Targi Mieszkaniowe w Katowicach - które warto odwiedzić?

Redakcja
Redakcja

Data publikacji: 05.08.2022, Data aktualizacji: 10.08.2022

1 minuta czytania

Średnia ocen 5/5 na podstawie 6 głosów

Targi Mieszkaniowe w Katowicach
W stolicy województwa śląskiego każdego roku odbywają się targi i eventy związane z branżą nieruchomości. Które z nich warto odwiedzić i dlaczego? Sprawdź.

Jeśli jesteś na etapie kupowania nieruchomości lub jej wykańczania - koniecznie sprawdź targi budowlane w Katowicach! To szereg wydarzeń i imprez towarzyszących, które pozwalają zapoznać się z ofertą tutejszych deweloperów i pośredników nieruchomości, a także wykonawców elementów wykończeniowych i aranżacyjnych. Co więcej, organizatorzy mają dla odwiedzających specjalnie przygotowane atrakcje!

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • dlaczego warto wybrać się na targi branży budowlane
 • jakie targi są organizowane w Katowicach 
 • co czeka odwiedzających podczas targów 

Śląskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu 2022

Impreza cyklicznie organizowana w MCK w Katowicach lub na Stadionie Śląskim w Chorzowie przez Expo Property skutecznie przyciąga rzesze wystawców oraz odwiedzających. Jak mówią organizatorzy - aż 77% osób biorących udział w targach wskazuje je jako pomocne wydarzenie. A pomocne może być dla wielu, bowiem na imprezie pojawia się kilkudziesięciu wystawców z szeroko pojętej branży budowlanej.

Główne zakresy tematyczne wydarzenia to: prze­gląd rynku dewe­lo­per­skiego (rynku pierwotnego); prze­gląd rynku wtór­nego (miesz­ka­nia, działki budow­lane, rekre­acyjne, inwestycyjne); budowa domu od A-Z (firmy od kom­plek­so­wej budowy domu); domy drewniane, modułowe, z keramzytu; instalacje, pompy ciepła, kominki; fotowoltaika; odna­wialne źró­dła energii; pro­jekty domów; porady (prawne, architektów) oraz liczne warsztaty.

Targi mieszkaniowe to idealna okazja, by sprawdzić, jakie nieruchomości powstają w Katowicach i okolicy, znaleźć swoje wymarzone M, a często także dokonać rezerwacji lub uzyskać rabat - deweloperzy przygotowują na targi specjalne promocje. Jeśli czas nie pozwoli, by zapoznać się ze wszystkimi powstającymi inwestycjami, każdy uczestnik może otrzymać katalog Spis Inwestycji, który zawiera najważniejsze informacje o około 150 powstających Osiedlach.

Promocje deweloperów w Katowicach

Mecenasem tegorocznej edycji jest Przedsiębiorstwo Budowlane DomBud. Wśród Partnerów znajdziemy także Wawel Service, Leroy Merlin, Phinance, Słoneczne Tarasy, TDJ Estate czy Activ Investment. Na odwiedzających będą czekali nie tylko deweloperzy, pośrednicy i producenci, ale też przedstawiciele branży finansowej czy ubezpieczeniowej. Podczas indywidualnych rozmów ze specjalistami będzie można uzyskać porady branżowe, sprawdzić swoją zdolność kredytową, a nawet uzyskać wstępną ofertę usług.

 

Śląskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu

17 - 18 września 2022 r.

sobota 10: 00 - 16:00, niedziela 10:00 - 16:00

Międzynarodowe Centrum Kongresowe

plac Sławika i Antalla 1, Katowice

Szczegóły wydarzenia

Dlaczego warto uczestniczyć w targach mieszkaniowych? Sprawdź

Redakcja
Redakcja

Redakcja portalu RynekPierwotny.pl to ludzie pełni pasji i zaangażowania.

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
  logo

  Oferty

  Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: