Nowa Lipska

Mieszkania na sprzedaż ul. Przewóz, oferowane bezpośrednio przez

EKOPARK

Kraków, Podgórze, ul. Przewóz 44

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 733 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowa Lipska

10 zdjęć

Nowa Lipska
Nowa Lipska
Nowa Lipska
Nowa Lipska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • inteligentny dom

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 238 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 266 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (90): Część komórek w garażu podziemnym, część na poziomach z mieszkaniami. Szczegóły w biurze sprzedaży. Komórki lokatorskie w cenie 4 980 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (150 miejsc) : Parking platformowy (dolne w cenie 30 000 PLN, górne w cenie 28 000 PLN), zakup jest obowiązkowy. Plan dostępnych miejsc w Biurze Sprzedaży.
  • miejsca postojowe naziemne (25 miejsc) : Ogólnodostępne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka, staw

Opis inwestycji

Nowa Lipska to inwestycja mieszkaniowa na Podgórzu, w okolicy Płaszowa. Sąsiedztwo Pętli Mały Płaszów oraz ulicy Lipskiej umożliwia szybką i wygodną komunikację – z centrum, lotniskiem i poza miasto.

Inwestycję tworzą dwa budynki i rozległe przestrzenie wspólne pomiędzy nimi. Wewnętrzne patio zapewni mieszkańcom prywatność i dostęp do przyjaznych stref zabawy, aktywności i relaksu.

Udogodnienia inwestycji:

Inteligentne rozwiązania smart home, więcej miejsc postojowych niż mieszkań, komórki lokatorskie na poziomie -1 oraz kondygnacjach z mieszkaniami, stojaki na rowery i stacja napraw, paczkomat, video-domofony, system jednego klucza i monitoring.

Inwestycja charakteryzuje się dużymi odległościami między budynkami. Teren pomiędzy nimi to wspólne patio na którym mieszkańcy będą mogli wypocząć po całym dniu, rozwijać sąsiedzkie relacje i bawić się z najmłodszymi!

Komfortowe mieszkania:

W ofercie inwestycji powstają komfortowe mieszkania – każde z balkonem, loggią lub ogródkiem. Kilka mieszkań posiada dwa ogródki o łącznej powierzchni do 80 m². Inwestycja oferuje mieszkania 2-, 3- oraz 4-pokojowe.

Obecnie w sprzedaży jest dwa budynki:

- Budynek B z planowanym terminem realizacji na I kwartał 2022

- Budynek A z termin realizacji przewidzianym na III kwartał 2022

Inwestycja Nowa Lipska znajduje się na Podgórzu, ul. Przewóz 44 (4.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez EKOPARK.

Inwestycja Nowa Lipska została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 238 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowa Lipska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców EKOPARK przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (150 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (25 miejsc)

W inwestycji znajduje się 90 komórek lokatorskich Część komórek w garażu podziemnym, część na poziomach z mieszkaniami. Szczegóły w biurze sprzedaży..

Lokalizacja inwestycji

Komunikacja

W odległości 100 m znajduje się pętla tramwajowo-autobusowa Mały Płaszów. Tuż przy inwestycji biegną ścieżki rowerowe i 3 pasmowa ul. Lipska prowadząca w stronę centrum, do obwodnicy i autostrady A4. Ponadto okolica zapewnia trzy stacje PKP i wygodny dojazd na lotnisko.

Znakomicie skomunikowana lokalizacja i bardzo atrakcyjne otoczenie naturalne czynią to miejsce idealnym do zamieszkania.

Otoczenie naturalne:

Nowa Lipska to doskonałe miejsce dla osób ceniących aktywny tryb życia, lubiących przestrzeń z zielonymi terenami w niedalekim sąsiedztwie. W okolicy znajdują się parki, bulwary wiślane ze ścieżkami, tereny rekreacyjne z orlikami i zalew Bagry z całą gamą atrakcji!

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi.

Dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowa Lipska?

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Lipska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1570 metrów od inwestycji Nowa Lipska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Prokocim.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowa Lipska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Lipska znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Pod Magnolią w odległości 220 m, przedszkole w odległości 230 m, Żlobek "Pod Magnolią" w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowa Lipska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Judym, Filia w odległości 250 m, Klinika Rehabilitacji Funkcjonalnej "Votum-Reha Plus" w odległości 440 m, Maestic Dental Studio w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Lipska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Spar, w odległości 180 m znajduje się Lewiatan, w odległości 190 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Lipska w odległości 420 m znajduje się boisko / kort, w odległości 430 m znajduje się boisko / kort, w odległości 490 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 09.09.2020
Data aktualizacji: 07.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: