Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Bronowicka 5

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bronowicka, oferowane bezpośrednio przez

Apartamenty Bronowicka 5

Kraków, Bronowice, ul. Bronowicka 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 582 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Bronowicka 5Apartamenty Bronowicka 5

5 zdjęć

Apartamenty Bronowicka 5
Apartamenty Bronowicka 5
Apartamenty Bronowicka 5
Apartamenty Bronowicka 5

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • recepcja
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 41 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (42)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (47 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

„Apartamenty Bronowicka 5” to nowa inwestycja położona na samym początku Bronowic, u zbiegu ulic Bronowickiej i Głowackiego. Budynek został zaprojektowany z dużą dbałością o detale, estetykę elewacji i części wspólnych oraz wysoki standard i dobór materiałów zapewniających wysoką trwałość w użytkowaniu. Z myślą o przyszłych mieszkańcach zaplanowaliśmy komfortowe, doskonale doświetlone mieszkania z funkcjonalnie zaplanowaną przestrzenią. W szerokiej gamie metraży od 37 m2 do 95 m2 przewidzieliśmy zarówno małe dwupokojowe mieszkania jak i większe trzy i czteropokojowe. Każde z mieszkań posiada balkon, a mieszkania na parterze ogródek. Dla wygody mieszkańców przy wejściu do budynku zlokalizowana będzie recepcja, a komfortową komunikację między kondygnacjami zapewni cichobieżna winda.

Inwestycja Apartamenty Bronowicka 5 znajduje się na Bronowicach, ul. Bronowicka 5 (3.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Apartamenty Bronowicka 5.

Inwestycja Apartamenty Bronowicka 5 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 41 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Bronowicka 5 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Apartamenty Bronowicka 5 przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (47 miejsc)

W inwestycji znajdują się 42 komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Jednym z niezaprzeczalnych atutów prezentowanej inwestycji jest doskonała lokalizacja. W jej bliskim sąsiedztwie znajdują się przedszkola, szkoły, uczelnie wyższe i wszelkiego rodzaju usługi. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno bliskość placówek handlowych (Galeria Bronowice, IKEA, Castorama) jak i miejsc wypoczynku czy aktywności fizycznej (Błonia czy Park Jordana).

To miejsce doskonale skomunikowane, z którego mieszkańcy będą mogli dostać się szybko i sprawnie do centrum miasta, na obwodnicę czy na lotnisko, omijając korki. Położony vis a vis przystanek MPK umożliwia dojazd tramwajem już w kilka minut do ścisłego centrum jak i do innych zakątków Krakowa. W niedalekiej odległości znajduje się odnowiony peron szybkiej kolei PKP, stacja Kraków-Łobzów.

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Bronowicka 5?

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Bronowicka 5 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1067 metrów od inwestycji Apartamenty Bronowicka 5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Łobzów tor 303.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Bronowicka 5 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Bronowicka 5 znajdują się 52 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 82 w odległości 17 m, przedszkole w odległości 61 m, przedszkole w odległości 276 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Bronowicka 5 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: dr Englert DermaClinic w odległości 33 m, VeronaMed w odległości 69 m, NZOZ Famed w odległości 375 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Bronowicka 5 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Żabka, w odległości 70 m znajduje się Lewiatan, w odległości 178 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Bronowicka 5 w odległości 132 m znajduje się WKS Wawel, w odległości 137 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 144 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 22.10.2020
Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023