Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Jesionova

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jesionowa, oferowane bezpośrednio przez

Fracthon Jesionowa Sp. z o.o. Sp.k.

Kraków, Zwierzyniec, ul. Jesionowa 19

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 43 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

JesionovaJesionova

8 zdjęć

Jesionova
Jesionova
Jesionova
Jesionova

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw
  • sala fitness

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 31 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

ŻYJ MIASTEM, ODETCHNIJ WOLĄ

Inwestycja Jesionova to kameralny kompleks dwóch budynków wielorodzinnych zlokalizowanych nad brzegiem Rudawy przy ulicy Jesionowej. Prestiżowa okolica z widokiem na malownicze wzgórza Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego to idealne miejsce dla tych, którzy szukają harmonii pomiędzy odpoczynkiem a życiem w centrum. W naszej ofercie znajdzie się 31 lokali mieszkaniowych o zróżnicowanej powierzchni od 37,46 do 145,42 m2 . Architekci dodatkowo zadbali o atrakcyjne zagospodarowanie części wspólnej i stworzenie strefy wypoczynku dla mieszkańców. Inwestycja została wybudowana i posiada pozwolenie na użytkowanie.

Inwestycja Jesionova znajduje się na Zwierzyńcu, ul. Jesionowa 19 (4.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Fracthon Jesionowa Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja Jesionova została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 31 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Jesionova nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Fracthon Jesionowa Sp. z o.o. Sp.k. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

SKĄPANE W MIEŚCIE, ZANURZONE W ZIELENI

Inwestycja Jesionova to idealne miejsce dla osób, które chcą aktywnie korzystać z uroków mieszkania w centrum miasta i jednocześnie marzą o kameralnej atmosferze.

Dobrze skomunikowana okolica i bliskość centrum:

• dojazd w 15 minut do centrum miasta odległego o około 5 km,

• dogodny dojazd do autostrady A-4 i Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice,

• bliskość przedszkola i szkół (Wola Justowska oraz os. Bronowice Nowe),

• w pobliżu znajduje się wiele obiektów handlowych, restauracji, poczty, oddziałów kilku banków.

Wielkim atutem lokalizacji jest sąsiedztwo terenów zielonych i obiektów rekreacyjnych takich jak: Park Decjusza i ciąg rekreacyjny wzdłuż rzeki Rudawy, Lasek Wolski, Kopiec Kościuszki z popularną trasą spacerową, Błonia Krakowskie, szybka dostępność do Bulwarów Wiślanych, tereny sportowe – (kluby sportowe Wisła, Cracovia), centrum tenisowe na Woli, Krakowskie ZOO, Obserwatorium.

Zwierzyniec jest VII dzielnicą Krakowa, która zajmuje obszar o powierzchni 2873,10 ha i znajduje się w zachodniej części miasta. Mieszka tu 20 454 osób. Jest to obszar Krakowa, w którym znaleźć można najwięcej terenów zielonych. To właśnie na Zwierzyńcu znajdują się krakowskie Błonia, a także Kopiec Kościuszki i część Lasu Wolskiego. Działa tu również ogród zoologiczny. Jeśli chodzi o zabudowę, to jej typ zależny jest od konkretnej części dzielnicy. Na Salwatorze dominują budynki powstałe przed II wojną światową, które gdzieniegdzie uzupełnione są nowymi nieruchomościami. Na Woli Justowskiej przeważają wille wraz z zabudową szeregową. Podobnie jest na Zakamyczu, choć w tej części widoczne są też liczne domy wielorodzinne. Przez Zwierzyniec przepływa Wisła. Jest to spokojna okolica, będąca idealnym miejscem do życia dla osób w każdym wieku. Na jej infrastrukturę składają się wszystkie niezbędne obiekty, czyli przedszkola, szkoły, jednostki sportowe, a także przychodnie lekarskie oraz różnego typu sklepy. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 780. Regularnie kursują tu linie autobusów miejskich i tramwajów, a niedaleko znajduje się lotnisko.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Jesionova?

Przez Zwierzyniec przechodzi droga wojewódzka nr 780 i droga krajowa nr 7. Niedaleko znajduje się również Port Lotniczy Kraków-Balice. Z dzielnicy kursują też linie autobusowe i tramwajowe łączące rejon z resztą miasta.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jesionova mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 519 metrów od inwestycji Jesionova znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sielanka 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Jesionova znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jesionova znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Podstawowa Montessori w odległości 471 m, Maltańskie Centrum Pomocy Dzieciom w odległości 834 m, przedszkole w odległości 846 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Jesionova jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital ortopedyczny "Ortopedicum" w odległości 716 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 745 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 768 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jesionova składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 283 m znajduje się Ekochatka, w odległości 406 m znajduje się Żabka, w odległości 438 m znajduje się Wojciech Wilk.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jesionova w odległości 275 m znajduje się basen, w odległości 495 m znajduje się lodowisko, w odległości 514 m znajduje się basen.

Data publikacji: 25.02.2019
Data aktualizacji: 20.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023