Galinvest Spółka z o.o Sp. k. logo

Galinvest Spółka z o.o Sp. k.

Kraków, ul. Szwedzka 25/2
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Spółki działające w Polsce pod marką Galinvest należą do Grupy Kapitałowej Firepoltron Limited, która aktywnie prowadzi działalność inwestycyjną w sektorze nieruchomościowym, w tym na krajowym rynku deweloperskim. Pierwsze inwestycje w Krakowie realizowane pod marką Galinvest rozpoczęte zostały w 2009 roku.

W składzie zespołu Galinvest oraz wśród osób stale współpracujących, znajdują się osoby od wielu lat aktywne w sektorze inwestycji nieruchomościowych, które na koncie mają wiele zrealizowanych projektów mieszkaniowych oraz komercyjnych.

Główny udziałowiec, oprócz rynku deweloperskiego, działa prężnie w sektorze usług medycznych, farmaceutycznych oraz finansowych, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Daje to spółkom z grupy solidne podstawy funkcjonowania i bezpieczeństwo finansowania. Narzuca również wysokie standardy pracy i dbałości o klienta.

Polityka firmy zakłada tworzenie odrębnej spółki celowej, skoncentrowanej na realizacji konkretnego projektu mieszkaniowego. Ma to na celu zwiększenie przejrzystości finansowania, kontroli i bezpieczeństwa dla klientów.

Pierwszą spółką, która powstała w celu realizacji inwestycji mieszkaniowej przy ul. Szwedzkiej 25 w Krakowie, była Galinvest sp. z o.o., sp. k. Zbudowała blisko 40 apartamentów i mieszkań, które od momentu rozpoczęcia sprzedaży cieszyły się dużym zainteresowaniem. Sukces sprzedażowy pierwszej inwestycji wynikał z bardzo dokładnego zaplanowania produktu oferowanego klientom oraz dbałości o każdy najmniejszy szczegół w czasie jego tworzenia. Model realizacji inwestycji mieszkaniowej, w którym pieniądze klienta są zdeponowane na zamkniętych rachunkach bankowych, a finansowanie 100% nakładów, zapewnione ze strony instytucji finansowej, sprawdził się doskonale i jest z sukcesem powielany w kolejnych inwestycjach.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Galinvest Spółka z o.o Sp. k. logo
Galinvest Spółka z o.o Sp. k.
Kraków, ul. Szwedzka 25/2
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: