Osiedle Estella

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFrax-Bud Franciszek Drożdż

Ceny od: 8 179 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Estella dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
20.M34
3
51,34 m²
3
419 916 zł8 179 zł/m²

Oferty specjalne

 • Promocja

  Podwójne miejsce postojowe w garażu gratis.

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Osiedle Estella to inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Czyżyny przy rogu ul. Stella Sawickiego i ul. Włodarczyka.W dwóch budynkach łącznie znajdują się 82 mieszkania - 2 i 3-pokojowe o zróżnicowanej powierzchni od 34 do 66 m². Dodatkowo w ofercie posiadamy 144 lokale z funkcją mieszkalną 1- pokojowe o metrażu 16-24m2. Atrakcyjne lokum znajdzie tu zarówno rodzina z dziećmi, jak i inwestor szukający mieszkania pod wynajem. Nowoczesny projekt Osiedle Estella uwzględnia dwa parkingi podziemne, naziemne miejsca postojowe, estetyczną zieleń w częściach wspólnych i łatwo dostępne lokale usługowe na parterze. Mieszkanie na nowym osiedlu to także niższe koszty eksploatacji, które bezpośrednio przekładają się na wysokość comiesięcznych rachunków. Wybierając mieszkanie od firmy FRAX-BUD zyskujesz nie tylko dobrą lokalizację, ale również wygodę trudną do przecenienia. Dojazd z mieszkania na Osiedle Estella do centrum Krakowa zajmuje zaledwie 15 minut. Dużym plusem jest dostępność komunikacji miejskiej. W pobliżu osiedla znajdują się przystanki autobusowe obsługujące ponad 15 linii miejskich i aglomeracyjnych. Mieszkanie w tętniącej życiem dzielnicy to nie tylko wygoda, ale także ogromna oszczędność czasu.

Inwestycja Osiedle Estella znajduje się na Czyżynach, ul. Stella Sawickiego/Włodarczyka (4.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Frax-Bud Franciszek Drożdż.

Inwestycja Osiedle Estella została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 226 nowych mieszkań. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Estella pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 51 metrów kwadratowych w cenie od 8 179 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 51 m2 w cenie od 419 916 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Frax-Bud Franciszek Drożdż przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 226 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 51 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się na poziomie 419 916 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi 8 179 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Estella

Czyżyny, czyli dzielnica XIV Krakowa leży w centralnej części miasta i zajmuje powierzchnię 1225,68 ha. Mieszka w niej 26 699 osób. Jest to jedna z bardziej zindustrializowanych części miasta. Znajduje się tu m.in. Elektrociepłownia Kraków i Krakowski Park Technologiczny. Początkowo krajobraz Czyżyn miał charakter stricte przemysłowy, jednak w latach 70-tych i 80-tych XXw. zaczęły powstawać także osiedla mieszkaniowe dla pracowników pobliskich zakładów. Z czasem zostały one odnowione, a zabudowa jest w ostatnich latach uzupełniana kolejnymi nieruchomościami pełniącymi funkcję mieszkalną. Zadbano również o rozbudowę infrastruktury społecznej w postaci m.in. przedszkoli i szkół. W dzielnicy znajduje się także krakowska Akademia Wychowania Fizycznego. Na Czyżynach bez problemu znajdziemy tereny zielone. Poza działkami, mamy tu Lasek Łęgowski i 60-hektarowy Park Lotników Polskich będący drugim, co do wielkości parkiem w mieście. W dzielnicy mieści się także Muzeum Lotnictwa Polskiego. Ze względu na swoje znaczenie przemysłowe, Czyżyny są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Biegnie przez nie także droga krajowa i droga wojewódzka.

Komunikacja

Czyżyny mają bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Krakowa. Regularnie odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Dodatkowo biegnie tędy droga wojewódzka nr. 776, a północną granicę dzielnicy stanowi droga krajowa nr. 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Estella mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Osiedle Estella znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wiślicka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Estella znajduje się się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne Nasze Skarby Nr 1 w odległości 220 m, Przedszkole Prywatne Nr 1 Pilch Teresa Grażyna w odległości 410 m, SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 182 PRZY ŹRÓDEŁKU W KRAKOWIE w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Estella składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Steskal, w odległości 200 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 200 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Estella w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.09.2018

Data aktualizacji: 26.05.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie