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 50 w odległości 36 m, szkoła w odległości 40 m, szkoła w odległości 46 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zielony Most jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: AlbusDent w odległości 240 m, Medycyna Rodzinna Sp. z o.o. NZOZ w odległości 252 m, Anna Golonka Gabinet Pediatryczny w odległości 339 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielony Most składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 229 m znajduje się Żabka, w odległości 254 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 258 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Most w odległości 48 m znajduje się boisko / kort, w odległości 84 m znajduje się boisko / kort, w odległości 86 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023