Willa Rudawa

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBorowego sp. z o. o. sp. k.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 101 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • River Lane(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Zwierzyniec, ul. Piotra Borowego (3.8 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 10 772/m2
  River Lane
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 71 - 79 m2
  Liczba pokoi: 3
  Core Development
 • U Przybyszewskiego(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Bronowice, ul. Przybyszewskiego 83 (3.6 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 10 501/m2
  U Przybyszewskiego
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 54 - 142 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  EKOPARK
 • Rogalskiego(1.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Zwierzyniec, ul. Rogalskiego 39 (4.9 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 10 911/m2
  Rogalskiego
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 29
  Powierzchnia: 50 - 107 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  Matexi Polska Sp. Z o.o.

Opis Inwestycji

Willa Rudawa

Willa Rudawa to kameralna i elegancka inwestycja wyróżniająca się doskonałą lokalizacją, nowoczesną architekturą oraz wysokim standardem wykończenia. W naszej ofercie znajdą Państwo apartamenty o metrażu od 38 do nawet 300 m². Każdy z nich posiada przypisane miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz przestronny balkon. Do mieszkań na parterze przynależy również ogródek. Aby zapewnić mieszkańcom komfortowe warunki budynek został wyposażony w dwie cichobieżne windy, a teren wokół inwestycji zostanie ogrodzony.- kameralna i elegancka inwestycja- podziemny garaż i przydomowe ogródki- pełne zieleni tereny rekreacyjne- wysoki standard wykończenia- mieszkania od 38 m²

Inwestycja Willa Rudawa znajduje się na Zwierzyńcu, ul. Piotra Borowego 45 (3.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Borowego sp. z o. o. sp. k..

Inwestycja Willa Rudawa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Willa Rudawa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 47 do 143 metrów kwadratowych w cenie od 10 300 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Borowego sp. z o. o. sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 11 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (11).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, własna kotłownia, siłownia plenerowa, wózkarnia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Willa Rudawa

Willa Rudawa powstaje na Woli Justowskiej – historycznej dzielnicy Krakowa, uznanej przez jego mieszkańców za jedną z najlepszych lokalizacji. Ta położona niedaleko centrum, ale także pełna zieleni część miasta charakteryzuje się kameralną zabudową, bogactwem przyrody i pięknymi krajobrazami. Wola Justowska to również wymarzone miejsce do rekreacji, z wieloma trasami spacerowymi i ścieżkami rowerowymi. Tuż obok naszej inwestycji płynie rzeka Rudawa, w bliskim sąsiedztwie znajduje się Las Wolski, Kopiec Kościuszki, Park Decjusza i Błonia.

Zwierzyniec jest VII dzielnicą Krakowa, która zajmuje obszar o powierzchni 2873,10 ha i znajduje się w zachodniej części miasta. Mieszka tu 20 454 osób. Jest to obszar Krakowa, w którym znaleźć można najwięcej terenów zielonych. To właśnie na Zwierzyńcu znajdują się krakowskie Błonia, a także Kopiec Kościuszki i część Lasu Wolskiego. Działa tu również ogród zoologiczny. Jeśli chodzi o zabudowę, to jej typ zależny jest od konkretnej części dzielnicy. Na Salwatorze dominują budynki powstałe przed II wojną światową, które gdzieniegdzie uzupełnione są nowymi nieruchomościami. Na Woli Justowskiej przeważają wille wraz z zabudową szeregową. Podobnie jest na Zakamyczu, choć w tej części widoczne są też liczne domy wielorodzinne. Przez Zwierzyniec przepływa Wisła. Jest to spokojna okolica, będąca idealnym miejscem do życia dla osób w każdym wieku. Na jej infrastrukturę składają się wszystkie niezbędne obiekty, czyli przedszkola, szkoły, jednostki sportowe, a także przychodnie lekarskie oraz różnego typu sklepy. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 780. Regularnie kursują tu linie autobusów miejskich i tramwajów, a niedaleko znajduje się lotnisko.

Komunikacja

Przez Zwierzyniec przechodzi droga wojewódzka nr 780 i droga krajowa nr 7. Niedaleko znajduje się również Port Lotniczy Kraków-Balice. Z dzielnicy kursują też linie autobusowe i tramwajowe łączące rejon z resztą miasta.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Rudawa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Willa Rudawa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Strzelnica.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Rudawa znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa Montessori w Krakowie w odległości 310 m, Samorządowe Przedszkole nr 76 im. Św.Jadwigi Królowej Polski w Krakowie w odległości 320 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Rudawa w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.04.2018

Data aktualizacji: 21.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie