Jesionova

Mieszkania na sprzedaż ul. Jesionowa, oferowane bezpośrednio przez Fracthon Jesionowa Sp. z o.o. Sp.k.

Kraków, Zwierzyniec, ul. Jesionowa 19

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 223 oferty w najbliższej okolicy!

Jesionova

8 zdjęć

Jesionova
Jesionova
Jesionova
Jesionova

Najbliższe inwestycje

 • Rogalskiego

  Rogalskiego

  Matexi Polska Sp. Z o.o.

  Mieszkanie Zwierzyniec, Kraków
  ul. Rogalskiego 39
  4.9 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 70 m2
  • Mieszkań: 1
  • Pokoje: 3
 • Hamernia 29 - Etap II
  od: 9 950 zł/m2

  Hamernia 29 - Etap II

  Hamernia Invest Sp. z o.o.

  Mieszkanie Bronowice, Kraków
  ul. Hamernia 29
  4.6 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 75 m2
  • Mieszkań: 1
  • Pokoje: 4
 • Na Błonie 106

  Na Błonie 106

  Wawel Service Sp. z o.o.

  Mieszkanie Bronowice, Kraków
  ul. Na Błonie 106
  5.1 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 38-61 m2
  • Mieszkań: 21
  • Pokoje: 2-3

Opis Inwestycji

ŻYJ MIASTEM, ODETCHNIJ WOLĄ

Inwestycja Jesionova to kameralny kompleks dwóch budynków wielorodzinnych zlokalizowanych nad brzegiem Rudawy przy ulicy Jesionowej. Prestiżowa okolica z widokiem na malownicze wzgórza Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego to idealne miejsce dla tych, którzy szukają harmonii pomiędzy odpoczynkiem a życiem w centrum. W naszej ofercie znajdzie się 31 lokali mieszkaniowych o zróżnicowanej powierzchni od 37,46 do 145,42 m2 . Architekci dodatkowo zadbali o atrakcyjne zagospodarowanie części wspólnej i stworzenie strefy wypoczynku dla mieszkańców. Inwestycja została wybudowana i posiada pozwolenie na użytkowanie.

Inwestycja Jesionova znajduje się na Zwierzyńcu, ul. Jesionowa 19 (4.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Fracthon Jesionowa Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja Jesionova została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 31 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Jesionova nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Fracthon Jesionowa Sp. z o.o. Sp.k. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 31 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, sala fitness
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

SKĄPANE W MIEŚCIE, ZANURZONE W ZIELENI Inwestycja Jesionova to idealne miejsce dla osób, które chcą aktywnie korzystać z uroków mieszkania w centrum miasta i jednocześnie marzą o kameralnej atmosferze. Dobrze skomunikowana okolica i bliskość centrum: • dojazd w 15 minut do centrum miasta odległego o około 5 km, • dogodny dojazd do autostrady A-4 i Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice, • bliskość przedszkola i szkół (Wola Justowska oraz os. Bronowice Nowe), • w pobliżu znajduje się wiele obiektów handlowych, restauracji, poczty, oddziałów kilku banków. Wielkim atutem lokalizacji jest sąsiedztwo terenów zielonych i obiektów rekreacyjnych takich jak: Park Decjusza i ciąg rekreacyjny wzdłuż rzeki Rudawy, Lasek Wolski, Kopiec Kościuszki z popularną trasą spacerową, Błonia Krakowskie, szybka dostępność do Bulwarów Wiślanych, tereny sportowe – (kluby sportowe Wisła, Cracovia), centrum tenisowe na Woli, Krakowskie ZOO, Obserwatorium.

Zwierzyniec jest VII dzielnicą Krakowa, która zajmuje obszar o powierzchni 2873,10 ha i znajduje się w zachodniej części miasta. Mieszka tu 20 454 osób. Jest to obszar Krakowa, w którym znaleźć można najwięcej terenów zielonych. To właśnie na Zwierzyńcu znajdują się krakowskie Błonia, a także Kopiec Kościuszki i część Lasu Wolskiego. Działa tu również ogród zoologiczny. Jeśli chodzi o zabudowę, to jej typ zależny jest od konkretnej części dzielnicy. Na Salwatorze dominują budynki powstałe przed II wojną światową, które gdzieniegdzie uzupełnione są nowymi nieruchomościami. Na Woli Justowskiej przeważają wille wraz z zabudową szeregową. Podobnie jest na Zakamyczu, choć w tej części widoczne są też liczne domy wielorodzinne. Przez Zwierzyniec przepływa Wisła. Jest to spokojna okolica, będąca idealnym miejscem do życia dla osób w każdym wieku. Na jej infrastrukturę składają się wszystkie niezbędne obiekty, czyli przedszkola, szkoły, jednostki sportowe, a także przychodnie lekarskie oraz różnego typu sklepy. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 780. Regularnie kursują tu linie autobusów miejskich i tramwajów, a niedaleko znajduje się lotnisko.

Komunikacja

Przez Zwierzyniec przechodzi droga wojewódzka nr 780 i droga krajowa nr 7. Niedaleko znajduje się również Port Lotniczy Kraków-Balice. Z dzielnicy kursują też linie autobusowe i tramwajowe łączące rejon z resztą miasta.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Jesionova?

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Jesionova znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jesionova znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. MOZART w odległości 380 m, Przedszkole Niepubliczne "Polsko - Angielskie Clever Kids" w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jesionova składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Ekochatka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jesionova w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.02.2019
Data aktualizacji: 10.12.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: