Wodna II

Mieszkania na sprzedaż ul. Wodna, oferowane bezpośrednio przez Activ Investment Sp. z o.o.

Kraków, Podgórze, ul. Wodna

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1168 ofert w najbliższej okolicy!

Wodna II

5 zdjęć

Wodna II
Wodna II
Wodna II
Wodna II

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Wodna II to niezwykle atrakcyjna oferta zarówno singli, młodych małżeństw, rodzin z dziećmi jak również doskonała i bezpieczna lokata dla inwestorów zainteresowanych branżą mieszkaniową.

W budynku powstanie 66 jasnych i przestronnych mieszkań o powierzchniach od 29 do 66 m². Każde zostało indywidualnie zaprojektowane by w pełni wykorzystać potencjał i zadowolić potrzeby wszystkich mieszkańców.

Marzysz o kawałku własnej zieleni? Wybierając mieszkanie na parterze możesz stworzyć wyjątkową przestrzeń dla siebie i dla rodziny w przynależnym ogródku lub wybrać mieszkanie z balkonem.

Dla przyszłych mieszkańców zadbaliśmy także o szereg udogodnień. Zakończenie I etapu inwestycji planowane jest na IV kwartał 2021 r., zaś II etapu na IV kwartał 2022 r.

Wodna II to kameralna inwestycja charakteryzująca się nowoczesnym designem oraz nowocześnie zaprojektowaną przestrzenią z jasnymi i słonecznymi mieszkaniami i funkcjonalnie zaprojektowanymi częściami wspólnymi.

Inwestycja Wodna II znajduje się na Podgórzu, ul. Wodna (3.5 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Activ Investment Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 66 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wodna II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Activ Investment Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 66 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się staw, zalew

Lokalizacja inwestycji

Płaszów oferuje mieszkańcom wiele atrakcji. Bliskość Zalewu Bagry, będącego jednym z ulubionych kąpielisk w Krakowie, liczne ścieżki rowerowe oraz sam Staw Płaszowski, który w najbliższym czasie zostanie zrewitalizowany zapewni przyszłym mieszkańcom niezliczone możliwości spędzania wolnego czasu oraz realizowania swoich pasji.

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wodna II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wodna II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Wodna II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gromadzka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wodna II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wodna II znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "KRAINA ODKRYWCY" w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wodna II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Żabka, w odległości 270 m znajduje się Supermarket "Arged", w odległości 460 m znajduje się Bazarek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wodna II w odległości 490 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Klub Miazga Squash.

Data publikacji: 18.08.2021
Data aktualizacji: 18.08.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: