Frax-Bud Franciszek Drożdż logo

Frax-Bud Franciszek Drożdż

Kraków, ul. Na Zakolu Wisły 12A/LU1
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Frax-Bud jako samodzielny podmiot gospodarczy zaistniał na krakowskim rynku budowlanym w roku 1990. Przedmiotem działalności firmy jest budownictwo mieszkaniowe (mieszkania i lokale użytkowe). Firma Frax-Bud charakteryzuje się stabilną pozycją na rynku i opierając się na innowacyjnych technologiach realizował swoje projekty na terenie miasta Krakowa w dzielnicy Ruczaj. W celu zapewnienia dalszego rozwoju firma Frax-Bud poszukuje nowych działek do inwestowania na terenie Krakowa i okolic.

Posiadamy w sprzedaży 40 nieruchomości w 2 inwestycjach

 • Nadmorskie Apartamenty Piaskowa
  4 kw. 2024
  Apartamenty nadmorskie PIASKOWA Oferta bezpośrednio od dewelopera! Rozpoczęcie budowy - Wrzesień 2023 Zakończenie budowy - 4 kwartał 2024 Kameralny budynek powstanie w cichej i spokojnej okolicy na końcu ul. Piaskowej. Ze wzgórza od strony pn-wsch rozpościerać się będzie przepiękny widok na morze. Do plaży w Chłapowie - zejście nr 12 - zaledwie 600 m - 7 minut pieszo. W okolicy liczne punkty

  Nadmorskie Apartamenty Piaskowa

  ul. Piaskowa , Chłapowo, pucki(2.2 km od centrum)
  Frax-Bud Franciszek Drożdż
 • Fort Natura
  4 kw. 2023
  Osiedle Fort Natura powstaje pod adresem ul. Wybickiego 5w dzielnicy Krowodrza w Krakowie. Cztery budynki zostaną usytuowane na działce o powierzchni ponad 18 000 m kw. W centralnej części osiedla powstanie zielony park ze strefą relaksu i alejkami. Idealne miejsce dla osób które cenią sobie aktywny styl życia i bliskość natury, a po intensywnym dniu pracy szukają spokoju i wytchnienia.

  Fort Natura

  ul. Wybickiego Józefa 5 , Prądnik Biały, Kraków(2.5 km od centrum)
  Frax-Bud Franciszek Drożdż

Zakończyliśmy sprzedaż 7 inwestycji

Kontakt

Frax-Bud Franciszek Drożdż logo
Frax-Bud Franciszek Drożdż
Kraków, ul. Na Zakolu Wisły 12A/LU1
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: