Enklawa Twardowskiego

Oferta archiwalna

Kraków, Dębniki, ul. Twardowskiego 37

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 362 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Enklawa Twardowskiego

23 zdjęcia

Enklawa Twardowskiego
Enklawa Twardowskiego
Enklawa Twardowskiego
Enklawa Twardowskiego

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 39 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Pragniemy Państwu zaoferować ciekawą inwestycję zlokalizowaną u zbiegu ulic Twardowskiego i Mitkowskiego.Znakomita lokalizacja, wysoki standard i dobra cena to wiodące atuty naszej inwestycji.Znajdziecie tu Państwo 34 lokale mieszkalne o zróżnicowanej powierzchni od 25 do 104m2 oraz 5 bardzo atrakcyjnych lokali usługowych z witrynami i odrębnym bezpośrednim wejściem z ulicy. Budynek jest strategicznie położony  w  niedalekiej odległości od Starego Miasta  i Bulwarów Wiślanych. Tutaj przecinają się ważne trasy dojazdowe, które zapewniają szybką komunikację z całym Krakowem. Łączący dwa brzegi Most Grunwaldzki oraz bliskość innych kluczowych mostów gwarantuje sprawne przemieszczanie i nieskrępowane korzystanie z bogatej infrastruktury okolic.   Nasza propozycja skierowana jest dla tych którzy cenią czas, ale również dbających o komfort i wygodę. Budynek został wyposażony w windę i garaż podziemny. Zaprojektowane zostały duże okna dzięki czemu mieszkania będą idealnie doświetlone.  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Inwestycja Enklawa Twardowskiego znajduje się na Dębnikach, ul. Twardowskiego 37 (2.5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Enklawa Development.

Inwestycja Enklawa Twardowskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 39 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Enklawa Twardowskiego nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Enklawa Development nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Enklawa Twardowskiego?

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Enklawa Twardowskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Enklawa Twardowskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szwedzka 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Enklawa Twardowskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Enklawa Twardowskiego znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna CRESCO w odległości 90 m, Przedszkole Niepubliczne "Niebieska Żabka" w odległości 140 m, Przedszkole Montessori w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Enklawa Twardowskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Mila.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Enklawa Twardowskiego w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Dębnikach

Oferty na Dębnikach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: