Wzgórze Krzemionki

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupa Matejek

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1382 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Jerozolimska(0.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Jerozolimska (3.5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 9 300/m2
  Jerozolimska
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 159
  Powierzchnia: 39 - 88 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 140 ofert
  Cordia Polska
 • Wodna 34(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Wodna 34 (3.7 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 9 000 brutto/m2
  Wodna 34
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 53
  Powierzchnia: 25 - 79 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 28 ofert
  Activ Investment Sp. z o.o.
 • Sensity(1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Wielicka 113 (4.6 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 382 brutto/m2
  Sensity
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 37
  Powierzchnia: 32 - 76 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 16 ofert
  Sento S.A.

Opis Inwestycji

Wzgórze Krzemionki to nowa inwestycja zlokalizowana na Podgórzu przy ulicy Jerozolimskiej 2 w Krakowie. Okolica budynku to idealne połączenie dla wszystkich, którzy cenią sobie bliskość miasta i terenów zielonych zarazem. Położenie inwestycji gwarantuje doskonały dostęp do Krzemionek Podgórskich, a stamtąd do Parku Bednarskiego i Wzgórza Lasoty z Kopcem Kraka, z którego można podziwiać jedną z najpiękniejszych panoram Krakowa. Okolica ulicy Wielickiej zapewnia doskonałą komunikację z centrum i wszystkimi innymi dzielnicami miasta, dzięki szerokiej siatce połączeń tramwajowych i autobusowych. Wybierając inwestycję Wzgórze Krzemionki zyskuje się… Miasto i zieleń w zasięgu ręki.W budynku znajdować się będzie 97 funkcjonalnie zaprojektowanych apartamentów, dostępnych w metrażu od 41 do 79 metrów kwadratowych oraz 5 lokali usługowych, zlokalizowanych na parterze. Do każdego apartamentu przynależy przestronny balkon lub przydomowy ogród. Dodatkowo, dla jeszcze większej wygody mieszkańców, w garażu podziemnych znajdować się będą miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.W trakcie budowy inwestycji zastosowane zostaną materiały najlepszej jakości, z dbałością o każdy szczegół dla zachowania estetyki na miarę najwyższych standardów. Nowoczesna architektura oraz innowacyjne technologie zapewniają, że budynek będzie się wyróżniał na mapie Krakowa. Całodobowy monitoring zapewnia bezpieczeństwo i komfort mieszkania. Inwestycja dedykowana jest osobom, które korzystają z uroków miasta, jednocześnie doceniając odpoczynek w otoczeniu zieleni i ciszy.Dbając o osoby, które rozważają zakup swojego pierwszego lokum, część apartamentów objętych jest programem Mieszkanie dla Młodych. Zapewniamy także możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy doradców kredytowych oraz współpracujemy z branżą zajmującą się aranżacją wnętrz.

Inwestycja Wzgórze Krzemionki znajduje się na Podgórzu, ul. Jerozolimska 2 (3.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Grupa Matejek.

Inwestycja Wzgórze Krzemionki została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 97 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wzgórze Krzemionki pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa Matejek przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 97 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Wzgórze Krzemionki

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wzgórze Krzemionki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Wzgórze Krzemionki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dworcowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wzgórze Krzemionki znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Podstawowa HORME im. Marii Montessori z oddziałmi integracyjnymi w odległości 260 m, Akademia Banków Spółdzielczych Fundacji Rozwoju Bankowości Spółdzielczej - Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego w odległości 330 m, Niepubliczne Przedszkole Dzieciaki i My w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wzgórze Krzemionki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Krakowskie Centrum Terapii Uzależnień w odległości 190 m, Lekarz w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wzgórze Krzemionki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Lidl, w odległości 340 m znajduje się Żabka, w odległości 450 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wzgórze Krzemionki w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 490 m znajduje się Centrum Wspinaczkowe Forteca.

Data publikacji: 24.03.2015

Data aktualizacji: 29.03.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie