Jesionova

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFracthon Jesionowa Sp. z o.o. Sp.k.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Jesionova dostępnych jest 14 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B2.M1
2
56,2 m²
Parter
A1.M1
3
74,44 m²
Parter
A1.M2
3
71,96 m²
Parter
A1.M3
3
74,7 m²
Parter
A1.M4
3
75,55 m²
1
A2.M6
3
81,91 m²
2
B1.M3
3
80,68 m²
Parter
B1.M6
3
75,46 m²
1
B1.M9
3
75,37 m²
2
A1.M7
4
92,93 m²
2
A2.M2
4
96,44 m²
Parter
A2.M4
4
96,55 m²
1
B1.M1
4
87,72 m²
Parter
B2.M7
4
96,03 m²
2

Opis Inwestycji

ŻYJ MIASTEM, ODETCHNIJ WOLĄInwestycja Jesionova to kameralny kompleks dwóch budynków wielorodzinnych zlokalizowanych nad brzegiem Rudawy przy ulicy Jesionowej. Prestiżowa okolica z widokiem na malownicze wzgórza Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego to idealne miejsce dla tych, którzy szukają harmonii pomiędzy odpoczynkiem a życiem w centrum. W naszej ofercie znajdzie się 31 lokali mieszkaniowych o zróżnicowanej powierzchni od 37,46 do 145,42 m2 . Architekci dodatkowo zadbali o atrakcyjne zagospodarowanie części wspólnej i stworzenie strefy wypoczynku dla mieszkańców. Inwestycja została wybudowana i posiada pozwolenie na użytkowanie.

Inwestycja Jesionova znajduje się na Zwierzyńcu, ul. Jesionowa 19 (4.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Fracthon Jesionowa Sp. z o.o. Sp.k..

Inwestycja Jesionova została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 31 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Jesionova pozostało na sprzedaż 14 mieszkań o powierzchniach od 56 do 97 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 56 m2 (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 72 do 82 m2 (8 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 88 do 97 m2 (5 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Fracthon Jesionowa Sp. z o.o. Sp.k. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 31 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, sala fitness.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 14 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 56 do 97 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Jesionova

SKĄPANE W MIEŚCIE, ZANURZONE W ZIELENI Inwestycja Jesionova to idealne miejsce dla osób, które chcą aktywnie korzystać z uroków mieszkania w centrum miasta i jednocześnie marzą o kameralnej atmosferze. Dobrze skomunikowana okolica i bliskość centrum: • dojazd w 15 minut do centrum miasta odległego o około 5 km, • dogodny dojazd do autostrady A-4 i Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice, • bliskość przedszkola i szkół (Wola Justowska oraz os. Bronowice Nowe), • w pobliżu znajduje się wiele obiektów handlowych, restauracji, poczty, oddziałów kilku banków. Wielkim atutem lokalizacji jest sąsiedztwo terenów zielonych i obiektów rekreacyjnych takich jak: Park Decjusza i ciąg rekreacyjny wzdłuż rzeki Rudawy, Lasek Wolski, Kopiec Kościuszki z popularną trasą spacerową, Błonia Krakowskie, szybka dostępność do Bulwarów Wiślanych, tereny sportowe – (kluby sportowe Wisła, Cracovia), centrum tenisowe na Woli, Krakowskie ZOO, Obserwatorium.

Zwierzyniec jest VII dzielnicą Krakowa, która zajmuje obszar o powierzchni 2873,10 ha i znajduje się w zachodniej części miasta. Mieszka tu 20 454 osób. Jest to obszar Krakowa, w którym znaleźć można najwięcej terenów zielonych. To właśnie na Zwierzyńcu znajdują się krakowskie Błonia, a także Kopiec Kościuszki i część Lasu Wolskiego. Działa tu również ogród zoologiczny. Jeśli chodzi o zabudowę, to jej typ zależny jest od konkretnej części dzielnicy. Na Salwatorze dominują budynki powstałe przed II wojną światową, które gdzieniegdzie uzupełnione są nowymi nieruchomościami. Na Woli Justowskiej przeważają wille wraz z zabudową szeregową. Podobnie jest na Zakamyczu, choć w tej części widoczne są też liczne domy wielorodzinne. Przez Zwierzyniec przepływa Wisła. Jest to spokojna okolica, będąca idealnym miejscem do życia dla osób w każdym wieku. Na jej infrastrukturę składają się wszystkie niezbędne obiekty, czyli przedszkola, szkoły, jednostki sportowe, a także przychodnie lekarskie oraz różnego typu sklepy. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 780. Regularnie kursują tu linie autobusów miejskich i tramwajów, a niedaleko znajduje się lotnisko.

Komunikacja

Przez Zwierzyniec przechodzi droga wojewódzka nr 780 i droga krajowa nr 7. Niedaleko znajduje się również Port Lotniczy Kraków-Balice. Z dzielnicy kursują też linie autobusowe i tramwajowe łączące rejon z resztą miasta.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jesionova znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. MOZART w odległości 380 m, Przedszkole Niepubliczne "Polsko - Angielskie Clever Kids" w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jesionova składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Ekochatka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jesionova w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.02.2019

Data aktualizacji: 05.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie